Skocz do zawartości
zyxywus

jak ustawić 2 anteny dookólnych

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli mam zamiar postawić 2 anteny dookólne to czy jedna antena będzie ściągała sygnał od drugiej sama

czy potrzebna będzie do tego druga antena kierunkowa podłączona do anteny dookólnej.Trochę to zagmatwane ale mam nadzieję że wicie o co chodzi. Oczywiście te dwie anteny będą się widzieć.

 

Z góry dzięki za każdą odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że co? do anteny chcesz podłączyć antenę?

nie wiem o co Ci chodzi, ale anteny te NIE MOGĄ się widzieć, jeżeli są podłączone do jednego AP do jednego wyjścia antenowego.

konflikty będą z tego.

nie napisałeś czy te anteny chcesz do 1 AP podlaczac i czy do 1 wyjscia antenowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może napiszesz coś o topologi tej sieci i objaśnił... Bo nie bardzo rozumiem stosowanie dwóch anten dookólnych w jednej lokalizacji koło siebie skoro i tak będą miały taki sam zasięg. A jak będziesz miał AP WAP-1950 to będziesz mógł postawic dwie anteny z tego ap bo on ma dwa wyjścia na anteny.

Jeżeli chodzi Ci o coś innego to sorry ;) ja to tak zrozumiałem.

Ale wyjaśnij to dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc to jest tak

jest jedno osiedle na której ma stać 1 antena dookólna podłączona pod AP i łacze DSL

ale na drugim osiedlu też chcę rozsyłać sygnał drugą anteną dookólną i chodzi mi o to że nie chcę wykupywać drugiego łącza DSL tylko żeby ściagało sygnał to od tej pierwszej anteny. i teraz nie wiem czy będę potrzebował drugiego AP (w trybie bridge ) . Będę wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...