Skocz do zawartości
Kwiecień

Jutro mam egzamin na prawko !!

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj najlepsi zdają za 2 razem :D

zgadzam sie zgadzam :D sam zdalem za drugim razem ;) a prawko mam juz 2 lata i 8 miesiecy (zdawalem majac 17 latek :P)

A farciarze za pierwszym :lol: (pomijam tych co dali łapówki) - farciarze, czyli ci co trafili na normalnego egzaminatora i wylosowali (kiedy ja zdawałem) łatwe manewry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj najlepsi zdają za 2 razem :D

zgadzam sie zgadzam :D sam zdalem za drugim razem ;) a prawko mam juz 2 lata i 8 miesiecy (zdawalem majac 17 latek :P)

A farciarze za pierwszym :lol: (pomijam tych co dali łapówki) - farciarze, czyli ci co trafili na normalnego egzaminatora i wylosowali (kiedy ja zdawałem) łatwe manewry...

nie zgodze sie z toba,

zdawalem równo rok temu i zdalem za pierwszym razem, i wcale nie uwazam sie za farcierza, poprostu dobrze sie przygotowalem.

 

1)testy

 

Są identyczne jak na kursie czy porwojazdy.pl wystarczylo wszytkie przerobic i porblem z głowy. Tak i ja zrobiłem.

 

2)plac manewrowy.

To jedynie mozna dac [gluteus maximus] jak sie zestesujesz, ale jak mozna nie wykonac manewrów które powtarzalo sie x razy??????????? Poza tym do kazdego manewru mozesz podchodzic 2x.

Tłumaczenie ze "dostałę auto którym nie jedzilem" do mnie nie trafia.

Jak ja zdawalme to byl okres jak wprowadzali Pandy, a jedzily wtedy skody i seaty. Wiec mielm moziwość 1/3. Poza tym jezeli Kwiecień sie tłumaczy ze nie zdal bo dosal inne auto, to sorry ale lepiej zeby nie mial tego prawka, niedajboze kto mu kiedys auto pozyczy :oops: .

 

3) miasto

tu trzeba było zakombinowac. Kazdy kto ma prawko wie za najczesciej oblewaja [oczywsice jak ktos umie jezdzic] za wymuszenie pierwszenstwa. Podeszlem do tego alby miec jak najwieksze szanse zdania.

Czyli egzamnin w sobote na 9.00. O 10 bylam na miescie, mały ruch, jak juz cos jechalo to cierpliwie stałe, nie chcialem kusisc losu. W ten sposób wyeliminowalem czynnik losowy.

 

I zadałem, mimo wielkiego delkiatnie mowic niezadowolenia ekzaminatora [dalo to sie mocno odczyc].

 

 

W kazdym razie jezeli nie trafi sie na mede na egzaminie, to nie jest to nic trudnego,... no chyba ze ktos nie potrafi zaparkować auta to placu :wink:

 

Powodzenia kwiecień nastepnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież już zdał :) a co do ciebie Kwiecień, to myśle że du.pa jestes (bez urazy), ale jeździłem corsą, puntem, oczywiście róznice są, ale nie mów, ze takie, że nie umiesz wjechać skośnie przodem przecież to banał, jedno z najłatwiejszych manewrów

 

Co do placu to myśle, ze jest on dobry, ale nie w takiej formie, sam uczyłem się zdawać, metadą, "gdy pachołek będzie w połowie szyby, kręć max w prawo" itp więc nie jest to dobre, bo raczej się nie przyda. No ale kwiecień doszlifuj jeszcze jazde i uważaj na drodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jesli idzie o inne auto to wiadomo ze nawet punciak punciakowi nie rowny :) ja zdawalem na lanosie i ten ktorym sie uczylem jezdzic a ten na egzaminie to byly dwa inne auta (inaczej chodzilo sprzeglo, chamulce uklad kierowniczy :) ale jak potrafisz jezdzic to potrafisz kazdym autem tylko za pierwszym razem trzeba uwazac wyczuc sprzeglo i td :) no moze jest problem jak sie z manuala przesiadasz na automat i na odwrot :) - sam pamietam jak pierwszy raz jechalem automatem i dwiema nogami naciskalem chamulec :P a potem jak sie przyzwyczailem do automatu i musialem sie przesiasc spowrotem na manuala to nie moglem trafic w chamulec ;) bo wiadomo w automacie jaki ma rozmiar :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...