Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

Oglądałem dzisiaj teaser i muszę przyznać że jako filmik trzyma klimat Fallouta... ta groza... te zniszczone miasto i koleś z Power Armor - dawno już czegoś tak pięknego nie widziałem.

 

Na a w trakcie znowu musieli dać stary a jednak nieśmiertelny tekst "War, war never changes..." ;)

 

Mam nadzieję że gra będzie równie dobra (a to będzie trudne) co Fallout 1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vide Duke Nukem Forever;)

no to porownanie jest wprost idealne :mur:

 

A co do filmiku, klimat ma ale to tylko dzieki smaczkom z poprzednich genialnych czesci fallouta. Niezle cwaniaczki tam sa w "Bethesdzie", wystarczylo puscic fajna muze (vide "A Kiss To Build A Dream On"), retro sprzecik i ten slynny tekscik na koncu "war..war never changes" i fani sikaja po gaciach :lol: ja zacisnalem pecherz, przejechalem sie na stalkerze ale jestem jak najlepszej mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mam takie same odczucia jak Carson.

Pokazali zniszczone miasto, kolesia w Power Armorze, na koniec dali "War, war never changes" i tym oto sposobem już sobie zapewnili sukces.

 

Ciężko bedzie utrzymać stary klimat Falloutów, to całkiem inne studio a więc imo całkiem inna gra z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Robienie takiej samej gry to chyba nie jest rozwiązanie no nie :lol:

 

Inna sprawa to rzeczywiście klimat samej gry (a nie filmiku), jak uda im się zrobić coś o takim klimacie i grywalności jak F1 i F2 to naprawdę będą wielcy ;) Jak to się mawia: pożyjemy, zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to porownanie jest wprost idealne :mur:

 

A co do filmiku, klimat ma ale to tylko dzieki smaczkom z poprzednich genialnych czesci fallouta. Niezle cwaniaczki tam sa w "Bethesdzie", wystarczylo puscic fajna muze (vide "A Kiss To Build A Dream On"), retro sprzecik i ten slynny tekscik na koncu "war..war never changes" i fani sikaja po gaciach :lol: ja zacisnalem pecherz, przejechalem sie na stalkerze ale jestem jak najlepszej mysli.

Widać, niektórych fanów F łatwo zaspokoić. Właściwie to co mnie taki trailer :|. Bez infa jakie rzeczy (ficzersy) na pewno sie znajdą w F3 to nie ma co sie jeszcze podniecać. Z tego co wiem to bardzo mało rzeczy jest pewnych w F3. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie spodziewasz sie ze Fallout 3 bedzie bliźniaczo podobny do F2 ? To ogólnie nie możliwe chociażby na wspomnianą inną ekipę tworzącą ten produkt.

 

Juz sam przeskok w 3D znacząco zmieni oblicze gry. Niezwykle cenie F2 ale nie mam złudzeń i nastawiam sie na cos nowego, przynajmniej w niektórych materiach. Licze tylko na to ze Bethesda dobrze przemyśli zmiany ktore pomimo tego ze według wielu sa bluźnierstwem wcale nie musza grze wyjść na zle. Najważniejszy jest klimat, umiejętności wszelakie i złożoność rozgrywki. Brak tur jakoś przeboleje byle inne aspekty mi to wynagrodziły.

 

Ale oczami wyobraźni chciałbym sobie pośmigać starym Cadillaciem z 59 po pustyni lub polecieć z jednego wybrzeża na drugie lataczem, ehhh marzenia ;]

 

PS: A mnie sie wydaje ze niektorzy chyba za duzo wymagaja od pierwszego filmiku - od razu niech pokaza cala gre wraz z outrem :D Oceniajmy na razie to co jest, nie to co bedzie ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie spodziewasz sie ze Fallout 3 bedzie bliźniaczo podobny do F2 ? To ogólnie nie możliwe chociażby na wspomnianą inną ekipę tworzącą ten produkt.

 

Juz sam przeskok w 3D znacząco zmieni oblicze gry. Niezwykle cenie F2 ale nie mam złudzeń i nastawiam sie na cos nowego, przynajmniej w niektórych materiach. Licze tylko na to ze Bethesda dobrze przemyśli zmiany ktore pomimo tego ze według wielu sa bluźnierstwem wcale nie musza grze wyjść na zle. Najważniejszy jest klimat, umiejętności wszelakie i złożoność rozgrywki. Brak tur jakoś przeboleje byle inne aspekty mi to wynagrodziły.

 

Ale oczami wyobraźni chciałbym sobie pośmigać starym Cadillaciem z 59 po pustyni lub polecieć z jednego wybrzeża na drugie lataczem, ehhh marzenia ;]

Ja braku tur nie przeboleje. Muszą być bo walki juz nie bada takie fajne ja w starych F. Poza tym brak tur = dużo skilli i perków w ogole nie bedzie przydatnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze niektorzy to by najchetniej F2 w 2D chcieli :P

 

Co do filmiku: ludzie, to jest teaser, tego sie nawet trailerem nie nazywa, on ma za zadanie tylkoi wylacznie smaka narobic, wiec nie wiem czego sie w nim spodziewaliscie ;)

 

Poza tym, zarzuty w stylu:

A co do filmiku, klimat ma ale to tylko dzieki smaczkom z poprzednich genialnych czesci fallouta. Niezle cwaniaczki tam sa w "Bethesdzie", wystarczylo puscic fajna muze (vide "A Kiss To Build A Dream On"), retro sprzecik i ten slynny tekscik na koncu "war..war never changes" i fani sikaja po gaciach

smierdza mi hipokryzja. Z jednej strony wszyscy jecza, ze nie chca zmian, ale jak teaser jest zbudowany na dokladnie tej samej zasadzie co intra poprzednich czesci, to juz jest be :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smierdza mi hipokryzja. Z jednej strony wszyscy jecza, ze nie chca zmian, ale jak teaser jest zbudowany na dokladnie tej samej zasadzie co intra poprzednich czesci, to juz jest be :huh:

Po prostu chłopaki chcą F2 z grafa 3D i inna fabuła, no co najwyżej lokacjami i npc :> Ale ten sen to tylko złudzenie, zamiast nakrecac sie i obiecywac sobie bog wiec co, juz dzisiaj zacznijmy uswiadamiac sobie ze Fallout 3 bedzie gra inna, z innymi rozwiazaniami, z inna grafika i strona techniczna co rzutowac bedzie na caly gameplay. Takie zycie, osobiscie licze na fajny tytul z dusza Fallouta ale w innej aranzacji - nie chce sobie robic zludzen zeby pozniej sie na Bethesde obrazic bo to "lamerzy i nie kumaja Fallouta". Jakbyscie robili gre za xx mln $ to tez pewnie mielibyscie inne podejście niz typowo koneserskie - bo ja lubiłem F2 i tak ma zostac bo inaczej mnie to nie bawi :> :D

 

Chciało by sie rzec:

 

Fallout, Fallout never changes ... ale każdy chyba wie że to nie mozliwe ....

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy niemożliwe. Fallout to fallout nieważne czy z numerkiem 2 i 3. Jak zrobią go złego to nie zarobią ani $ - nie to ze nikt by nie kupił ale z powodu tego ze ich studia juz nie bedzie :lol2:.

Nazwa Fallout zobowiązuje. Albo robisz go dobrze (i podobnie do starych F) albo wcale.

Oby najważniejszych (podstawowych) rzeczy nie zmieniali to bedzie dobrze..

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teaser idealnie zrobiony pod fanów. I nie mówcie że nie. Miał narobić smaka i narobił. Pustkowia? Tak. Klimatyczna muza jak z F1,F2? Tak! Potęga zniszczenia? YES!! Radioaktywny pył? YES, YES, YES!!!!! ;)

 

I... nic poza tym. To tylko przerywnik, ale sugeruje że być może zachowany genialny klimat tej gry. Nie można z niego nic więcej wywnioskować. Więc tym bardziej dziwię się tym alarmistcznym zapowiedziom co i jak będzie :)

 

Szkoda że tak długo trzeba czekać... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 i PS3?...no to juz wiadomo że graficznie będzie wgniatać w fotel. Z drugiej strony to ciekawe w jakie formie to zrobią. Tpp, fpp, rzut perspektywy z mozliwoscią zblizenia...tpp w turach jeszcze ujdzie, fpp nie wyobrazam sobie w turach, no i rzut perspektywy...ale grafika będzie musiała być naprawdę na wysokim poziomie, najlepiej fotorealistyczna [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 i PS3?...no to juz wiadomo że graficznie będzie wgniatać w fotel. Z drugiej strony to ciekawe w jakie formie to zrobią. Tpp, fpp, rzut perspektywy z mozliwoscią zblizenia...tpp w turach jeszcze ujdzie, fpp nie wyobrazam sobie w turach, no i rzut perspektywy...ale grafika będzie musiała być naprawdę na wysokim poziomie, najlepiej fotorealistyczna [;

Jeżeli to nie jest ironia to -> :lol:.

 

Plus ze bedzie na wszystkie platformy ale jak zrobią interface jak w Obku to ja padam ;0.

Bardzo fajnie ze w Game Informer'rze wzieli to na poważne i mam nadzieje ze dowiemy sie wreszcie czegoś konkretnego na temat F3.

Dla mnie najgorsza z wiadomosci jest wlasnie to ze gra bedzie multiplatformowa.

Zachwycony też nie jestem ale nie bede odstawiał takich komedii jak niektórzy 'typowi' posiadacze konsol ze jak gra jest tylko na konsole OCH AH i inne bzdety. Później piszą konsole > pc itp itd.... Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsza z wiadomosci jest wlasnie to ze gra bedzie multiplatformowa.

A co, masz zamiar uptadowac komap do tej gry, a potem sie pieklic, ze gra nie chodzi dobrze? Ja nie mam zamiaru i kupuje X360, i ciesze sie ze Fallout 3 bedzie na konsole.

 

Chyba nawet odswieze sobie F1 i F2 - nigdy w te gry nie grałem, chociaz mam pełniaki z CDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni wziac przyklad z Blizzarda. Kazda ich kolejna gra, to tak naprawde przeniesienie poprzedniej czesci w nowe realia "sprzetowe" + dodanie bajerow, ktore bardzo uprzyjemniaja rozgrywke. I jak na tym wychodza ? Ano tak, ze ich gry staja sie legenda jeszcze przed premiera. Tak wiec, jak chca zarobic (przynajmniej na mnie ;) ), to niech lepiej bedzie F2 w 3D (bo w 2D to tylko marzenia ;) ), i za duzo niech nie kombinuja.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teaser trzyma klimat (w HD miodzio :D) Faktycznie można by rzec że lipa bo nie pokazali gameplaya ani silnika ale troszku za wcześnie IMHO jest dobrze(ukłon w stronę poprzednich części).Jeśli Bethesda pójdzie tym tropem i zrobi tak jak @DziubekR1 proponuje to możemy zacierać rączki ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet odswieze sobie F1 i F2 - nigdy w te gry nie grałem, chociaz mam pełniaki z CDA.

Ty tego nie odświeżysz! Ty poznasz prawdziwy świat :lol:

 

PS: Naprawdę nie grałeś? Zazdroszczę. Wszystko będzie dla Ciebie nowe, ech... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w duzo klasyków nie grałem :) Planescape Torment, Diablo (no dobra, pare razy u brata ciotecznego), Starcraft, Baldurs Gate i Fallouty. A to dlatego, ze kiedy wychodziły te gry, to byłem w takim wieku, ze nie rozumiałem ich (rocznik 90) :) A potem to grafika odstraszała i były lepsze gry.

 

Żeby nie było że offtop - naprawde nic nie wiadomo kiedy beda nastepne info o grze? Chodzi mi o filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...