Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to i ja cos nagralem :)

1 2

 

Cos moje konto nie dziala :/ wiec musialem na republike, stad podzial na 2 czesci :)

 

Aim co prawda slaby (szczegolnie z raila) jak na boty, ale liczy sie wynik ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozwaliłem 3 Xaero w timie /mapka ospdm8/

[ Darcon (ja) vs Xaero, Xaero, Xaero]    8)  8)  8)  8)  8) 

co wy na to ?????  :D  :D  :D  :D 

mam demko tylko gdzie je umiescic moze komus przesłać i ktos umieści ???

walka trwala 20 min plus 5 dogrywki wynik 41 : 39

to zagraj z major na q3dm17 na nightmarze i zjedz gada do minusa. bedziesz niezly wtedy. a tak sie nie chwalc :P to ja jade 4 majory na pro6 po 3 miesiecach przerwy grania. chociaz i tak wielka LAMA jestem. :|

uchacha!!! Ja majorka na DM17 zjeżdzam nie tylko do zera ale nawet do DUŻEGO minusa!!!! Niech ktoś spróbuje w setupie zmienić sobie Handicap na 50 i dopiero zagrać z majorkiem to jest dopiero przejeb*@%, ale i tak w końcu zjechałem ją do zera....boty to bździna!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Nie da się ukryc ze był by to jeden z najlepszych sprawdzianów ale Oni /lopem bennym matroxem/ to pewnie niebeda chcieli zagrac a zreszta ja niedam rady na tym łączu [no chyba ze dasz rade załatwic mi walke to juz wtedy znajde lacze na którym zagram /El Gato thx/ :) ]

 

 

Obejrzałem twoje FiDO demoko i i jestem podwrażeniem wyniku, ale te twoje majory to tez nie sa jakimis masta wymiataczami z raila :wink:

I masz zupełnie inny styl gry jestem ciekaw jak by te nasze dwa style wypadly w starciu razem

 

Teraz proponuje wylonczyc quada i wtedy zagrajmy jeszcze raz bo tak samo ja ja zdobyles wiekszosc "You fraged Major" na quadzie

 

 

 

A tak poza tematem to czy jest jakas szansa na podtrzymanie tematu turnieju w q3 tweak-owców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem twoje FiDO demoko i i jestem podwrażeniem wyniku, ale te twoje majory to tez nie sa jakimis masta wymiataczami z raila  :wink:

Bo im nie dalem z niego postrzelac za duzo :D

Ale wierz mi ze czasem sie wlacza im jakis "hack" to nie zdaze sie nawet w ich kierunku obrocic wychodzac zza rogu a juz mam sluga w [gluteus maximus]...

 

I masz zupełnie inny styl gry jestem ciekaw jak by te nasze dwa style wypadly w starciu razem

Nie wiem, ale mozemy kiedys sprawdzic :)

Wez pod uwage, ze moj styl byl wynikiem drugiego dnia grania na promode :DD tak normalnie to ja nie przepadam za pm, specjalnie na potrzeby tego demka sie nauczylem ;] musze powiedziec ze nawet fajne to.. ale w 1v1 bym nie chcial na pm, bo z tych paru demek co widzialem to troche za szybka gra

 

Teraz proponuje wylonczyc quada i wtedy zagrajmy jeszcze raz bo tak samo ja ja zdobyles wiekszosc "You fraged Major" na quadzie

Inaczej nie da sie tak wysokiego wyniku zdobyc...

Bez quada tez mozemy sprobowac, ale wyniki za pare dni, bo nie mam dziennie zbyt duzo czasu na to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granie z botami to jedena wielka pomylka szczegolnie na promdoe i dm17 :> Przeciez kosilem na nightmare ponad 100 do - na tl 15

Smiechu warte. Niestety vq3 nie gralem raczej. A teraz skonczylem tymczasowo z q3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może co trzeba wpisać w tyldzie aby q3 zmienił się w Benchmarka... ?! Bo ja kurde zapomniałem :(

cos takiego -ale co do spacji niejestem pewien, postaram sie to zaraz zweryfikować

 

timedemo 001

demo 001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie z botami to pomyłka. Taka gra wogole nie przypomina starcia z czlowiekiem - boty maja za duza celnosc np z raila. Kiedys jak nie mialem netu to mlocilem z botami i wygrywalem na nightmare 9/10 meczy i myslalem ze jestem zaje.bisty. Potem podlaczyli mi neta i bum! Na pierwszym servie tak mnie pojechali ze nie wiedzialem o co chodzi. Dlatego uwazam ze chwalenie sie wyczynami z botami nie jest miarodajne.

Jesli chcecie sciagnac fajny film (75mb) o Q3 to macie linka: http://www.cyberfight.org/offline/movie/f/473/ . Pokazuja tu fov LeXera - najlepszego pro plejera 2k2 w meczu przeciwko cha0ticzowi gdzie lexer przegrywa 4 do 11 ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos potrafi przeskoczyc na dm6 z mostku po raila? Widzialem to wiele razy na filmach ale nie moge tego dokonac samemu : I nie mowcie: 'biegniesz biegniesz i skaczesz. potrenuj a na pewno ci sie uda' bo juz taka rade dostalem dwa razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy inaczej sie tego nie da wytlumaczyc :))) Mi to jeszcze srednio wychodzi, ale wychodzi. Musisz przedewszystkim robic dlugie straf'y (potrenowac mozesz np. na mapie opc1) a potem juz tylko odpowiednio wymierzyc z ktorego miejsca sie wybijac i lecisz...

 

Jest nawet mapa specjalnie przygotowana do cwiczenia tego skoku, nie pamietam dokladnie ale chyba nazywala sie jump_dm6...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Czy ktos potrafi przeskoczyc na dm6 z mostku po raila? Widzialem to wiele razy na filmach ale nie moge tego dokonac samemu : I nie mowcie: 'biegniesz biegniesz i skaczesz. potrenuj a na pewno ci sie uda' bo juz taka rade dostalem dwa razy ;)

 

to zalezy na vq3 zeby to przeskoczyc musisz mniec 125 FPS lub poprostu wpisane pmove 1

na promodzie bez niczego przeskakujesz

ale ogulnie zeby to przeskoczyc trzeba mniec 125 FPS wtedy masz dluzsze skoki tak jak kolega mowil pocwicz na mapce OPC1 jak nieznajdziesz jej na necie daj znac walne ja na mojego ftp tam jest troche trudniej bo masz co skok bardziej oddalona platforme a jak bedziesz juz calkowicie dobrze skakal to wez sciagni sobie mode do Q3 "defrag" i tam sa mapki do cwiczenia , taka fajna mapka "cos7beta1" czy jakos tak i tam to sa juz pady dla wymiataczy szczegolnie czerwone pady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki sens ma gra z botem ? - zadny

dokladnie, i tak nie jest to wyzwanie, bo co z tego ze bot ma 100% celnosci czasem, napewno nie gra tak technicznie jak czlowiek...

co do rekordow to swego czasu wymiatalem na sieci, przynajmniej tych ktorych spotykalem rozwalalem

kiedys gralem DM jakiegos z dosc niezlymi ludzmi, dostali 100 do 85 chyba bo sie dolaczylem juz w polowie trwania:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i na wstępie odrazu serdecznie pozdrawiam.

Zakładam ten topic w celu zorientowania sie /i oczywisci

zroganizowania/ malego bądź i wcale nie małego :P trunieju

w Quake III Arena Ale tylko i wyłącznie dla

uczestników naszego Forum 8)

Wiec oczekuje postów kto jest chętny i jakie sa wasze propozycje.

 

Ja osobiście myśle o czymś takim:

 

- Quake 3 Arena + Osp /z włączonym promodem/ :wink:

- Jedna tabela z wszystkimi zawodnikami i mecze każdy z każdym /ale

narazie jest mi cieżko stwiedzić czy to jest dobry pomysł ze względu na

niewiadomą liczbe chętnych/

 

 

Ale mam oczywiście kilka niewiadomych

 

- Na jakich serverach byśmy to robili ?

- Czy nie zrobić jakis podziałów na lepszych i gorszych

 

No to może na tyle, więcej narazie mi się po głowie nie pląta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sam turniej tociezka sprawa tak online zorganizowac.

Nikt sie nie wezmie za koordynowanie tego.

Raczej mozemy sie spotkac na serwerach dostepnych ogolnie.

Co do promode to mam mieszane uczucia. Nigdy nie bylem do niego przekonany i oczywiscie w niego nie gralem.

Mozemy sie spotkac gdzies wszyscy na serku jakims i pograc niezobowiazujaco ale w OSP lub VQ3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach teraz musze dodać zapomnianż ale ważną wiadomość : Na jakich mapach :?:

a wiec mam taki :idea: sa to raczej klasyki z jednym malym rodzynkiem (by kandi :wink: )

pro-q3dm6

dm7

dm17

i

dm13

co wy na to

 

 

ps. myśle ze jak zaczniemy grac i umieścimy demka to moze cos sie ruszy i moze nie tak odrazu ale z czasem cos powstanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...