Skocz do zawartości
Junior.git

Problem z ... Koszem ?! :S -pomocy! ! !

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

 

dzisiaj dosc dziwna sprawa....cos spowodowalo pojawienie sie bluescreena (zapewne "przekręcon"y procek ;) ) , nio i niby wszystko w pożąsiu... pozatym że profil sie "wysypał" i musialem stworzyc New.... ale to inna bajka...

 

do rzeczy:

stworzylem nowy profil poprzenosilem ustawienia (nie wszystkie, tylko do applications setings w sumie przeniosłem), i stary profil usunąłem... (do kosza), nastepnie (denerwował mnie pełny kosz) dałem opróżnij.... i patrze a tam nadal "siedzi" cos w koszu... w tym problem ze w srodku nic nie ma... a ikonka wyswietla...

 

dla przykladu wrzucam cos do kosza... jeden plik (dajmy na to), daje oproznij i co widze ? zamiast usuń (nazwa pliku) , widze napis : napewno usunąć 2elementy z kosza ? :x

 

SIC juz nie wiem co zrobić... totalcmd cos wykrywa w koszu ale po usunienciu "tego czegos" odrazu jest na nowo :mad: co robić ???? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w koszu ukyte pliki ale one chyba są pozrebne do możliwosci przywrócenia plików wykasowanych... (desktop.ini i info2.ini)

 

i co oznacz TO COŚ? co widzisz TC.. nie umiesza nzawac pliku po imieniu? :lol:

co do plikow ukrytych wiem....

 

 

TO COŚ to byl plik log z utraconymi lancuchami :) CHKDSK naprawil problem

 

 

dziekuje za pomoc, pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...