Skocz do zawartości
ser_visant

Skończyły się upały więc ile macie teraz C na CPU ?

Jaka masz temperature na procku ?  

  1. 1. Jaka masz temperature na procku ?

    • ponizej 0 C [heh lodowa]
      1
    • pomiedzy 0 a 20 C [zimniutko]
      1
    • pomiedzy 20 a 40 C [w normie]
      49
    • pomiedzy 40 a 60 C [cieeeeplo]
      44
    • ponad 60 C [smazony CPU]
      1
    • Nie wiem, nie mam czujnika ;)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas mam włączone SETI więc jest cieeeepppłłooo. Temp ok.46-48*C. Mogę ją zbić włączając wentylatory na 12V do 42*C, ale wtedy jest b. głośno. Czasami jak coś w nocy ściagam to uruchamiam komputer na 6x133=800 przy maxyalnie obniżonym napięciu procesora i wentylatorach zasilanych 5V. Jest cicho i w miare "chłodno" max 42*. Gdy wyłacze SETI to spada nawet do 35-38. (Obudowa bardzo mocno wytłumiona)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno się tu zaznaczyć temperaturkę którą przeważnie "widzicie" podczas pracy (lub restartu w BIOS) jak komputer czasmi chodzi podkręcony i ma wyższą temp (z wyższego przedziału) a czasami chodzi nominalnie i ma temp z niższego zakresu to powinien wybrać tą temp. dla konfiguracji w której częściej używa kompa :)

Heh, może trochę źle dobrałem skalę ? albo więcej

przedziałów pośrodku 40-50 C [W normie ale ciepło] ?

Ale trudno :) w przyszłości będzie tylko lepiej. Z drugiej strony nie chciałem robić ankiety "dłuuuuuuuuuuugaśnej" na 20 odpowiedzi :)

Kolejna ankieta w styczniu przy mrozach i niedogrzanych mieszkaniach... hehe :) Ciekawe jak wtedy postawie komp na balkonie (tylko na czas testów) to kto wówczas mnie pobije .... :)

Wiem kto :) ktoś się chwalił FC ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak komu sie skonczyly te upaly nadal jest goraco!!!!

Hm nie kazdy mieszka w USA i w dodatku w Niu Jorku :). W polsce to zimno jak cholera :o :x :cry: . Ja CHCE lato :roll: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie teraz po chwilowym steresie w postaci gry w wolfa (jakas godzine), mam 30 *C 8) , w upaly przy duzym stresie doszlo raz do 38*C a tak normalnie to ok 32-34. sprzeta jak w podpisie duron800@933 Vcore 1.75 V. No i dodam ze nie stosuje zadnego soft coolera. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...