Skocz do zawartości
Outlander

The Bat 1.62 i problemy z odbieraniem maili

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem: "Nie można połączyś się z serwerem". Krótkie badania ujawnił że nietoperek nie potrafi skorzystać z aktywnego połączenia modemowego bo go nie widzi. Zadziwiające jest to że potrafi sam utwożyć sobie połączenie gdy go niema (tak jak mu kazałem) ale potem pokazuje że niema żadnego połączenia. Jeszcze dziwniejsze jest to że nadal można wysyłać maile 8O

 

PS: To jest komp mojej ciotki nie mój więcec niewiem co sie na nim działo od mojej ostatniej wizyty. Wcześniej wszystko działało poprawnie. Aha oczywiście wyszystko inne działa tzn WWW, ftp itp :wink: A konta pocztowe są skonfigurowane poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj nowszą wersję , na bank problemu nie będzie // co do programu , proszzzze ;]

The Bat! część swoich ustawień przechowuje w zasobach Rejestru Windows. Zatem całośc tych ustawień zostaje bezpowrotnie utracona w czasie reinstalacji Windows. Jednak ten kłopot można ominąć wyciągając z Rejestru jego część odpowiedzialną za przechowywanie ustawień TB! i zapisanie jej np. na dyskietce. Po reinstalcji Windows i The Bat! wystarczy taki zachowany fragment Rejestru dwukrotnie klinąć i tym jednym pociągnięciem przywrócić całość ustawień naszego programu sprzed istalacji systemu operacyjnego.The Bat! Configuration Saver powstał z myślą o użytkownikach The Bata!, dla których wyeksportowanie ustawień programu za pomocą Edytora Rejestru jest skomplikowane i niebezpieczne :) a chcących mieć możliwość szybkiego przywrócenia ustawień programu po wykonaniu np. reinstalacji systemu.Całość obsługi tego programu sprowadza się do jego uruchomienia z dowolnego miejsca na dysku kliknięciu na "Utwórz kopię" i podaniu w pojawionym się oknie miejsca i nazwy pliku, w którym będą zapisane ustawienia. Na zakończenie otrzymamy komunikat o wyniku przeprowadzonych działań.Program posiada także opcję "Szybki Zapis". Po zaznaczeniu tej opcji program, nie będzie się nas pytał o miejsce i nazwę pliku tylko automatycznie zapisze je w ostatnio wskazanym przez nas miejscu. Np. jeżeli zapisaliśmy ustawienia w miejscu: "C:Moje dokumentyKonfiguracja bata.reg" to po zanaczeniu opcji "Szybki Zapis" i kliknięciu na "Utwórz kopię" program automatycznie zapisze ustawienia w tym samym miejscu.UWAGA!Jeżeli z komputera korzysta kilku użytkowników, wykonywana jest kopia ustawień osoby aktualnie zalogowanej. Pozostałe osoby aby wykonać kopię swoich ustawień muszą się zalogować i dopiero wtedy wykonać zapis konfiguracji The Bat! odpowiedniej dla ich ustawień użytkownika.Przywrócenie zapisanych ustawień nie wymaga żadnych dodatkowych programów i sprowadza się do kliknięcia na pliku z zapisaną konfiguracją programu.
z thebat.pl :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...