Skocz do zawartości
Goomba

Problem z JavÄ… na Firefox'ie pod Slack'iem10 :(

Rekomendowane odpowiedzi

Mam FireFox 1.0PR PL i686 i zainstalowanę Jave j2re-1_4_2_05-linux-i586.rpm przerobioną na tgz. Gdy otwieram czat lub jakąś inną stronke zawierająca Jave przeglądarka wylancza się bez "słowa".

 

Ktoś wie co to może być?

 

A i mam Slacka10 i kernela 2.4.26...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam FireFox 1.0PR PL i686 i zainstalowanę Jave j2re-1_4_2_05-linux-i586.rpm przerobioną na tgz. Gdy otwieram czat lub jakąś inną stronke zawierająca Jave przeglądarka wylancza się bez "słowa".

 

Ktoś wie co to może być?

 

A i mam Slacka10 i kernela 2.4.26...

pewnie źle przerobiles erpeema na tgz, napisz czym to robiles i czy pliki maja podobne rozmiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andriu Przerobiłem programem rpm2tgz znajomy też tak robił i mu działa.

 

@sp00n - Pod winda mi normalnie śmigało...

 

@ParanoiK - ?

 

Żeby uprzedzić następne pytanie: zrobiłem sym linka (czy jak to się tam zwie) przegladarka=>java poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andriu Przerobiłem programem rpm2tgz znajomy też tak robił i mu działa.

nie rozumiesz, chodzi mi o to ze do poprawnego działania rpm2tgz potrzebne jest cpio, ktore defaultowo sie nie instaluje ze slackiem, i o dziwo przy braku cpio rpm2tgz nie pluje żadnymi bledami, tworzy pliczek z rozszerzeniem tgz o rozmiarach bliskich zeru. co do javy to nie rozumiem, dlaczego usilnie probujesz erpeemować, przeciez masz standardowy pakiet slacka j2sdk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki THX działa :D

Szybciej niż pod winda bo tam java strasznie zamulała system. :D

 

UPDATE::

Czaty itp działają ale jest problem z JS.

po kliknięciu na odnośniki zrobione w JS otwierające pop-up'y zamyka się mi przeglądarka, dzieje sie tak gdy klikne na link a stronka się jeszcze do końca nie załadowała...

 

Np. na stronce 73lab.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...