Skocz do zawartości
Adam U

GeForce FX 5900XT problem z zasilaniem...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim GeFrce FX 5900XT Leadtek po podkreceniu do wartosci: GPU 500mhz i pamieci 900mhz...podczas testu 3D markiem 2003 na loop ustawionego po ktoryms przebiegu framerate spadl bardzo a po chwili 3Dmark sie zminimalizowal i wyskoczylo okienko, ze taktowanie karty zostalo zmniejszone, gdyz zasilanie nie moze dostarczyc wystarczajacej mocy itd... Poprzestawialem wiec kable w srodku tak, zeby GeForce byl na osobnej lini i...teraz okienko nie wyskoczylo ale jak w sterownikach w zakladce 'Troubleshoting' zajrzalem to bylo napisane: Sillent Runing: HW clock slowdown due to missing Auxillary Power.' Dodam jeszcze, ze na standardowych ustawieniach karty problem ten nie wystepuje. Mam zasilacz Tracer 400W / może ma za słabe parametry..? Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dafidof widziałem ten topic...choć wydaje mi się, ze na Chieftecu 420W taki problem to jakies odosobniony przypadek. Mam w domu teoretycznie jeszcze bardziej badziewny zasilacz- Megabajt 350W ale sprawdze, może jednak okaże się lepszy. Na droższy na razie brak mi pieniędzy. Poza tym ten Tracer miał być lepszy :wink: ...widać nie warto sie sugerowac marketingowym szumem...bo 400W to moze byc 300W...czekam na posty od osob, ktore tez mialy taki problem... co oznacza:'due to missing Auxillary Power'..? Może nie chodzi o zasilanie..?

PS. Moja konfiguracja kompa nie jest bogata-tylko 1 dysk twardy, 2 napedy optyczne Athlon XP1700+@2GHz i GF5900XT

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST taki DUZY watek... Tam masz wszystko... Ja go przeczytalem, choc FX5900 nie mam...

 

Zasilacz masz do [gluteus maximus] :P :D

 

Sprzedaj Megabajta i tracera i doloz do Chiefteca 360W bo do twojego konfiga taki Ci styknie, skoro styka do mojego z 4rema HDD :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiderMAN Wysłany: 17 Paź, 2004 19:33    Temat postu:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

JEST taki DUZY watek... Tam masz wszystko... Ja go przeczytalem, choc FX5900 nie mam...  

 

Zasilacz masz do [gluteus maximus]    

 

Sprzedaj Megabajta i tracera i doloz do Chiefteca 360W bo do twojego konfiga taki Ci styknie, skoro styka do mojego z 4rema HDD    

He he he jak bym mogł prosić to podaj mi link do tego wątku...

Sprawdzałem ceny tego Chifteca i

za 360W z pasywnym PFC trzeba dać-165zł http://www.arest.pl/showtowar.php?ID=1471

a taki sam 360W z aktywnym PFC 199zł http://www.arest.pl/showtowar.php?ID=1823

Może się na któryś zdecyduje...jak opchne te co mam teraz :wink:

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he jak bym mogł prosić to podaj mi link do tego wątku...

Mowisz i masz :D http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=818...c5c6de78e4309ba

Caly temat o GF 5900XT.Nepewno tam uzyskasz szybsza odpowiedz niz tu.

 

_____________

Abit KV7

Barton 2500

512 DDRAM Kingstone

Caviar 60 GB

GF Gainward 5900 XT

Chieftec 360-302 DF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj w arescie... zamowilem u nich pamieci i pomimo tego, ze sie ze mna skontaktowali i stwierdzili, ze je wyslali, nie zobaczylem ich na oczy :[ wielki minus dla tego sklepu :[

W Arest'cie we Wrocku? (btw. nie wiem czy jest gdzie indziej).

 

 

Daj znać jak Ci nie przyślą tego przez dłuższy czas ....przejdę się do nich - serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...