Skocz do zawartości
djcasper

jak obejść dynamiczne IP

Rekomendowane odpowiedzi

to robisz tak! rejstrujesz sie na stronie za free no-ip.com, nastepnie logujesz sie na strone w menu: Hosts / Redirects klikasz Add, w hostname wpisujesz np. gosc, nastepnie wybierasz domene np. no-ip.org (bedziesz mial adres gosc.no-ip.org) zaznaczasz DNS A, dalej juz nic nie musisz wpisywac, klikasz create host i juz masz swoja prywatna domene gosc.no-ip.org, teraz zeby wszystko dzialalo sciagasz z tej samej strony program No-IP DUC, po instalacji wpisujesz swoj e-mail podany podczas rejstracji i haslo, po uruchomieniu idziesz do opcji zaznaczasz zeby uruchamial sie z widnows, od tej pory nigdy wiecej nie bedziesz musial podawac swojego aktualnego IP, wystarczy, ze kazdy bedzie znal twoja domene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko ładnie pięknie udało mi sie i wielkie dzieki, ale zrodził się kolejny problem,a mianowicie: stworzylem sobie domene djcasper.servebeer.com i wszysto chdziło super, podawałem adres

i wszystkim chodziło ale rozłaczylem sie z neo+ i połączyłem jeszcze raz, w związku z czym zmienił mi się ip i teraz soutcast nie chce sie połaczyć, co jest tego przyczyną?? w No-iP najpier mi sykoczyło

[Pt 12:51] djcasper.servebeer.com: DNS update successful.

a potem jak zaznaczyłe serwer w tym okienku wyzej pokazał sie napis

[Pt 12:53] djcasper.servebeer.com: DNS is current, no update needed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem wszytsko tak jak napisał artur c. w NO IP DUC wyświetla mi takie info:

 

[Pt 21:27]  Updating host: blackmirrors.no-ip.com

[Pt 21:27]   blackmirrors.no-ip.com: DNS is current, no update needed.

Natomiast w Shoutcascie kiedyw miejsce adresu wpisze blackmirrors.no-ip.com nie łączy....

Co radzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry panowie, ale nie pomoge bo tak w ogole nie korzystam z tego programu, zastepuje mi go funkcja w routerze...

 

DNS is current, no update needed

w sumie co tu tlumaczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...