Skocz do zawartości
wadim

Telewizja Satelitarna bez abonamentu czy to legalne wybor

Rekomendowane odpowiedzi

SkyStar2 i koniec.......

Do kompa tak, ale pod telewizor dużo lepszy i wygodniejszy będzie np. jakiś Ferguson (FTA) z softem $. Ktoś może powiedzieć, że z kompa też można przecież puścić sygnał na telewizor przez TV-Out, ale wierzcie mi (lub nie), że to już nie to samo... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie ogladac telewizje na tv to zdecydowanie lepzy jest tuner np. wlasnie ferguson, Jesli interesuje was nagrywanie programow a macie nieograniczony budzet to dreambox;)

Jesli chcecie nagrywac, ogladac tv, bawic sie internetem via sat i walczyc z komputerem to karta dvb do pc.

Ps. Ostatnio na 7E mozna ciekawe rzeczy dostac :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wiecie co.

 

Na chacie mam - jeszcze nie kupilem identyczny tuner jak Ferguson AF-3018 SE tylko ze na pudelko jest napisane -

Digital Sattelite Receiver

HE@D

HD1100FTA

 

aha i czy bez wgrywania czy tam cos robienia z oprogramowaniem to jest polsat sport czy nie ma ??

 

aha i do czego jest konwerter :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem szczęśliwym posiadaczem VP1020A (karta DVB - oczywiscie) i jestem baaaaaaaaardzo zadowolony, karta "bardzo podobna" do SS2 czy lepsza czy gorsza powiem bardzo podobna. No i ma w zestwawie zajefajnego pilota. Ale to naprawdę długa historia więc zapraszam na najlepsze forum o tvsat to http://forum.esat.pl/ - NIETRZEBA SIE LOGOWAĆ REJESTROWAĆ ZEBY POCZYTAĆ TAK JAK NA PODOBNYCH.

spoko jest tez http://www.dvbpl.com/ - chyba najbardziej dynamicznie rozwijający sie vortal w Polsce o tej tematyce, chłopaki robią kawał dobrej roboty. No i jedna z moich ulubionych stron, - http://www.amokk.jawnet.pl/!dvbzone/ - tutaj dowiesz się wszystkiego o kartach, programach, systemach.

 

PS

Jeżeli myślisz o Polsacie w dvb to raczej sie pośpiesz bo od nowego roku jak napisali już chłopaki Alladin, który raczej szybko "nie padnie".

Moim zdaniem szybciej zostanie złamany C+ (seca2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kompa tak, ale pod telewizor dużo lepszy i wygodniejszy będzie np. jakiś Ferguson (FTA) z softem $. Ktoś może powiedzieć, że z kompa też można przecież puścić sygnał na telewizor przez TV-Out, ale wierzcie mi (lub nie), że to już nie to samo... :-)

Nie wierzymy ci ;) bo mamy okazje dzialac na karcie sprzetowej z wlasnym wyjsciem TV-OUT. I jakosc obrazu przebija kazde dowolne wyjscie na dowolnej normalej karcie graficznej. Pisze normalnej - zeby ktos tu zaraz nie wyskoczyl ze sprzetem dla zawodowcow zajmujacych sie obrobka video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna ale łomy.

 

pytam sie co sądzicie o tym tunerze, czy go brac. mowie juz ze jest cos tam zrobione odkodowane czy jak tam to sie na to mowi ze jest polsat sport tv4 takie tam. to go brac ?

Innych wyzywasz od łomów, a sam jestes łom of de jer,

 

aha i bez wgrywania czy tam cos robienia z oprogramowaniem to niema polsat sport , a niedługo nawet z wgrywaniem i coś robieniem z oprogramowaniem niebędzie - bo "słonko" gaśnie niestety ... na dłuzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra peace, troszki sie wkurzylem bo zadalem pytanie a odpowiada mi wogole nie na temat ale mniejsza o to. wezme chyba ten tuner bo i tak bedzie wiecej kanalow niz na kablowce UPC co ma okolo 55 programow. sasiad ma identyko i narazie ma polsat sport ale niedlugo zgasnie. tylko kiedy ?? czy to ma byc od nowego roku czy od 15 listopada (gdzies mi sie taka data obila o uszy). i czy juz wszystkie polsatowskie programy (polsat, polsat sport, tv4, polsat 2) wygasna czy tylko sport ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra peace, troszki sie wkurzylem bo zadalem pytanie a odpowiada mi wogole nie na temat ale mniejsza o to. wezme chyba ten tuner bo i tak bedzie wiecej kanalow niz na kablowce UPC co ma okolo 55 programow. sasiad ma identyko i narazie ma polsat sport ale niedlugo zgasnie. tylko kiedy ?? czy to ma byc od nowego roku czy od 15 listopada (gdzies mi sie taka data obila o uszy). i czy juz wszystkie polsatowskie programy (polsat, polsat sport, tv4, polsat 2) wygasna czy tylko sport ? dobra peace, troszki sie wkurzylem bo zadalem pytanie a odpowiada mi wogole nie na temat ale mniejsza o to. wezme chyba ten tuner bo i tak bedzie wiecej kanalow niz na kablowce UPC co ma okolo 55 programow. sasiad ma identyko i narazie ma polsat sport ale niedlugo zgasnie. tylko kiedy ?? czy to ma byc od nowego roku czy od 15 listopada (gdzies mi sie taka data obila o uszy). i czy juz wszystkie polsatowskie programy (polsat, polsat sport, tv4, polsat 2) wygasna czy tylko sport ? dobra peace, troszki sie wkurzylem bo zadalem pytanie a odpowiada mi wogole nie na temat ale mniejsza o to. wezme chyba ten tuner bo i tak bedzie wiecej kanalow niz na kablowce UPC co ma okolo 55 programow. sasiad ma identyko i narazie ma polsat sport ale niedlugo zgasnie. tylko kiedy ?? czy to ma byc od nowego roku czy od 15 listopada (gdzies mi sie taka data obila o uszy). i czy juz wszystkie polsatowskie programy (polsat, polsat sport, tv4, polsat 2) wygasna czy tylko sport ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra peace, troszki sie wkurzylem bo zadalem pytanie a odpowiada mi wogole nie na temat ale mniejsza o to. wezme chyba ten tuner bo i tak bedzie wiecej kanalow niz na kablowce UPC co ma okolo 55 programow. sasiad ma identyko i narazie ma polsat sport ale niedlugo zgasnie. tylko kiedy ?? czy to ma byc od nowego roku czy od 15 listopada (gdzies mi sie taka data obila o uszy). i czy juz wszystkie polsatowskie programy (polsat, polsat sport, tv4, polsat 2) wygasna czy tylko sport ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...