Skocz do zawartości
wyspa999

czy mieliście problem z 9550 ?GIGABYTE I KT4V pomocy ????

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nast problem oto bowiem kupiłem ostat radka i ma on probl z wyświetlaniem textur.

myślałem że to wina systemu i starej karty ale po przeinstalow calego XP na czysto nadal łamie tekstury .

 

obecny wynik 3 d marka 2001 stand. 7381 :)

 

powiem tak nie inst np omegi2558 lecz stand stery z kartą dost.

 

 

więc mam pytanie czy jest możliwe że wina leży po stonie słąbego zasilacza czy też jest to wina zestawu komp XP2200 MSI KT4V 256 mb KINGST + rad 9550 GIGABYTE :)

a może ktoś ją tak przetestował że doprowadził do przegrzania :) i to powod zaciachy:(

wiecie na nic mi karta która przecina i ma błedy a tu chwalicie sie O/C poważnym

 

wiem że może powtarzam sie z pyt . ale prosze os mające podobny probl o odpowiedz dz ..licze na dużą ilość odnośń

 

 

CZEKAM :)

 

:?:

 

DODAJE NAST INFO POLECASZ EW. WYMIANKĘ ZASILACZA NA JAKI MODEL NOWY BYM CHCIAŁ MAM DO WYBORU ZA90 ZETÓW FOXCONNA I ROPLE :) CO TO ZA ZASIL 400W DOBRE CZY NIE

EW MOGE ZASZALEC 500 W ROPLA 120 ZET:) TO ŻART

A MOŻE OBUDOWĘ ZA 150 HOCIAŻ TO B DUZY WYDATEK:) PO KARCIE ZA STAND. 315 ZET :(

 

 

 

:arrow: DZISIAJ NIE MOGŁEM PRZETEST KARTY Z INNYM ZASIL MOŻE JUTRO EW.. JAK NIE PÓJDZIE

TEST NA INNYM KOMPIE GRAFY

:idea: :?: JAK TO NIE ZADZIAŁA WYMIANKA

 

 

:arrow: DLA CIEKAWSKICH 3D MARK 2001 8O

@270 I 216 (430) 7444

@297 I 229.5 (459) 8292

 

@ 310.5 I 243 (486) 8583 :) OCZYW.. WYNIKI PRZEKŁAMANE DOKŁADNE DANE PO TYM JAK KARTA BĘDZIE DOBRA ALE WYNIK I TAK O 1200 LEPSZY :) OD STAND NASTAWIEŃ , zEBY JESZCZE ZACZĘŁO WSZYSTKO CHODZIĆ JAK NALEŻY :(

 

:arrow: DZ ZA POMOC I PROSZĘ O WYPOWIEDZ EW UŻYTKOWNIKÓW TEGO RADKA I KT4V :) JAK IDĄ POSTĘPY Z GRAFĄ A MOŻE MIELI PODOBNE PROBLEMY PISZCIE CZEKAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...