Skocz do zawartości
arielcpu

=== pc2ami nie działa pod win xp ===

Rekomendowane odpowiedzi

wcześniej używałem WinMe i nie było problemów. Ustawiłem Com1 i w Amigasi było widać wszystkie napędy PeeCee no i kopiowanie było proste. Od pół roku mam Winde Xp i uruchamiam program PC2AMCFG.exe w PeeCee, konfiguruję wszystko jak wcześniej i po odpaleniu mam komunikat że Com2 lub Com3 coś tam nie działa. Nie mam nawet na płycie Com2 ani Com3, tylko Com1. Program wywala i z kopiowania nici. O co chodzi. Szukałem już w necie rozwiązania tego problemu ale nadaremnie. greetz for all Amigans :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz uruchomic kompa z dyskietki startowej i dopiero wtedy odpalic PC2Am.

Jesli masz NTFS bedziesz musial znalezc odpowiedni driver, ktory obsluguje dyski NTFS pod dosem.

A probowales lączyc oba kompy kablem rownoległym?

Nie mozesz zastosowac w Amidze sieciowki PCMCIA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już właśnie trochę poszperałem w necie i wyczytałem o tej dyskietce startowej. mam taki program do odczytu NTFS pod dosem w pełnej wersji. kiedyś potrzebowałem i wygrzebałem na kazaa, he, he. sieciówka to dobry pomysł ale przecież nie wszystkie są obsługiwane przez amigowe drivery, tak gdzieś wyczytałem, nie wiem - może się mylę. greetz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...