Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam wierze ze bethesda zrobi to porzadnie - nie dla tego zebym mial przeswiadczenie o ich zdolonosciach - po prostu lepiej byc optymista :)

nawet nie mam nic przeciwko zeby zrobili z tego "Morrowinda na pustyni i z bronia palna". moglo by byc ciekawie - polaczenie klimatu fallouta z przstrzenia i wolnoscia morrowinda.

bethesda jest dobra w epickich produkcjach, do tego wiedza jak wielkie oczekiwania gracze pokladaja w F3... nie maja prawa tego skopać

miejmy nadzieje .... ja nie chce super efektów, grafiki super 3D, pięknych tekstur, ciągle pojawiających się filmikow jak z matrixa .. tylko najlepiej cały silnik z F2 ale z inną 2 razy dłuższą historią ... :twisted: :twisted: to mi wystarczy w zupełności ..... w poprzednich wersjach niczego ( graficznie, muzycznie ) mi nie brakowało ... miejmy nadzieje że będzie co wspominać po F3 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja juz widziałem parę sequeli różnych tytułów, które nijak się miały do pierwowzoru, a przy szczególnie elektryzujących tytułach producenci często perfidnie to wykorzystują, pakując pod znaną nazwą jakiś megawypasiony graficznie szit :?

 

Ja w ogóle nie widzę potrzeby wprowadzania wszystkiego do 3D. Jak dla mnie 100 razy piękniejszy dla oka jest porządnie narysowany izometryczny 2D.

No, ale zobaczymy co oni tam zmalują... :? Oby coś dobrego, bo ja już całe wieki w dobrą grę nie grałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallouta 1,2 mozesz grac i grac zawsze mozesz wybrac bycie dobrym lub zlym :D liczyc ile osob zabiles itd;] staty mozezs roznie gre przejsc rozne zakoniczenia :D dlatego uwielbiam ta gre ten kilmat muze ogolnie wszystko

Pozdrawiam Fanow Fallouta i crpg rpg PostNuklear;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wierze ze bethesda zrobi to porzadnie - nie dla tego zebym mial przeswiadczenie o ich zdolonosciach - po prostu lepiej byc optymista :)

nawet nie mam nic przeciwko zeby zrobili z tego "Morrowinda na pustyni i z bronia palna". moglo by byc ciekawie - polaczenie klimatu fallouta z przstrzenia i wolnoscia morrowinda.

bethesda jest dobra w epickich produkcjach, do tego wiedza jak wielkie oczekiwania gracze pokladaja w F3... nie maja prawa tego skopać

święte słowa stary, święte słowa

nie mają prawa tego skopać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEZU JAK JA NA TA GRE CZEKAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZNAM NA PAMIEC FALLOUT 1 i 2, ale dal bym wszystko zeby mi pamiec wymazali i mogl sobie je jeszcze raz przejsc nie wiedzac co bedzie :)

FALLOUT 3 - is comming !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tylko czekac az skacza (swoja droga to kupa czasu).

Ostatnio z nudow przeszedlem falouta 2 w 20 min -> hmm nie warto jednak (o ile chcesz szybko dorwac ksiazeczke, i dopalerowac satsy -> Box rulez 1shot - 1K.O or Kill :D)

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to tutaj bo nie znalazłem tematu o Fallout 2. Słyszeliście o tym polskim dodatku, jest "super" 1356783[/snapback]

robia ktorys juz rok i dalej rozbic tego nie moga, a czy bedzie super to sie dopiero okaze jak skoncza i ludzie beda w to grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chce zeby fallut 3 nie byl tylko modem poprzednich czesci, nich zastosuja engine HL2 i niech wymaga zaje..fajnego kompa. Chce miec wybor widoku (ja bym byl za takim jak w Neverwinter). Chce 3D!.

Jesli gra ma sie sprzedac musi miec nie tylko wciagajaca fabule, ale rowniez musi byc dobrze zrobiona (ladna grafika [ladna nie znaczy cukierkowa], dobrze rozwinieta fizyka swiata, ladne animacje itd.) Tez z niecierpliwoscia czekam na F3.

Edytowane przez Cthulhu-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cthulhu-PL za przeproszeniem co ty pierd****. Tak niech dadza U3 engine i bedzie dobrze...szkoda slow. Dl mnie (fana) ta gra moze wygladac jak reszta, byle zachowala swoj klimat. Reszta sie nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyłączam się do tej małej kampani na rzecz wyproszenie Bozi o Fallouta 3.

Szkoda tylko, że nie wiadomo kiedy:

No Fallout 3 on E3

Glowbewohner informed us that he had asked Pete Hines about their E3 line up, more specifically if they were going to show Fallout 3 on this years E3 and here's Pete's response:

No. We are in the pre-production phase of development on Fallout 3 and it will be a LONG time before we start talking specifically about our plans and what we're up to.

Źródło: http://www.nma-fallout.com

A co do moich wymagań odnośnie F3, dołącze tu do grona fachofcuuf, czyli tylko 2D, tylko tury(no dobra do wyboru też nie-turówka, tak jak w FT), noi przedewszystkim klimacik! Muszą też pamiętać(tfórcy gry) żeby grafa była "odrapana" jak to po atomówce :D

A czytaliście taką historyjkę OPEK, taki koleś napisał wariacje w klimatach Fallouta, Mad Maxa i ogólnie post apocalypse, bardzo mnie swego czasu wciągnęło (czy byłem wtedy tak naiwny i młody :) ) Można za 2zł ściągnąć ją sobie stąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec i ja sie podepne pod akcje "Fallout 3, ale ylko w 2D" :) Naprawde to by byla jedna z wiekszych niespodzianek dlamnie gdyby zrobili tak jak z Fallout 2, czyli praktycznie to samo co w czesci pierwszej, a jednak 1000x lepiej :-P Tylko, ze szansa na takie cos jest rowna 0,0000001%, albo i mniej. Gdyby ta gre zrobili tylko z mysla o fanach to pewnie mogli by sobie pozwolic na cos takiego, ale nie ma co sie czarowac, oni tez musza z czegos zyc :wink: Ahhhh, jaka szkoda, ja moge nawet im przekazac swoje nedzne kieszonkowe, ale zeby byl w 2D i to w 2D z Fallou1 i 2, a nie Tactics, bo jakos mi nie przypadl do gustu. Naprawde takiej serii jak Fallout to jeszcze chyba dlugo nie bedzie.

Pamietam jak kiedys nienawidzilem "turowek" i nawet takich gier nie wlaczalem. Pewnego dnia mi sie strasznie nudzilo to postatnowilem zalaczyc Fallouta 1 z CD-Action :) i wtedy sie zaczelo. Poprostu przepadlem. Jak tylko zobaczylem, ze Fallout 2 tez jest w CD-Action to kupilem zara jak sie pojawila. Kurde, ja siedzialem nad nimi ze slownikiem od angielskiego, zeby tylko mi nic nie umknelo :D

Po przejsciu jedynki i oczekiwaniu na czesc druga zrobilem jednak pewien blad, ktorego nie moge sobie wybaczyc :angry: Naprawde. Przeczytalem z nudow solucje czesci drugiej, bo bylem ciekaw jak sie przygoda prezentuje w tej czesci. I LIPA, grajac w dwojke juz mniej wiecej wiedzialem gdzie co jest i ciezko mnie bylo zaskoczyc :cry: Naprawde dalbym wszystko zeby to cofnac.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANOW TEJ NIESAMOWITEJ SERII B)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale jeżeli Bethesda spieprzy fallouta to te ich Elder Scrolls przez okno wyrzucę. Tej gry nie mają prawa zwalić. Walka powinna być turowa (conajwyżej do wyboru real/tury), a grafika w rzucie izometrycznym 2d, żeby klimat zachować i nie może być jakaś kolorowa czy coś! (zresztą ładne 2d lepsze niż 3d). To gra legenda, najlepszy RPG wszechczasów, przy nim wszystkie Baldursy, Neverwintry moga się schować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogliby zrobic taka grafike jak w commandos 2 - połączenie 2d i 3d :D ale i tak fabuła jest najważniejsza, przydałoby sie w grze nawiązanie do wcześniejszych części gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grafa decydowala o miodnosci tej gry :) kiedys wyszedl awaken (mod do ft) zrobiony na fallouta, tym co nie grali polecam, taki mini fallout 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz czekam na The Fall: Last Days Of Gaia :)

http://www.the-fall.com/

Może jest ktoś na forum, kto grał w szwabską wersję i ją subiektywnie oceni?:) Klimacik podobny do Fallouta, widziałem trailery, zapowiada się nieźle, niedługo będzie. Może czas założyć osobny topik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grafa decydowala o miodnosci tej gry :) kiedys wyszedl awaken (mod do ft) zrobiony na fallouta, tym co nie grali polecam, taki mini fallout 3.

1422050[/snapback]

Nie slyszalem o tym modzie, a chetnie bym to nadrobil :) Mozna to za darmo sciagnac z sieci ?

 

EDIT:

 

Wlasnie sobie poczytalem o tym "The Fall: Last Days Of Gaia". Fajnie sie zapowiada. Napewno Fallouta nie przebije, ale to jest niemozliwe, wiec nie tak bede do tej gry podchodzic :) Ta stronka co podales jest w kilku jezykach, a miedzi innymi w polskim. Giera tez bedzie wydana po polsku ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, podobno w czerwcu. Dotychczas została wydana po szwabsku. Ale na dniach będzie wydana w Stanach, do tego rozszerzona wersja (jest niby już w fazie gold). Taka ma też być w Polsce, chyba to PLAY dystrybuuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej grze już chyba coś było na forum, chyba w jakimś temacie o Fallout 3 :unsure:

Mizc załóż nowy temat o The Fall: Last Days Of Gaia. Umieść jakieś ważne informację, linki do screenów, strony oficjalnej itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie zaczyna dziac. Plakat z E3 - pomimo, ze Bethesda zaprzeczyla wczesniej ze cokolwiek zwiazane z F3 bedzie na targach pokazywane.

 

1449391[/snapback]

kul ;b juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...