Skocz do zawartości
ksharp

POTRZEBNA SZYBKA ODPOWIEDZ!!! PLS ;s

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam problem, jaki pytacie? A taki ze nie wiem jakie chlodzenie zapodac do kompa. Patrzcie podpis. Chce podciagnac fsb do ok. 230 przy mnozniku 11x. Tak zeby procek byl powyzej 2500. Podobno wtedy daje dopiero kopa :P Tak wiec doradzcie jakie chlodzenie mam zakupic do mojego Bartonka zeby wytrzymywalo takie fsb i trzymalo temp ladnie. I zeby ofkors pasowalo pod mobo. A i cos do grafy by sie przydalo od razu zakupic wiec i tu mozecie mi pomoc :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jesli chodzi o rdzen to biore tego Silencera. Jesce siakes radiatorki na ramki by sie przydaly gut. A co do chlodzenia proca to moze jakies linki do tych wentyli? :P

 

Cena nie gra roli. Nie bede oszczedzal na tym zeby pozniej byly jakies komplikacje. Nie pomyslcie sobie ze ja tu kasa szastam albo ze jestem jakims bogaczem. Jak chce cos zmienic to sam zapracuje na to. No moze rodzice <Pozdro dla nich!!> mi troche pomoga, ale glownie z wlasnych srodkow zakupuje czesci do kompa. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja temp wynosi 43* idle i nie przekracza 50* w stress. I nie wiem czy ten cooler ktorego w tej chwili posiadam wytrzyma wyzsze fsb i czy bedzie trzymac temp. Jest to podobny wentyl do tych od spire. Kosztowal 53zl :P A moge prosic linki do tych wentylow bo tyle tego jest w tych sklepach a jakos tych nazw co mi wypisaliscie nie widze, moze slepy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...