Skocz do zawartości
boy

Thunderbird (mozilla Thunderbird)

Rekomendowane odpowiedzi

Za każdym razem, gdy wiadomość zostanie ręcznie oznaczona jako niepożądana, filtry Thunderbirda nauczą się lepiej rozpoznawać przesyłki tego typu, przenosząc je tam, gdzie ich miejsce. Filtry mogą również wykorzystywać nagłówki oceny wiadomości pod kątem spamu dołączane przez dostarczycieli poczty.

Potrenuj filtr i z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie aktualki thunderbird'a spowodowały wyłączenie 2 dodatków, dla mnie ważnych. Eset smart sec. extension 4.2 oraz MinimizeToTray. Możecie podpowiedzieć jak sobie z tym poradzić, bo opcja aktualizacji tych, nie znajduje żadnych nowych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Thunderbirda już dość spory czas ale nadal jestem z problemem ochrony swojej poczty przed niepowołanymi oczyma. Używam tylko głównego hasła które zabezpiecza przed pobraniem nowych wiadomości, ale żaden problem zobaczyć to co już jest pobrane. To już 12 wersja i nic się nie zmieniło :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Thunderbirda już dość spory czas ale nadal jestem z problemem ochrony swojej poczty przed niepowołanymi oczyma. Używam tylko głównego hasła które zabezpiecza przed pobraniem nowych wiadomości, ale żaden problem zobaczyć to co już jest pobrane. To już 12 wersja i nic się nie zmieniło Dołączona grafika

Jakieś zmiany w tym temacie? bo od jakiegoś czasu nurtuje mnie ten sam problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

mam problem, niektóre maile do mnie nie dochodzą, czasami widzę jak program pocztowy pobiera maila ale thunderbird automatycznie go kasuje i nie jest widoczny ani jako nowy ani jako spam, ani nawet jako usunięty. (nie ma tutaj znaczenia, jaki to program pocztowy - sytuacja narazie sprawdzona na thunderbirdzie i na microsoft outlook'u).

Jeśli jednak program pocztowy jest zamknięty to na serwerze można odebrać tego maila. Przy otwarciu któregoś programu pocztowego, mail jest pobierany ale kasowany odrazu zarówno z klienta jak i z serwera więc jeśli bym nie sprawdził na serwerze to często nawet nie wiemy czy jakiś mail był do mnie przesyłany, praktycznie nie ma nigdzie po nim śladu.

Zauważyłem, że dotyczy to maili z załącznikiem xlsm czyli excel z makrami.

Spotkaliście się z czymś takim? Jest na to jakiś sposób? Sytuacje są sporadyczne ale takie maile mogą być bardzo istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...