Skocz do zawartości
Demonek_

Radeon 9600 Pro - Prosze o pomoc...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już niebawem gdzieś za tydzień kupuje nowego Radka 9600 Pro...

I że nie znam sie za bardzo tzn. znam ale w tym sensie...

A więc tak załóżmy mam możliwość kupna R9600Pro za 400zł nówke z 128MB/256bit lub

taką samą z tym że 256MB/128bit...

Zegary standardowe jak przy większości r9600pro....

Więc na czym komp będzie szybciej hulał 256MB / 128bit czy 128mb/256bit bardzo prosze o szybką odpowiedź...

z góy dziękuje aha i prosze o odpowiedź : "lepsze to i to..." a nie że nie rozrużniasz nawet tego i tego... z góy jeszcze raz dziękuej i czekam na odpowiedź^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepsze bedzie rozwiazanie z 256bit/128 MB poniewaz ta karta tych 256 MB po prostu nie wykorzysta! No moze jezeli bedziesz gral na jakis b.duzych rozdzielczosciach! 128 MB pamięci w zupelnosci wystarczy. Wsadzanie 256 mb w karte, ktora i tak tego nie wykorzysta, to jest zwykly chwyt marketingowy! Dopiero karty graficzne z seri GF6800 lub RX800 potrafia te 256 MB pamieci w jakims tam stopniu wykorzystać...

 

Tak wiec nie zastanawiaj sie- bierz R9600PRO 128MB/256 bit

 

Pozdrawiam, subon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 400zł to pewnie albo zwykły 9600 albo nawet to totalne nieporozumienie 9600 SE. Obu za tą cenę wystrzegać się jak ognia. A z Pro to najlepiej z firm Fic, Yuan, Gigabyte, Sapphire i His z tymże ten ostatni i przedostatni strasznie kombinują z tymi kartami i trzeba uważać aby się na jakiegoś "advantage" nie naciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba jednak sie nie dowiem heh...

Trudno sie mówi Thief 3 inne gierki z Pixelem muszą poczekać a Doom musi narazie zostać na low :P

No ale warto poczekam aż będe miał jeszcze tą stówke i kupie w sklepie internetowym tym co wyżej podawałem za 555 to chyba najpewniejsze a zawsze można zrobić zwrot jak nie będzie mieć takowania 400/600.....

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi i jak ktoś coś może jeszcze powiedzieć to bardzo prosze lukam tu co 20min :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję kratę. Jest pewna i nie sprawia kłopotów :D Karta ta jest w TEJ firmie. Pewnie w innych firmach też jest ale nie chce mi się daleko szukać :wink:

Niestety nie sprawdziłem dokładnie a tam już jej nie ma. To teraz nie mam wyjścia muszę poszukać dalej. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale tzn. że nie można jej już zamówić czy można a ja źle zrozumiałem?

 

Bo to naprawde super oferta zamiast wykładać 555zł to za 495zł to samo a gwarancja na rok tym lepiej będe mógł szybciej wiatraczek w razie potrzeby zmienić :)

 

 

I jeszcze raz dzięki madness tylko czy można ją dostać jeszcze w tym sklepie?

Z górki dzięki za odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety we wszystkich znanych firmach jej nie ma. Nawet w mniej znanych też. Na giełdzie w Kraku ją wczoraj widziałem ale ceny sa astronomiczne 560-570zł. Jeśli będziesz ją potrzebował to trzeba się chyba o zamówienie pokusić. I czekać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to że jak do czasu przyjścia kasy nic nie znajde to będe musiał kupić r9600pro 400/600 tyle że za 555zł wersja bulq ..... nie bardzo sie opłaca no ale jeżeli nic nie będzie to trudno sie mówi jeszcze maili troche powysyłam czy by nie sprowadzili itd...

 

Dzięki za trud szukania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...