Skocz do zawartości
Kicko

Problem z myszą Logitech UltraX Optic

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się was zapytać o tej myszy. Kupiłem 1 raz mysz optyczną i czasem mi znika i pojawia się w rogu ekranu i tak od czasu do czasu. Płynnie nie chodzi czy to normalne przy myszach optycznych? Mam gwarancje czy mam z tym iść i złożyć reklamacje czy to jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to normalne. Mam Logiego Cordless Optical przy jednym kompie, a przy swoim uzywam od niedawna MX1000. Nie ma takich efektow o jakich piszesz.

 

Pobaw sie z najnowszym mousewarem (ewentualnie Setpointem, ale watpie by tak Ci nawalala MX1000.l..), podlacz pod PS/2. Jak to nic nie da to oddawaj na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE tam tylko reklamacja, poza reklamacją przeinstaluj windowsa i bedzie kul :P :P :P :P

 

kurde twoja mysz się gubi po prostu nic innego, załatw jednolitą podkładkę najlepiej ciemną - tak z moich doswiadczen wynika -> i ciesz się tą wypasioną myszką,,, moja lata na materiałowej podkładce za kilka złotych ;-] lata znakomincie i od kąd ma podkładkę nie zgubiła się ani razu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - jednolita szmacianka. Chodzi o to, aby była matowa (lub przynajmniej nie "metaliczna") jednolita i raczej ciemna (ale nie czarna - przynajmniej nie dla bezprzewodowych).

Swoją szmacianke na piance kupiłem w realu za 3 zł i jest ok. Chociaż wolałbym aby była na gumie, bo pianka się ślizga po biurku.

 

Forest może wiesz gdzie w Lublinie można kupić szmaciaka na gumie. Miałem kiedyś fajnego szmaciaka na giętkiej gumie co się prawie przylkejała do podłoza, a i brzegi szmatki się nie odklejały. Od dawna nigdzie już takich nie widziałem :(

 

P.S.

Się zaraz ktoś wypowie, że tylko icemate itp....... Zgoda, są super, ale na codzień szmaciak wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się was zapytać o tej myszy. Kupiłem 1 raz mysz optyczną i czasem mi znika i pojawia się w rogu ekranu i tak od czasu do czasu. Płynnie nie chodzi czy to normalne przy myszach optycznych? Mam gwarancje czy mam z tym iść i złożyć reklamacje czy to jest normalne?

Pokaz palcem w ktorym miejscu jest o podkladce :>:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu pewne osoby sa tak ograniczone i wieza w te sciemy marketingowe i jakies zabobony o tym ze optyk bez podkładki moze itd. Tak moze działac i działa tylko pytanie jak długo taka mysz pozyje bo po takiej jezdzie po biureczku pod spodem nie wiele zostaje. A sprawe zalatwia najzwyklejsza szmaciana i mysz smiga az miło a mam Mx310.

 

Po prostu ta mysz ma tani sensor i nie tak zaawansowany jak inne i gubi siem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forest może wiesz gdzie w Lublinie można kupić szmaciaka na gumie. Miałem kiedyś fajnego szmaciaka na giętkiej gumie co się prawie przylkejała do podłoza, a i brzegi szmatki się nie odklejały. Od dawna nigdzie już takich nie widziałem :(

 

P.S.

Się zaraz ktoś wypowie, że tylko icemate itp....... Zgoda, są super, ale na codzień szmaciak wystarcza.

Raindropa mozesz kupic bo ma super przyczepnosc -> www.h4g.pl

Icemat jest nie potrzebny do codziennych zastosowac, jedynie do grafiki lub grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu pewne osoby sa tak ograniczone i wieza w te sciemy marketingowe i jakies zabobony o tym ze optyk bez podkładki moze itd. Tak moze działac i działa tylko pytanie jak długo taka mysz pozyje bo po takiej jezdzie po biureczku pod spodem nie wiele zostaje. A sprawe zalatwia najzwyklejsza szmaciana i mysz smiga az miło a mam Mx310.

 

Po prostu ta mysz ma tani sensor i nie tak zaawansowany jak inne i gubi siem.

Ja nie używałem do tej pory podkładki pod mysz i myszka chodzi OK (jakieś 3 lata). Teraz chcę dopiero kupić jakąś podkładkę, tylko dlatego ,że lepiej mi się powinno grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shiz, po cholere sie wypowiadasz, jak nie masz zadnego doswiadczenia w tej materii? Ja swojego logiego cordless opticala uzwywalem ponad 2,5 roku na biurku, a slizgi dalej sa w idealnym stanie.

 

Teraz od 2 miesiecy pracuje na mx1000 i naturalnie mysza wyglada jak nowa (a z podkladek zrezygnowalem- szpeca mi biurko ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...