Skocz do zawartości
KHOT

Znikające Miejsce Na Dysku - Rozwiązania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z miejscem na dysku. Brakuje dokladnie 4 GB. Przedstawia sie to tak :

 

Partycja ma 97 GB

Katalogi zajmuja 72 GB

Wolne miejse to 21 a nie 25 GB.

 

Wszystkie uslugi typu hibernacja , przywracanie wylaczone. Usuniete punkty przywracania i oprozniony kosz. Dysk przeskanowany - wirusow brak. Dodam tylko ze pozostale partycje dobrze wyswietlaja ilosc miejsca a ta ktorej dotyczy problem nie jest partycja systemowa. Dysk Seagate , Windows 7.

Edytowane przez Firo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozwolę sobie odświeżyć temat.

Problem - brakuje ~30% dysku (~40GB)

TC zlicza, że zajęte miejsce to ~50GB - system blisko 90GB.

W7 HP SP1 64bit

Edytowane przez Leon166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem wszystko - w głównym katalogu C nie ma plików (same foldery) - hibernacja wyłączona, pagefile przeniesiony na d. Ukryte i systemowe widoczne (te z wykrzyknikiem w ikonie).

Co już robiłem: chkdsk - brak problemów, wirusów brak (na co dzień avast + skan - Dr.WEB-CureIt, adwcleaner, Malwarebytes).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki M1siek - SpaceSniffer "otworzył mi oczy", tyle miejsca zajmował System Volume Information (TC go nie zliczał) - usunąłem punkty przywracania i wyłączyłem ochroną systemu na C.

edit

mimo to "System Volume Information" zajmuje ponad 2,5GB - wciąż tworzy się w nim świeży katalog.

Edytowane przez Leon166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...