Skocz do zawartości
Wacho

Modern Mod by Wacho :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostanio zmodowałem sowjego kompa... w sumie zmodowałem go od wewnatrz pozostało mi tylko modowanie zewnatrz... plexia, jakis panel własny...

 

Co wykorzystałem:

-Katoda RED Krótka

-Katoda GREEN Krótka

-EVERCOOL Fan Speed Control Front Panel SCP-A

-EVERCOOL Crystal Fan with LED CL8025 80x80x25

-EVERCOOL Twinking VGA Cooler

-Pentagram Freezone Controll Fan

-Taśma IDE 90cm CoolerMaster swiećąca ATA133

 

Co trzeba w nim zrobić...

-Plexia

-Panel sterujący Katodami

-Malowanko budy...

 

 

Tutaj kilka fotek ale słabe są one bo robone telefonem :( jeśli będe miał lepszo jakość napewno tutaj wsadze a a co do kabli do nie da się już ich bardziej upożądkować ;;(

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się. Przełam się. Kable pospinaj, pomaluj budę i pamiętaj o napędach. Niech będą pod kolor budy :)

A katody mocno świecą ?? Bo możesz na górę dać niebieską (wymienić sie z kimś lub sprzefać), na dół czerwoną, 2 mniejsze okienka dać i będzie piekło oraz niebiosa :) Ew. możesz posprayować budę w środku. A wogóle po co ja ci to gadam..... sam pomyś jak poprawisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec moim zdaniem cobym poprawił to :

-kable, jakoś je pochowaj z drugiej strony budy, zrob jakieś osłonki

-rozmieszczenie katod siakie takie, bez pomysłu

-panle bez pomysłu, jedna gałka sie nie świeci

-wywal glosniczek, poco ci ?

-ta siateke na tyle budy gdzie masz wentyl wytnij, i wsadz grila ;)

 

narazie tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choinka a nie mod. troche malo tu modowania, wiecej jest swiecidelek...

w tym cały problem... zeby ustalić kiedy mod jest modem... kiedyś toto był mod... (w 1410 roku :lol:) ale teraz... tak już ma każdy... :P, czy nie..

...hmmm... ciekawe podejście, ja zawsze uważałem że mod powinien oprócz zwykłych zmian, nieważne czy to 1410, czy 10538 zawierać coś z osoby wykonującej go: widoczną pracę, jaką trzeba było wykonać, żeby mod powstał. Nie wystarczy nakupić i powklejać na taśmę dwustronną katod i innych świecidełek, trzeba też coś wnieść od siebie, trzeba popracować samemu nad modem, żeby miał on jakąś większą wartość - wystarczy popatrzeć na niektóre mody z forum, gdzie nie ma super dwudziestu katod, świecących wentyli, ale mod jest genialny, bo widać ogrom pracy włożony między seryjną obudową, a efektem końcowym. Dziesięć lat temu taki modern mod też by wyglądał beznadziejnie. Inne byłoby na pewno pierwsze wrażenie, ale po chwili i tak doszła by myśl, że tak na prawdę nic tam nie jest zrobione, nie licząc włożenia kilku gotowców. (ludzi którzy zaraz wykrzykną: "to pokaż co sam zrobiłeś, że takie gadki tu walisz" proszę o trochę cierpliwości, nie chcę pokazywać rzeczy nieskończonych, czy "w trakcie", ale na pewno pokażę na tweaku... :D )

 

No offence PelzaK... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

well tak.. KHOT... nie wiem o jaki offenc Ci chodzi... bo moja wypowiedź pokrywa sie chyba z Twoją.... Chodzi mi przecież o to że część tłikersów uważa za mod wycięcie okna wsadzenie katody i przemalowanie... a ja tylko zauważam, że takie coś już coraz częsciej wchozi pod strzechy (można już takie cuś w sklepie kupić...)

 

Oczywiscie jakis mod to jest.. ale ja jestem zwolenikiem MODów raczej bardziej hardcorowych... :] i oczywiście też pokaże mój wynalazek jak tylko go skończe... (GOD bless Dexter za to że mnie powstrzymał od publikowania tutaj moda w trakcie budowy... bo by już wisiał bez odzewu jakieś 2 miesiące :twisted:)

 

wieć wybacz.. ale nie rozumiem Twoich pretensji :].. jesteśmy chyba po tej samej stronie barykady :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...