Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oni grają, ja idę się poprysznicować.. BTW to z nim się źle gra bo ma ping 0 i wszystkich railem jedzie ;X

Kto musi miec ping 0... :D Cos mi lacze wariuje dzisiaj... teraz Devil postawil i mnie zjechal na jakiejs tam mapie, nawet nie znam nazwy, bo cale zycie tylko na dm17 gralem. :twisted:

 

Ale ping to ping, nawet po lanie go czuc niestety. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postawilem serwer ale nie na jego ulubionej mapie i przezemnie znienawidzonej q3dm17 ;) I tak sobie radzil calkiem niezle :D Proponuje jakis dzien ale w wiecej osob. Moge postawic serwer i podam IP na PM kto chce. Zabawa w Q3 zaczyna sie od 4-5 osob ;) Ja dzis moglem tylko na kilkanascie minut bo mam robote do zrobienia.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to jego server śmierdzi, dzisiaj dostał raila prosto na klate, nawet bylo widac jak pieknie przez niego przeleciał, w przedziale 100ms do przodu i do tylu nie mialo to znaczenia gdzie byl, i takby dostal... a tu... ZONK ;X Imo dziwne to :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postawilem serwer ale nie na jego ulubionej mapie i przezemnie znienawidzonej q3dm17 ;) I tak sobie radzil calkiem niezle :D Proponuje jakis dzien ale w wiecej osob. Moge postawic serwer i podam IP na PM kto chce. Zabawa w Q3 zaczyna sie od 4-5 osob ;) Ja dzis moglem tylko na kilkanascie minut bo mam robote do zrobienia.

Postaram sie do was jutro dołączyc ;] Narazie brakuje mi ciutke czasu , a delorean'a jeszcze nie kupiłem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to jego server śmierdzi, dzisiaj dostał raila prosto na klate, nawet bylo widac jak pieknie przez niego przeleciał, w przedziale 100ms do przodu i do tylu nie mialo to znaczenia gdzie byl, i takby dostal... a tu... ZONK ;X Imo dziwne to :rolleyes:

No dzieki... ;] Ja juz za stary na cheaty jestem. ;] Dzis wyjatkowo ping skakal, wiec moglo sie duzo wydawac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem z wami pograć, ktoś wymyślił, że dzisiaj ognisko sobie robimy.

O 9 rano O_o. Tzn. koło 22.30 probowałem się wbić, ale nic z tego nie wyszło, moze jeszcze nie było serwera ;)

heretycy - ściągnijcie sobie promode'a

bede miał wtedy wieksze szanse :lol: no i zróbcie coś żeby mi net lepiej chodził :lol:

chyba walnę dzisiaj formata bo straszny syf na kompie (nie ma to jak 2 windowsy z czego jeden jest "popsuty")

 

ej ath, no co ty - na lanie nie odczuwa się żadnego opóźnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PR to nie jest mod... hmmm a co byście powiedzieli na Clan Arene? jako że już nie pamiętam jak się gra a chciałbym sobie rzypomnieć ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam na "potyczki" ^^ wieczorami do mnie na serwer, łącze spokojnie daje rade z siedmioma osobami, możemy grać insta (pr 1.30), rocket arene (pr 1.32) albo zwyklego q3 (preferuje 1.30 ale moze tez byc 1.32 [po prostu nie cierpie fizyki 1.32 i farciarskiego naliczania fragów - raz celownik na postaci , strzał = frag, a drugi raz celownik na postaci, strzał = brak fraga, BARDZO irytujące]).

Moje gg: 8210470 (po 18 w domu jestem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Widze że topic jeszcze w miare świerzy (jestem pod wrażeniem szczerze mówiąc) to zapytam się Was o coś.

 

Mnianowicie, chyba mam jakąś blokade FPS w Q3 bo nie może nigdy komp wyciągnąć więcej niż te 90FPS'ów a jak wiemy bardzo przydatne jest mieć chociaż 120FPS i więcej. Jest na to rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja moze tez zagram dzis lub jutro ale tylko VQ3 czyli Q3 1.32 (nie inne wersja PR) albo OSP 1.31 a w inne mody nie gram. No moze ew. Excessive plus ;) Moge postawic serwer. Mam symetryczne lacze 512/512 i nie wiem ile osob uciagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Jak ktoś chce to ja mogę postawić serwa na instaunlagged w 1.31 (programowy oczywiście) - kontakt gg lub aqq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja moge zagrać w QBalla (Paintall) albo Urban Terror - cudowny modzi , gra jest o niebo lepsza niż CS. No ewentualnie mozna zagrać w Extreme Arena w Team - wszystko na maksa i jedziemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak, bedziem coś grać czy nie? Niech ktoś założy serwer bo mam chęć pograć w starego dobrego Q3 :)

Ja moge pograc troche teraz, czysty q3@dm17, postawie serwer. Jak ktos chce to PW. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...