Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oblivion miał Patricka Stewarta i Seana Beana i co? I nic.

Co z tego, że wezmą bardziej znanych aktorów, skoro pozostałe teksty będą na poziomie tego co w Oblivionie, tj. jeden głos dla każdej rasy (a właściwie jeden głos dla merów, jeden dla ludzi i jeden dla zwierzoludzi). Żebracy natomiast to kpina.

 

Ciekaw jestem, czy Bethesda będzie chciała zrobić tak jak w Oblivionie (podłożyć wszystkie głosy) czy może jak w staarym Falloucie (talking heads). Szczerze to wolałbym takie rozwiązanie jak w Falloucie, bo głosy by się nie powtarzały tak często...

 

Tak, jasne. Ufajcie zapewnieniom devów... W Oblivionie wg devów miała być walka na koniu i co? No właśnie nic, puste zapowiedzi.

Dokładnie. Tak musi być. Nie chce aby wszyscy gadali bo to sie bedzie za czesto powtarzać. W F zawsze było mnóstwo dialogów z mnóstwem NPC'ów wiec jak kazdy ma miec głos to zapewne ich liczba bedzie ograniczona. Mam nadzieje ze Bestheda sie nie posunie to tego bo to nie było by fajne. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethesda posunie się zapewne w tym kierunku co w przypadku Obliviona i to niestety nie będzie fajne. Bethesda to przedsiębiorstwo komercyjne, a nie mała firemka, celująca w gusta starych fanów :wink: . W efekcie z F3 wyjdzie zapewne quasi-erpegowa "amerykańska" nawalanka...na takie "detale";) jak porządna fabuła czy zajmujące dialogi pewnie nie będzie miejsca...ale zobaczymy :wink: I wish i was wrong...

 

...zresztą start z pozycji "głosów znanyuch aktorów" etc. i nachalna kampania reklamowa to popularny ostanio schemat :wink: , który nie wróży zbyt dobrze Falloutowi (por. np. Morrowind-Oblivion).

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liam Neeson udzieli głosu postaci ojca głównego bohatera gry "Fallout 3" przygotowywanej obecnie w studiu Bethesda Softworks. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, rola ta napisana została specjalnie z myślą o nominowanym do Oscara aktorze.

 

Będzie to już druga gra wideo, w której realizację zaangażował się Liam Neeson. W 2005 roku udzielił głosu i twarzy jednemu z bohaterów gry "Batman - Begins" wyprodukowanej na podstawie filmu "Batman - Początek", w którym Neeson zagrał jedną z głównych ról.

 

Zródło: filmweb.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liam Neeson udzieli głosu postaci ojca głównego bohatera gry "Fallout 3" przygotowywanej obecnie w studiu Bethesda Softworks. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, rola ta napisana została specjalnie z myślą o nominowanym do Oscara aktorze.

 

Będzie to już druga gra wideo, w której realizację zaangażował się Liam Neeson. W 2005 roku udzielił głosu i twarzy jednemu z bohaterów gry "Batman - Begins" wyprodukowanej na podstawie filmu "Batman - Początek", w którym Neeson zagrał jedną z głównych ról.

 

Zródło: filmweb.pl

Lubię jak ktoś wpisuje wiadomości nie czytając wątku. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zresztą start z pozycji "głosów znanyuch aktorów" etc. i nachalna kampania reklamowa to popularny ostanio schemat :wink: , który nie wróży zbyt dobrze Falloutowi (por. np. Morrowind-Oblivion).

... Zapewnie dlatego, iz gry już dawno przestały być niszową zabawą, teraz to potężne medium no i oczywiście niebagatelne pieniądze. A to że pewne docelowe grupy odbiorców ucierpią, no cóż celavi - $$$ rządzą i Fallout raczej ich mocy nie obali. Oby tylko skończyło się na w mairę zjadliwym kompromisie między komercyjną papką, a wartościowym produktem.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Zapewnie dlatego, iz gry już dawno przestały być niszową zabawą, teraz to potężne medium no i oczywiście niebagatelne pieniądze. A to że pewne docelowe grupy odbiorców ucierpią, no cóż celavi - $$$ żądzą i Fallout raczej ich mocy nie obali. Oby tylko skończyło się na w mairę zjadliwym kompromisie między komercyjną papką, a wartościowym produktem.

Bądźmy zgodni, że takie kompromisy raczej nie wychodzą na dobre wartościowym produktom :wink: Ale oby... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"....Akcja kolejnej części sagi oznaczonej numerkiem 3, najprawdopodobniej będzie miała swoje miejsce w Waszyngtonie..." to jakis joke? gra ograniczona tylko do jednej lokacji? :?

Te newsy z IN4 se mozna w pupe wsadzić (oni to pewnie wywnioskowali z arta na 100% :lol:). Gdzieś na forum Beshtady było na mniej więcej jakim obszarze bedzie rozgrywka w F3 (wschodnie wybrzeże usa raczej ale nie sam W D.C)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa tylko domysly jakiegos usera z forum ;] nic wiecej

A szkoda ze domysły ;p. Modele bardzo fajne. Ryba jest kapitalna (to oznacza ze bedzie mozna pływać ? ;p). Oby tylko było Bozar ;]. A tak ogólnie to mam nadzieje ze pójda w jakość i ilość a nie w samą jakość tzn ze bedzie DUZO broni jak w pozostałych fallout'ach i z dobrą jakością :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jaka ryba :lol: o lol :lol:.

 

Mi utkwiła w pamieci postać rozrywana na kawałki po serii z uzi z bliskiej odległości. Mam nadzieje, że tutaj tego nie zabraknie też [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy art na www.fallout.bethsoft.com

Zapowiada się coraz lepiej ...

Art z lotniskowcem JEST ŚWIETNY. Szkoda ze nie ma tapety w 1024x768 (bez rozciagania) :?. Kurde naprawde miodzio arcik. No i tylko 3 tygodnie do trailera ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie art z lotniskowcem urywa glowe ;]

 

Co ciekawe, na 2 z 3 artow mamy teren mocno "zabudowany" co swiadczyloby o umieszczeniu akcji wlasnie w zrujnowanych miastach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam sie audio srednio podoba ale to przeciez muza tylko z tej prezentacji ;p. W grze pewnie nie bedzie tego sampla nawet. Tylko zeby nie zrobili jak w Obku ze muza w miastach jest wszędzie taka sama :?. W F2 kazde miasto = inna muza i baardzo klimatyczna zreszą. OMG jak ja kocham tą gre...

 

Na osłodę czekania na trailer zlookajce 10 najlepszych cytatów z gier: http://www.gamespy.com/articles/788/788292p5.html.

Chyba wiadome co jest na pierwszym miejscu :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko, jesli ta gra bedzie choc w 50% tak dobra jak poprzednie czesci, to wyskocze z kasy na jakas konkretna karte graficzna. Wogole, to cos czuje, ze jesli gra bedzie godnym nastepca poprzedniczek, to sprzedaz kart graficznych skoczy o kilka %, bo fanatykow Fallouta takich jak ja, raczej nie brakuje ;)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi utkwiła w pamieci postać rozrywana na kawałki po serii z uzi z bliskiej odległości. Mam nadzieje, że tutaj tego nie zabraknie też [;

Przecież w Tacticsie nie rozrywali się po serii, a w F1 i F2 nie było UZI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha udało się:D Jestem pierwszy:D

 

nowy art http://fallout.bethsoft.com/index.html

Wolałem starszy art ;). Jak dla mnie niebo za niebieskie jak na post nuklearny świat ;d. Czekanie na ten trailer (pewnie mało pokazujący) jest wykańczające :P.

 

A tak btw fajna rozkminka co ten art znaczy ;]:

http://www.nma-fallout.com/forum/album_page.php?pic_id=2213

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie gra dla ktorej zloze kompa z solidna karta graficzna. Mam tylko nadzieje, ze bedzie chodzil pod DX9 i wygladal przyzwoicie.

 

Cholera od czasu czekania na BGII nie czekalem na wydanie zadnej gry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...