Skocz do zawartości
MikeMan

???Jak płacić na zagranicznych aukcjach???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten post,więc poszedł tu.:P

Od zawsze wiadomo że Polska nie należy do najtańszych krajów.Stąd wielu (tak jak ja)szuka przedmiotów na zagranicznych aukcjach. Rzeczywiście są one tańsze,ale pojawia sie jedno "duuuuże ale"...

JAK PŁACIĆ ŻEBY TE PRZEDMIOTY OSTATECZNIE NIE WYSZŁY DROŻEJ NIŻ ICH POLSKIE ODPOWIEDNIKI?

Sam kupiłem kartę grafiki na www.ebay.com za 43Euro.Wszystko super dopóki nie doszło do zapłaty-przelew zagraniczny... Trzeba zapłacić 70 zł i ponieśc koszty banku za granicą,co w ostateczności sprawiło że karta stała się droga jak cholera. I tutaj pytanie do tych którzy się na tym znają i wiedzą o co chodzI:

Jakie są najtańsze sposoby płacenia zagranicę? Np. PayPal w Polsce nie działa,przele jest strasznie drogi.Co jest najtańsze,nie wiem :przy odbiorze jakoś kartą? Proszę napiszcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orentuje to narazie nie ma jakiegos takiego taniego przelewu za granice. Troche siedze w tych bankowosciach i jeszcze nie slyszalem o czyms takim.

Prawda jest taka ze jak chcesz kupic cos za obca walute to niestety trzeba liczyc sie z duzymi kosztami...

Moze jak Euro zagosci w polsce to sie cos zmieni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... często takie stronki typu "bądź frajerem, klikaj w bannery, a pazniej błagaj o nalezne ci siano" teoretycznie rpzelewają zarobioną kasę przez www.e-gold.com. Taki internetowy bank... darmowy, w polsce też działa, może ktoś będzie przyjmował zapłate z niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...