Skocz do zawartości
leniviec

Problem z ZyXEL Prestige 128L

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam nastepujacy problem:

Mam router/bridge Prestige 128L firmy ZyXEL i wszystko by bylo pieknie gdyby nie fakt ze zapomnialem hasla zeby sie na niego zalogowac....:(

 

Czy istnieje jakis sposub skasowania starego hasla? hardwerowo moze albo cos?

 

Bardzo prosze o pomoc!! :-) I z gory dziekuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest funkcja restet w routerze? powinna być. zazwyczaj to takie miejsce do którego można długopis wcisnąć. tracisz wszystkie ustawienia włącznie z hasłem. niektóre routery mają hasła uniwersalne, ale to już nie jest praktykowane ze względów bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to bylo takie trywialne to wogole tego tematu bym nie zrobil na forum, administruje sieciami jush troche czasu i znam sie na sprzecie chodzi mi tu bardziej o jakiegos exploita do niego albo jakis trick o ktorym nie wiem i ktorego niegdzie nie pisze lub o sposub co i jak dokladnie przeluttowac albo dolutowac zeby sie pamiec stracila :-)

 

Dzieki za checi :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to co napiszę nie jest w żadnym stopniu odpowiedzią, ale..

myślę, że w takich kwestiach powinieneś się skierować bezpośrednio do producenta sprzętu. Router ten nie jest zbyt popularnym urządzeniem na rynku, w związku z czym raczej na forum nie znajdziesz takich wskazówek.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...