Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

A jak działają? Magicznie podnoszą statystyki? W takim razie też bym się przyczepił.

Z tego, co zrozumialem, to Bobbleheads sa bonusowa "znajdzka" i trzeba sie nachodzic, zeby je znalezc (moze poza jednym) - w zwiazku z tym jak sie komus nie podobaja, to mozna je olac, i IMHO wyciaganie tego jako jedna z glownych wad jest czepianiem sie na sile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co zrozumialem, to Bobbleheads sa bonusowa "znajdzka" i trzeba sie nachodzic, zeby je znalezc (moze poza jednym) - w zwiazku z tym jak sie komus nie podobaja, to mozna je olac, i IMHO wyciaganie tego jako jedna z glownych wad jest czepianiem sie na sile.

Głównych to nie, ale jako jedna z pobocznych jest w sam raz :D IMHO rozsądniej by było, gdyby zbierało się je przez całą grę, a z ich właściwości można było skorzystać dopiero po zakończeniu, faktycznie jako bonus. Ale z tego co wiem to nie można tutaj grać po zakończeniu głównego wątku, więc...

 

A wracając do Jeta - jest na niego odtrutka? W 2 była, ciekawe czy tutaj jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dopalaczy mamy np odlot, wygrzew, psycho, chrupiaca wiewiorka na patyku i wiele innych

To Ciebie w parku widziałem wczoraj? :wink: .Kurde -tonę w wydatkach i braku czasu ,a wszyscy już giercują w F3 :sad: .No nic -jakoś się pozbieram i kupię jak będą patche(będą?)....Ogólnie jak czytam gra nie wydaje się zła ,a "oblivionowatość" mi nie przeszkadza.Może dlatego ,że czasem tuptam w okolicach Cesarskiego Miasta hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy z questem "Pomnik Lincolna".

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Pomnik Lincolna"
Jak zrobić zdjęcie pomnikowi Lincolna ??
Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uzyc " sterylizatora żywności " ?? :unsure:

wystarczy ze trzymasz go w inventory,w notatkach jest napisane jak dziala i co daje

 

 

Nie wiem czy tylko tak u mnie czy każdy tak ma. Jak naciskam przycisk odpowiedzialny za bieganie to mój bohater zwalnia i idzie.

Bo od poczatku jest wlaczony auto run.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka screenow z mini-gunem i kilka trupow supermutantow w ktore mini-gun wchodzi jak masełko :lol2:

 

 

i pytanko ktore juz bylo wzesniej....jak i czy sie wogule komus udalo przylaczyc do brotherhood of steel?? rozmawiam przed cytadela z jednym z nich ale mowi ze nie ma takiej opcji....moze cos trzeba miec albo zrobic?? prosze w spoilerze o odpowiedz

post-129959-1225999300_thumb.jpg

post-129959-1225999317_thumb.jpg

post-129959-1225999334_thumb.jpg

post-129959-1225999351_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda Wasz bohater? :lol2:

Dołączona grafika

 

Mój wygląda jak "idź zobacz czy kolarze nie jadą" ;) (sry za jakosc - telefon wycelowany w monitor)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, printscreena nie masz na klawiaturze? :] i to jakas maska czy rzeczywiscie mozna stac sie ghoulem?

Na X360 nie ma printscr :razz:

 

I tak przy okazji przypominam się

 

Potrzebuje pomocy z questem "Pomnik Lincolna".

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Pomnik Lincolna"
Jak zrobić zdjęcie pomnikowi Lincolna ??
Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

uwaga! na swiecie sprzedalo sie juz ok 4.7 mil F3 czyli w okolicach moich przewidywan ;) - tworcy gry juz pewnie opijaja sie szampanami a w ich glowach powstaje kolejna czesc Fallout!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wypas !! Mogli by tylko poprawic troche system walki bo jakis taki dretwy.

 

Wiecie moze gdzie trzeba plynac w Oazie zeby posmarowac/zniszczyc to serce tego drzewka ? Nie moge w tym baseniku zadnej nory znalesc kurcze.

 

A i jak robic screenshoty w F3 ? Normalnie prntscrn i gdzies je zapisuje ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy z questem "Pomnik Lincolna".

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Pomnik Lincolna"
Jak zrobić zdjęcie pomnikowi Lincolna ??

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Pomiczek"
Idź do Muzeum Historii, tam w lewo, rozwalasz zle ghule, docierasz do zakratowanego zbioru bibliotecznego, tam rozwalasz swietliki, i na scianie, na pieterku, zasloniete lekko szafka jest duze zdjecie pomnika. amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj gierka mnie wciągnęła :) Nie grałem w poprzednie części ale teraz będzie trzeba gdzieś kupić i pograć bo jak na razie 3 robi na mnie duże wrażenie, chociaż podchodziłem do tego baaaardzo sceptycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Pomiczek"
Idź do Muzeum Historii, tam w lewo, rozwalasz zle ghule, docierasz do zakratowanego zbioru bibliotecznego, tam rozwalasz swietliki, i na scianie, na pieterku, zasloniete lekko szafka jest duze zdjecie pomnika. amen.
Podziękował, byłem tam i nie zauważyłem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stuknał mi 19lvl i 40 godzin gry wczoraj - wciąż robię questy poboczne 0_0, główny ledwo liźnięty :D

to jakas maska czy rzeczywiscie mozna stac sie ghoulem

Maseczka (SPA ;) ) ale jak ją zdobyć to zapraszam do spoilera zainteresowanych

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "quest na maske oraz jej właściwości"
Pomagamy ghulom z tunelu położonym na zachód od tenny penny tower wbić się do niej. Co więcej, wczoraj jorgnąłem się, że z założoną maską NIE ATAKUJĄ nas "szalone" ghule :)
Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "apropo spoilera wyżej"
Sam szefo dający ten Q mowi o tym, że dzikie braciaki nas gryzc nie beda. Jednak tylko kiedy zachowamy bezpieczny dystans, inaczej nas wyczują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "apropo spoilera wyżej"
Sam szefo dający ten Q mowi o tym, że dzikie braciaki nas gryzc nie beda. Jednak tylko kiedy zachowamy bezpieczny dystans, inaczej nas wyczują.
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "sprawdzone"
Dowolnie możemy się poruszać w masce pomiędzy ghoulami, atakują w momencie jak na oczach innych rozniesiemy któregoś w pył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za do poważny bug, będąc w podziemiach lub budynku, po zdobyciu poziomu nie pojawia mi się okno z rozdaniem punktów, musze wyjść na zewnątrz przed osiągnięciem następnego poziomu, coś upolować i dopiero mam tabelę, jest to wkurzające bo psuje mi strasznie rozgrywkę :angry:

 

Jest pierwszy patch, ale nie wiem, który brać aby zadziałał z wersją PL <_<

 

http://fallout.bethsoft.com/eng/downloads/...chnotes-US.html

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...