Skocz do zawartości
GramiYoe

Niedroga plyta do OC PILNE PLEASE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.....

 

wczoraj wymienialem radiator na procku (A 1600+ Palomino) i w momencie gdy zlapalem za wajche zeby wyjac proca i go posmarowac to sie komp wlaczy (szybko wylaczylem) po raz ostatni :( Moj procek is DEAD (sprawdzalem na innym kompie ale plyta dziala)

 

W zwiazku z tym i jako ze nie mam teraz kompa (pisze od kumpla) palnuje wymienic moja MSI kt266a rev2 na cos lepszego z mozliwoscia rozbudowy( i OC) i kupic do tego jakis tani procek co sie dobrze kreci...

Myslalem o http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32985680

lub jakims Asusie A7v880. A moze jakas inna plyte co by sie ja dalo pozniej rozbudowac (moze do a64 jak ta pierwsza).

 

Do tego jakis tani procek........myslalem o A1700+ do @ ale chyba tego nigdzie juz nie kupie oprocz allegro (a tam drogo) wiec moze cos innego i taniego sie dobrze kreci??????????

 

PS. Plyta musi obslugiwac przynajmniej na razie pamieci DDR 266Mhz (Kingston) bo na zmiane na 400Mhz musze poczekac (kasa) (da sie tak???? procek na szynie np 200Mhz a pamieci na 133Mhz ???)

 

Dzieki

Ps. Jaki procek max da sie na Chaintecha 7VJL Deluxe KT400?????? (pytanie dla mojej dziewczyny bo chce wymienic z A 2000+ moze byc minimalnie szybszy bo procek cos jej sie zepsul - raz dziala a raz nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze opie.rd.ol za grzebanie w kompie bez odlaczenia zasilania :D

 

po drugie widzialem tego asrocka na zywo ,zaciekawila mnie ,wiem ze jedno gniazdo to agp,drugie do przejsciowki na s754 ,a trzecie to nie wiem

generalnie nie polecam ,bo przejsciowka znajac zycie bedzie kosztowala tyle co druga plyta

a asrock najlepszy to nie jest

proponuje Epoxa 8KRAI za 250pln ,albo jak bierzesz pod uwage asusa to lepiej MSI KT8 (kt880) pewnie z 300pln

ewentualnie Soltek KT880 za 275pln (chyba duala nie ma :? )

nie masz kasy bierz AXP 2000+ ,a jak nie znajdziesz to Semprona (z braku laku) lub durona 1800

 

na tego Chaintecha dam sobie reke obciac ze wejdzie kazdy proc socketA ,ale obsluge ma pewnie do 2800+ (na fsb166)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha

czyli polowe ceny plyty :D

aukcja ma zly opis - koles co raz sie myli z chipsetem ,raz KT800 ,raz KT880

dodatkowe ta super rewelacja 2xagp - to sciema ,jedno dla sA drugie dla s754 :?

obsluga procesorow na s754 jest pewnie ograniczona do Sempronow ,bo nie wyobrazam sobie jak mialby chodzic A64-bit

 

w temacie jest plyta do o/c ,a asrock ,zwlaszcza tak "rozbudowywalny" nie jest zbyt dobry do o/c

z takich Combo wynalazkow to podoba mi sie tylko Asrock z gniazdem s754 i s939 jednoczesnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...