Skocz do zawartości
poisson5

www jakiegos TANIEGO sklepu komputerowego w USA...

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje adresow www jakis sklepow komputerowych w USA najlepiej jak by to byla jakas siec czy cos takiego... aby mozan bylo dorwac takie sklep w jakis wiekrzych maistach (gdzy nei wiem dokladnie w jakim miescie jest znajomy) aby znajomy mogl sam podejsc i kupic :) Aby zaoszczedzic na przesylce ze sklepu do niego... Jak kto zna jakeis adresy bede bardzo wdzieczny za podanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ebay.com :) tam poszukaj sprzedawcy jakiegos konkretnego :)

no tak ale przeciez to jest aukcja... no ale wsumie wystawiaja sie tam tez wlasiciwe sklepy napewno... no wsumie moze podsune znajomemu taka mysle aby on poszukal na ebay.com kogos ze swojego miasta... ale nie wiem qde czy to wypali... bo on nie zabardzo zna sie an sprzecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GNZ (moderator swoja droga...) nie mogl mi pomoc (mimo to dziekuje mu za szczere checi :D)

proszem ciem bardzom ;]

 

jednym sie udalo innym nie - trafiles (niestety) do drugiego worka razem z paprotkiem ;]

z tweak'a 3 osoby otrzymaly co chcialy ;]

 

chcialem dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

GNZ (moderator swoja droga...) nie mogl mi pomoc (mimo to dziekuje mu za szczere checi :D)

proszem ciem bardzom ;]

 

jednym sie udalo innym nie - trafiles (niestety) do drugiego worka razem z paprotkiem ;]

z tweak'a 3 osoby otrzymaly co chcialy ;]

 

chcialem dobrze ;]

nio ciom ? ;]

przeca napisalem ze wdzeczny jestem (serio)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@turzol: lol, poczytaj jeszcze raz, przeciez on sie nie zali, TYLKO MOWI ZE NIE WYSZLO.

Tak odczytalem ton jego wypowiedzi. No offence

 

Co do zamowienia u gnz to na pewno pomogl mi fakt, ze studiujemy na tej samej uczelni, ba nawet na jednym roku, ba(2) mamy te same poprawki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, poprawki powiadasz :>

 

zapewniam Cie ze Torwaldowi nie chodzilo o to, o czym Ty myslisz, poprostu stwierdzil (tak samo jak zreszta i ja) ze mu GNZ nie mogl pomoc, a nastepnie podziekowal :)

 

EOT

 

@poisson5: odezwij sie na gygy do mnie, plis ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dostalem co potrzebowalem :)

No ja tez dostalem to, co chcialem... chociaz nei mam zadnych poprawek, bo juz skonczylem studia 8)

W sumie zamowienie zawdzieczam turzolowi (thnx man) ale mam to wszystko oczywiscie glownie dzieki gnz (thnx x3) - piwko(a) czeka(ja)... trzeba tylko umowic czas, miejsce i akcje :wink:

 

To tyle tytulem tutejszego nad wyraz rozwinietego offtopica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...