Skocz do zawartości
deszczu

Po reinstalacji systemu progsy p2p mi nie dzialaja!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem że topic nie cieszył się oglądalnością, ale warto spróbować...

 

Mam identyczny problem. Po ponownej instalacji systemu wszystkie programy typu p2p nie działają. Nie mogę nawiązać połączenia :|, przed reinstalacja wszystko działało wporządku... Jak to naprawić??, czego to moze być wina ? ( tylko bez odpowiedzi typu "format C:/" bo nie mam ochoty ponownie wszystkiego instalować )

 

Mam win XP sp1, do net'u łącze się przez sieć LAN(neo+), nie mam poblokowanych portów (a nawet otwarte),w sieci stałe IP,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firewalla miałem zawsze wyłączonego, a co do zmiany tcpip to przypuszczam że i tak nic nie da, gdyż programy p2p WOGÓLE niedziałają, po prostu próby połączenia z siecią p2p nie udają się.

 

Napisz coś więcej , jak ingerować w plik tcpip, czym go otworzyć , czy ingerować w rejestr, czy potrzebuję jakiegoś programu. Gdzieś wyczytalem że ingerenca w rejestrze spowoduje tylko przyśpieszenie downloadu w programach p2p ( dotyczyło to sp2 XP, gdyż po instalacji sp2 xp programy p2p zwalniały z powodu zablokowanej do (chyba) 10 liczby połączeń...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...