Skocz do zawartości
wojs

Podsumowanie stażu na forum :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kawal czasu panowie ( i panie tez...szkoda, ze tak malo...). Zarejestrowalem sie w sumie troche pozniej niz powstalo forum, a dowiedzialem sie bodajze z benchmarka, albo nvision.

Pamietam, ze nie mialem jeszcze stalego dostepu do internetu i latalem do kafejki z dyskietkami, zeby kopiowac ciekawe dla mnie tematy. Pozniej wszystko czytalem w domu.

Na forum jestem praktycznie codziennie - jest dla mnie wrecz normalne, wstac rano zaparzyc kawe, wyciagnac sie w fotelu i odpalic forum - to juz odruch bezwarunkowy praktycznie ;]

Pamietam dzien, gdy internet zawital u mnie w domu - bylo lato i praktycznie non-stop czytalem forum :D Mialem niezla polewke gdy czytalem niektore posty na oslej.

Dlugo przed tweakiem interesowalem sie sprawami OC - ale dopiero tutaj zaczalem czerpac wiedze - ta teoretyczna, co potem mialo odbicie w rzeczywistosci i z czego sie ciesze jak dziecko ;]

Pamietam wiele starej wiary, glownie po nickach, ale tez po stylu wypowiadania sie :wink: Niestety zauwazylem, ze czesc starszyzny odeszla...a szkoda...Moze kiedys zatesknia i wroca.

Dzieki forum mialem okazje poznac takie osoby jak: Dimek, Warrior, maziboss, gnz i stanac twarza w twarz z tym, ktorego sie tu wszyscy bali swego czasu (glownie ze wzgledu na posture) - z reedem :D

Teraz patrze na swoj 1 post :arrow: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=585&highlight= i lezka w oku sie kreci..Notabene tytul tamtego posta jest niezgodny z regulaminem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to juz sie chyba do dziadkow zaliczam ;) bo klikalem na tweaku jak jeszcze bylo stare forum.. a na nowym forum jestem praktycznie od poczatku jego istnienia. Nauczylem sie... DUZO, moja nauka na marne nie idzie, bo czesciej pomagam komus niz sam potrzebuje pomocy.

Ogolnie to juz sie troche "postarzalem" a i tweak przeszedl pare liftingów, to juz jakos nie jest to samo.

Czasu nie jestesmy w stanie zatrzymac, my sie zmieniamy a razem z nami tweak (A moze odwrotnie :P ). Nie mam potrzeby szukania innego forum o tej tematyce - i niech tak zostanie :) AMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to juz sie chyba do dziadkow zaliczam ;) bo klikalem na tweaku jak jeszcze bylo stare forum..

No właśnie pamiętam jak TWEAK był jednym z wielu tematów i oprócz jego były inne nie nawiązujące do kompów. Ale dinozaury z nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum od lutego 2003. Na Tweaka zawitałem przez przypadek, tzn. w wyszukiwarce (mógł to być onet lub wp) wpisałem hasło tweak. Szukałem informacji jak można przyśpieszyć system 98se i szukałem różnych tweaków. Kiedy wszedłem na to forum byłem w szoku. Zarejestrowałem się po kilku dniach i sporadycznie coś pisałem. Przy okazji jeśli chodzi o kompy, to zadałem może z 10 pytań, reszte informacji zdobyłem przez przeglądanie innych wątków. A najciekawsze jest to, że do sierpnia 2004 roku jechałem na dial-up. Często wchodziłem na forum, na jeden impuls, ściągałem tematy, później w offline je przeglądałem, pisałem odpowiedzi i porady i wtedy znowu na jeden impuls wchodziłem.

Dzięki Tweakowi sporo się dowiedziałem i nadal się dowiaduje. Kiedy mogę, to pomagam. Dzięki forum odkrywam nowy software: Opera, Firefox, Miranda, Foobar.... Wiem sporo o zasilaczach, kartach graficznych, procach, systemach itd.

No niestety co niektorzy odchodza. Nic mnie tu juz nie trzyma :(

Jak już wcześniej napisano odszedł Jonas, user który potrafił każdego rozśmieszyć, jego texty były kapitalne. Szkoda, że go nie ma. Szkoda też, że odeszła Miope :cry: :cry: Szkoda by było, gdybyś również Ty Jonathanie odszedł. Prosze nie rób tego.

Sporo osób pisze, że kiedyś było inaczej. Prawda to. Teraz sporo userów opisuje problemu już poruszane, chociażby wspomnieć tutaj tematy o codecach. W takich GRACH zakładane są nowe tematy o grach, które już mają taki temat. Robi się bajzel i odechciewa się wchodzić na to forum.

To mnie boli. Ale nie zrezygnuje z forum tak łatwo.

Pozdrawiam, Crosis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... z rana jak śmietana i to już taka łezka w oku ;] ... fajnie było kiedyś, ale teraz też nie jest źle. Szkoda tych co odeszli. Ja dodam tylko jedną xyvę, zajedwabistego gościa: XON. Cóż...

 

BTW ja swoje urodzinki też przegapiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób pisze, że kiedyś było inaczej. Prawda to. Teraz sporo userów opisuje problemu już poruszane, chociażby wspomnieć tutaj tematy o codecach. W takich GRACH zakładane są nowe tematy o grach, które już mają taki temat. Robi się bajzel i odechciewa się wchodzić na to forum.

To mnie boli. Ale nie zrezygnuje z forum tak łatwo.

Pozdrawiam, Crosis.

No ja grami sie juz nie zajmuje.

Poki tam siedzialem i moderowalem ten dzial staralem sie utrzymac jak najwiekszy porzadek i rygor (za co nie raz zostalem zje#$%*). Mialem pomocnika Kucyka ktory trzepie tam multum postow. Przez jakis czas bylismy na biezaco. Ale jak widzisz jest to syzyfowa praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... z rana jak śmietana i to już taka łezka w oku ;] ... fajnie było kiedyś, ale teraz też nie jest źle. Szkoda tych co odeszli. Ja dodam tylko jedną xyvę, zajedwabistego gościa: XON. Cóż...

 

BTW ja swoje urodzinki też przegapiłem :)

Zapomniałeś też o jeszcze jednym zajebistym ludziu, o benku

Fcipe był user, potem moderator, ehhhh ............... :|

Wiele jeszcze innych nicków które (sorry) zapomniałem.

IMO jednak stetrycznie (jak ktoś wcześniej napisał) nas (niektórych) chyba dopada :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam przeprowadzke z d.pl tutaj.

Czyli bodajrze 1 dzien po utworzeniu forum lub nawet w ten sam dzien tutaj zawital moj profil :)

Lacznie z d.pl bedzie cos kolo 3 lat.

 

Forum nauczylo mnie wiele rzeczy.

Wiem, ze przez to forum mam kilku adowolonych kumpli, ktorym zlozylem kompy wspierajac sie doswiadczeniem nabranym na forum.

Teraz mi dziekuja, ze sprzet nadal im niezle chodzi choc juz nie najnowszy.

Przede wszystkim kompy skladalem im sprzety odpowiednie do ich portfela.

Jeden mial wiecej to poszedl Intel - facet jest zadowolony.

Drugi tanszy sprzet, wiec zlozylem z AMD - facet rowniez zadowolony bo sie upieral przy nowych celkach wiec mu wyperswadowalem.

 

Co do kart graficznych. Zawsze ladowalem im NV. Ja nie mam klopotow z ciaglymi telefonami typu "jakie sterowniki mam teraz uzyc ?", a oni sie ciesza, ze nie maja zadnych klopotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kart graficznych. Zawsze ladowalem im NV. Ja nie mam klopotow z ciaglymi telefonami typu "jakie sterowniki mam teraz uzyc ?", a oni sie ciesza, ze nie maja zadnych klopotow.

Hehe, cały Kaeres :) Zawsze przemyci swoje słynne już chyba upodobanie do nVidii :)

 

 

 

Ja to młodzieniaszek jestem... dopiero dwa lata z Tweakiem... Tylko, że kiedyś po 6 godzin dziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kart graficznych. Zawsze ladowalem im NV. Ja nie mam klopotow z ciaglymi telefonami typu "jakie sterowniki mam teraz uzyc ?", a oni sie ciesza, ze nie maja zadnych klopotow.

Hehe, cały Kaeres :) Zawsze przemyci swoje słynne już chyba upodobanie do nVidii :)

 

 

 

Ja to młodzieniaszek jestem... dopiero dwa lata z Tweakiem... Tylko, że kiedyś po 6 godzin dziennie :)

Wreszcie się przyznał "leser" :D ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet rowniez zadowolony bo sie upieral przy nowych celkach wiec mu wyperswadowalem.

gdybym nie byl tu wystarczajaco dlugo nawet nie zwrocilbym uwagi na to zdanie a tak to :lol: (w pozytywnym znaczeniu ;])

 

ortodoksyjny - pamietacie ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja grami sie juz nie zajmuje.

Puki tam siedzialem i moderowalem ten dzial staralem sie utrzymac jak najwiekszy porzadek i rygor (za co nie raz zostalem zje#$%*). Mialem pomocnika Kucyka ktory trzepie tam multum postow. Przez jakis czas bylismy na bierzaco. Ale jak widzisz jest to syzyfowa praca.

Wiem, wiem. Mi tego nie musisz mówić. Człowiek robi wszystko, żeby był porządek, a znajdą się takie łosie, które mają pretensje :evil: :evil: i wyzywają/narzekają na modera. Szkoda, bo moderzy odchodzą, a syf robi się coraz większy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec smucenia.

Ja na tweaka zagladalem prawie od poczatku. Zalozyli mi net to od razu sie zarejestrowalem. Przebieg mojego pobytu pokrecony jest jak chinski alfabet. Pierw jakies vmody do celka 566 (dal rade na 950) potem kilka ostrzezen prawie ban za warez po czym zostalem modera i sam musialem za to ludzi scigac. Troche to popaprane no ale... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, po czym poznać typowego zaawansowanego ;) Tweakera?

 

Po tym:

 

Ma przekręconego proca: Najczęściej Athlona 1700+@2x00+ lub 2500+@3x00+ (za x wstaw wartość większą od 0 ;) )

Rzadko ma procesor Intela (...)

 

wypraszam sobie :]

 

z dyskusji.pl przywialo mnie tu i jakos sie to potoczylo :] (czasem lepiej, czasem gorzej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet rowniez zadowolony bo sie upieral przy nowych celkach wiec mu wyperswadowalem.

gdybym nie byl tu wystarczajaco dlugo nawet nie zwrocilbym uwagi na to zdanie a tak to :lol: (w pozytywnym znaczeniu ;])

 

ortodoksyjny - pamietacie ? ;]

Nie zaznaczyles NOWYCH. To bardzo wazne bo tulipany zawsze bede szanowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet rowniez zadowolony bo sie upieral przy nowych celkach wiec mu wyperswadowalem.

gdybym nie byl tu wystarczajaco dlugo nawet nie zwrocilbym uwagi na to zdanie a tak to :lol: (w pozytywnym znaczeniu ;])

 

ortodoksyjny - pamietacie ? ;]

Nie zaznaczyles NOWYCH. To bardzo wazne bo tulipany zawsze bede szanowal.

[no offence mode]

Niby tak, ale Celafon zawsze był i będzie Celafonem, troszkę mniej lub bardziej, ale jednak :>

[/no offence mode]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za czasow durek - tulipan to walka byla rowna.

Szczegolnie jak ktos mial swietnie krecacego sie celerona T (np. 1GHz @ 1.65-1.75) mieszal z blotem wszystkie morgany.

Ile to juz sie naudowadnialem.

Jestem wrecz dzisiaj w stanie powiedziec, ze proporcjonalnie byl on lepszym procem 2-3 lata temu niz dzisiaj moj AXP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...