Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

kul ;b juz nie moge sie doczekac.

1450962[/snapback]

Hehehe, ja też nie. Dlatego zacząłem znowu (4 raz?) grać w Fallout 2. Siekam po 8h dziennie. :ph34r: :twisted: :blurp:

 

OT: Pytanie do znawców Fallout 2.

 

W Broken Hills jest General Store, w którym jest zejście do piwnicy z paroma spluwami (m.in. Combat Shotgun), ale właścicielka nie pozwala tam wejść. Można w barze z Francisem (mutant, można się z nim siłować na rękę) dać Philowi (ghoul, barman) w sumie 20$ napiwku i wyjawi nam, że tam są spluwy. Jak wróciłem do właścicielki General Store, to każda rozmowa z nią kończy się błędem gry - ekran dialogu pozostaje mimo jego skończenia aż do ponownego uruchomienia gry. Mam wersję PL (chyba z patchem 1.02D + patch na dzieciaki). Też tak macie? Jest jakiś patch na to? Da się tam wejść nie wybijając mieszkańców? Podobno przy dużym poziomie Sneak można się tam wkraść, przy jakim?

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zaczyna się dziać z polskim Falloutem :D  :D 1481033[/snapback]

fajnie wyglada., mam nadzieje ze bedzie sie jeszcze fajniej gralo. Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Pytanie do znawców Fallout 2.

 

W Broken Hills jest General Store, w którym jest zejście do piwnicy z paroma spluwami (m.in. Combat Shotgun), ale właścicielka nie pozwala tam wejść. Można w barze z Francisem (mutant, można się z nim siłować na rękę) dać Philowi (ghoul, barman) w sumie 20$ napiwku i wyjawi nam, że tam są spluwy. Jak wróciłem do właścicielki General Store, to każda rozmowa z nią kończy się błędem gry - ekran dialogu pozostaje mimo jego skończenia aż do ponownego uruchomienia gry. Mam wersję PL (chyba z patchem 1.02D + patch na dzieciaki). Też tak macie? Jest jakiś patch na to? Da się tam wejść nie wybijając mieszkańców? Podobno przy dużym poziomie Sneak można się tam wkraść, przy jakim?

1451293[/snapback]

Polecam znalezienie nieoficjalnego patcha (chyba 1.3), poprawia w zasadzie wszystkie bugi i dodaje np to, ze nasi kumple z druzyny zmieniaja wyglad po zalozeniu pancerza (yeah, nareszcie!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wierzba25 patrzę na twój Avatar i widzę cuś bardzo dla mnie znajomego

"Kharn The Betrayer". :D Czyżbyś był fanem WarHammera 40000. Kiedyś grałem

Chaos Space Marine Squadem. Do dziś zostało mi sporo figurek, w tym takie rarytasy Jak "Abbadon the Despoiler", "Ahriman of the Thusand Sons" i mój ulubiony "Fabius Bile". :D

PS. Sory za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało się w podstawówce - Kharn był moim pupilem - niszczył wszystkich (czasem swoich też - jak wpadł w szał) :D

 

Moje figurki już dawno poszły na allegro...

 

Pozdro dla wszyskich fanów WH40k - w każdym wydaniu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani 40k w kazdym wydaniu (moze poza kartami) dziekuja i rowniez pozdrawiaja :)

 

@Corso - nie obraz sie, ale te rarytasy mozna od reki w sklepie kupic :P

 

Co do Falloutow - znalazl ktos jakies ciekawe smaczki w FT (w stylu pojazdfu ze Star Treka z F2)?

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Falloutow - znalazl ktos jakies ciekawe smaczki w FT (w stylu pojazdfu ze Star Treka z F2)?

1499902[/snapback]

Sporo tego było. Na przykład można było spotkać Riddicka, Pip-boya, brahminy grające w karty (albo w coś innego :| ) i miały przy sobie ileśtam kasy (ale tej "tubylczej", nie dolarów). Oczywiście nie zabrakło Kanadyjczyków ;) Znalazłem też bunkier, a przy wejściu do niego dwóch panów z Vindicatorami i w Power Armorach. Eliksir życia (+1 do END na stałe), bracia Grimm (2 mutanty z czego jeden ranny - jeśli mu pomogłeś, to mogłeś go rekrutować). Jeszcze koleś rozwożący nuke-cola :)

Jeszcze troche tego było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No top pozostaje nam czekać na tego upragnionego Fallouta 3 :-P Byle by był na tury nieprzeżyje jak zrobią w real time tak jak skopali UFO 3 fajnie było 3 D ale czemu nie na tury :cry: Niech sobie tego fallouta zrobią 3 d jak już chcą bo wątpie że w dzisiejszych czasach zrobili by 2D fallouta z tego powodu że gra sie musi sprzedać a obecnie na topie jest 3D, ale niech chociaż na tury bedzie, niech tego nie skopią bo sie załamie.

Czemu producenci gier uważają że tury to przeżytek ja nienawidze gier w stylu "nie myśl - reaguj" ja sie lubie zastanowić nad ruchem obmyśleć strategie zajść przeciwnika i powalić jednym strzałem niż szarżować na wprost na grupe uzbrojonych zbirów z granatem bez zawleczki w ustach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu producenci gier uważają że tury to przeżytek ja nienawidze gier w stylu "nie myśl - reaguj" ja sie lubie zastanowić nad ruchem obmyśleć strategie zajść przeciwnika i powalić jednym strzałem niż szarżować na wprost na grupe uzbrojonych zbirów z granatem bez zawleczki w ustach.

1500347[/snapback]

W pelni sie zgadzam :) Sa gry ktorych poprostu nie mozna zrobic w "real time", a Falloucik jak najbardziej sie do tej grupy zalicza B) Jak go skopia to wywolam chyba taka wojne jak byla w nim opisana :-P

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani 40k w kazdym wydaniu (moze poza kartami) dziekuja i rowniez pozdrawiaja :)

 

@Corso - nie obraz sie, ale te rarytasy mozna od reki w sklepie kupic :P

 

Co do Falloutow - znalazl ktos jakies ciekawe smaczki w FT (w stylu pojazdfu ze Star Treka z F2)?

1499902[/snapback]

Nie obraziłem się :wink: Są to rarytaski, gdyż pomalowałem je w niezłym stylu

(kilka razy były na wystawach) :-P Dzisiaj jak patrzę na półkę, to aż łza w oku się kręci. :)

Jeśli chodzi o różne smaczki w Falloucie, to znajdziecie je tutaj http://www.fallout3.phx.pl/ie_index_tactics.htm

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłem się :wink: Są to rarytaski, gdyż pomalowałem je w niezłym stylu

(kilka razy były na wystawach) :-P Dzisiaj jak patrzę na półkę, to aż łza w oku się kręci.  :)

Jeśli chodzi o różne smaczki w  Falloucie, to znajdziecie je tutaj 1500627[/snapback]

A to przepraszam. Zle Cie zrozumialem.

 

I dzieki za linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlanie o graniu przez siec w FT. Kurde jak to "wlaczyc" ?? Mam oryginala i za nic nie moge nigdzie zagrac, nawet nigdnie nie moglem znalezc jak to zrobic.

1503570[/snapback]

FTBN <- tu graja, tu sie dowiesz o zasadach gry, gra sie na 2k ... zreszta wszystkiego sie tam dowiesz.

 

wogole to czat sax ;b!

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baka, sam kiedys gralem na Bn'ie, a gadasz, ze sux. :>

1504243[/snapback]

iel ja tam gralem, nawet swoja kobitke tam poznalem, ale funkcjonalnosc czatu jest do bani. irc byl lepszym rozwiazaniem ale nie kazdy potrafil na niego wejsc ;b!

 

z tego co wiem to teraz nawet troche sie gra, scena jakos odzyla, pewnie jakbym mial wiecej czasu tez bym gral, w koncu gra zamiata !

 

ps. nie ma to jak graby winda z 8pe ;b!

 

pozdrowienia dla mojej Pani :*, ktora regularnie inwigiluje fora na ktorych sie pojawiam ;b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Baka, mowisz o Anji? :) Poza tym, rzeczywiscie moglbys wpadac czasem i grac, grabarz wpada, Vej, Dagg, Stalker, Kostucha, Wanderer... omg tylu twoich starych znajomych... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baka, mowisz o Anji? :) Poza tym, rzeczywiscie moglbys wpadac czasem i grac, grabarz wpada, Vej, Dagg, Stalker, Kostucha, Wanderer... omg tylu twoich starych znajomych... :P

1504684[/snapback]

o niej, jak sie ma kobiete, prace i szkole to nie ma czasu, jak bede mial go wiecej to napewno zaczne grac ale narazie jest z nim krucho.

 

moja chary wymiataja ;b!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zagladalem :D Zara popatrze. Jesli nagle pojawi sie nowy zawodnik o ksywie "DziubekR1" to znaczy, ze mi sie udalo :D

1505465[/snapback]

1 zapoznaj sie z zasadami gry, potem zrob chary, dopiero zacznij grac i tak nie masz za duzych szans na poczatku.

 

pozatym gra sie bardzo fajnie ;b, DRV wymiata ;b!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wyżej o tym pisałem. :wink: Jak dalej będą się tak starać, to zobaczymy kolejne, "narodowe" dzieło. :D

1513151[/snapback]

jest szansa na to ze to kiedykolwiek wyjdzie ? ;b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=26729

 

CZYTAC!!!! OD SAMEGO POCZATKU DO SAMEGO KONCA!!!!

 

Az mnie zamurowalo Fallout 3 nadciaga nie ma bata bedzie bosko i miodnie, bedzie apokalipsa hell yea!

 

przy tych skrawkach PLOTEK jakie mielismy do tej pory, informacje zawarte w tym artykule to wulakn nowych informacji i to naprawde ciezkiego kalibru.

Nie podjaralem sie tak od czasu... kurde nigdy sie tak nie podjaralem jeszcze w oczekiwaniu na jaka kolwiek gre, jeszcze tylko skonczyc operacja flashpoint2, ghotic3 i moge umrzec.... ;)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...