Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

a yuucOm placze w kacie ;-)

Sam chciałem dać ten news ;). Trudno jak dalszy fallout ma być jak ten to ja pozastaje przy dwóch istanijących falloutach + tc. Czyli w historii było w sumie tylko dwa Fallouty rpg imo.

3139898[/snapback]

ehh dopiero co wkreciłem sie w rozgrywke a tu już końcowy film ;(

niby sporo tych zadań lecz wydaje sie krótka

jedynie ratują poboczne zadania bo główny wątek jest króciutki

Ciesz sie że jest lepszy niż w Oblivionie... Poza tym ja w Obku zacząłem maina dopiero po prawie 40-50h szwendania sie po świecie. Trza na siłe omijać maina i tyle...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć jak wejść do Cytadeli? Interkom milczy a wielki pan palladyn nie widzi potrzeby abym rozmawiał z Lyonsem. Dla jasności, skupiam się raczej na wątkach pobocznych a w głównym dostałem dopiero zadanie od Three Doga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej śmieszy w tym temacie? Największy malkontent jest najbardziej aktualny (czyt. podaje linki do wszystkich patchy, newsów) i gra "po cichu" a idę o zakład, że mimo wszystko, go wessało.

Wlasnie. Prawdziwy beton identyfikujacy sie z NMA jak ja , nadal czeka na F3 w kolekcji klasyki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CTD co 30-60 min i zaden prowizoryczny fix z forum bethsoft nie pomaga, a probowalem juz wszystkiego. Dziala tylko odpalenie w okienku :/

 

Dzis zakupilem w MM collectors edition w cenie zwyklej edycji, czyli za 129 pln :] Fajna jest ta figurka Vault Boy'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej śmieszy w tym temacie? Największy malkontent jest najbardziej aktualny (czyt. podaje linki do wszystkich patchy, newsów) i gra "po cichu" a idę o zakład, że mimo wszystko, go wessało.

GRUBO sie mylisz a wiesz dlaczego ? Bo nawet grać nie zacząłem :lol2:. No może tam coś liznąłem u kumpla dla nie miałem sił na to dłużej czasu poświecić. Stawiam 3zł ze ta gra mnie nie wessie (jakby mnie wyssała to po kilku h bym sie nie mógł oderwać a szybko sie zmyłem od kumpla). Z góry o tym wiedziałem. Fallout to dla mnie = TURY (po prostu muszą to być tury), hexy, traitsy, skillsy i special który bardzo wyraźnie wpływa na rozgrywke i inne krapy + brudny świat i klimat F a nie Obliviona...). Fallout jako FPS (w dodatku z debilnym i słabiutkim użyciem broni i reloadami) mi kompletnie nie pasiTa gra może i bedzie dobra dla kogoś kto w F nie grał. Ja jestem jego fanem i w ogóle to [ciach!]o (imo) mnie do ekranu nie przyciąga (od razu o tym wiedziałem po starych oświadczeniach beth a potem po streamach i w końcu po liźnięciu gry). Podobało mi sie tylko wprowadzanie (które i tak było na trailerach :lol:) i odgłosy nas jako szkraba dalej krap.

 

A i jeszcze jedno - gra w tytule z nazwą Fallout nie może być dobra ani bardzo dobra - MUSI BYĆ GENIALNA a f3 jak narazie jest imo słabiutkie patrząc przez pryzmat starych F.

 

Daje newsy zeby ot nie robić.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka moja incUming zwracać uwagi nie musicie ale wiem ze to drażni jak sie ostro jedzie po grze która komuś innemu sie podoba hehe ;]. Męczę sie przez ten krap ale muszę to skończyć aby być wiarygodnym :lol:. Potem sobie wrócę do F2 4fun.

GRUBO sie mylisz a wiesz dlaczego ? Bo nawet grać nie zacząłem :lol2:.

Yhy :lol:

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Recka moja incUming zwracać uwagi nie musicie ale wiem ze to drażni jak sie ostro jedzie po grze która komuś innemu sie podoba hehe ;]. Męczę sie przez ten krap ale muszę to skończyć aby być wiarygodnym :lol: . Potem sobie wrócę do F2 4fun.

GRUBO sie mylisz a wiesz dlaczego ? Bo nawet grać nie zacząłem :lol2:

wiesz co , ja juz do ciebie nie mam sily :lol2: , rozumiem ze wstyd sie teraz przyznac ze gra cie wciagnela (granie zeby nikt nie widzial :D) i nie mozesz sie oderwac od gry, ale zeby tak ewidentnie klamac to juz przesada :)

 

ps.forum ma to dobre ze mozna sprawdzic poprzednie wypowiedzi i je skonfrontowac ;)

 

 

acha Fallout 3 zarobil juz ponad 300 mil a gdzie tutaj do konca roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, yuucOm sam sobie przeczy :P

 

Ta gra może i bedzie dobra dla kogoś kto w F nie grał.

Ja gralem we wszystkie czesci, uwazam je za swietne gry, a F3 mnie wessal tak, ze musze na sile robic sobie przerwy na spanie, zeby byc w stanie wstac rano do pracy. Myth busted :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu zmienilem skrot, by wywolywal bezposrednio .exe, a nie launchera. Pomoglo na krotka mete. Ledwo zrobilem czwarty poziom, a tu blad krytyczny co 5 minut.

 

Tez macie cos podobnego na radku HD4850?

no mi tez gra wali bledami z nienacka (co 15-30 do mysle max 45 min gry).w sumie chyba bym pogral bo nawet calkiem calkiem mi sie pykalo ,ale wywala ciagle do windy ,albo zawiesza calkiem ze musze restartowac pc ,albo wywala do windy zmieniajac rozdzialke na min i inne crapy;/ patcha uk nie moge wgrac ,a ktos pisal ,ze niby nic nie daje.ktos ma recepte na te freezy i crasze? Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na viscie64 i gra ani razu mi sie nei wysypala... mam 20lvl i wlasnie zmierzam do krypty 87

he? :blink: mam rozumiec, ze "vault" zostalo przetlumaczone jako "krypta"? to ja jestem ciekaw jak przetlumaczyli "crypt"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he? :blink: mam rozumiec, ze "vault" zostalo przetlumaczone jako "krypta"? to ja jestem ciekaw jak przetlumaczyli "crypt"...

To się przyczepiłeś - zawsze w falloutach tłumaczyli vault na kryptę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy :lol:

Are you dust ?! :lol:. Czemu wyrywasz i nie cytujesz całej odpowiedzi...

...No może tam coś liznąłem u kumpla dla nie miałem sił na to dłużej czasu poświecić. Stawiam 3zł ze ta gra mnie nie wessie (jakby mnie wyssała to po kilku h bym sie nie mógł oderwać a szybko sie zmyłem od kumpla). Z góry o tym wiedziałem.

Wynika z tego ze grałem kilka h czyli tak jakbym w ogole nie zaczął... Nie mam ochoty wracać aby w to grać w ogole. Widać czytanie ze zrozumieniem kuleje...

Stawiam kolejne 3 zł ze nie jaki dl też dołożył swoje grosze... :lol:

Mam [ciach!]a dalej grać na przymus (może za kase to spoko). Fallout to fallout a nie krapfallout jakim imo jest F3...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja gralem we wszystkie czesci, uwazam je za swietne gry, a F3 mnie wessal tak, ze musze na sile robic sobie przerwy na spanie, zeby byc w stanie wstac rano do pracy. Myth busted :P

Chyba przekonales mnie do tego , skoro znasz wczesniejsze czesci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Are you dust ?! :lol:. Czemu wyrywasz i nie cytujesz całej odpowiedzi...

 

Wynika z tego ze grałem kilka h czyli tak jakbym w ogole nie zaczął... Nie mam ochoty wracać aby w to grać w ogole. Widać czytanie ze zrozumieniem kuleje...

Stawiam kolejne 3 zł ze nie jaki dl też dołożył swoje grosze... :lol:

Mam [ciach!]a dalej grać na przymus (może kase to spoko). Fallout to fallout a nie krapfallout jakim imo jest F3...

Ta.. nie chce mi się już przytaczać wypowiedzi, w której przyznałeś się, że grasz, ale zaznaczyłeś tam, że przechodzisz F3 do końca, żeby recenzja była w miarę wiarygodna :lol:

 

 

Kończ waść, wstydu oszczędź.

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Are you dust ?! :lol:. Czemu wyrywasz i nie cytujesz całej odpowiedzi...

 

Wynika z tego ze grałem kilka h czyli tak jakbym w ogole nie zaczął... Nie mam ochoty wracać aby w to grać w ogole. Widać czytanie ze zrozumieniem kuleje...

Stawiam kolejne 3 zł ze nie jaki dl też dołożył swoje grosze... :lol:

Mam [ciach!]a dalej grać na przymus (może za kase to spoko). Fallout to fallout a nie krapfallout jakim imo jest F3...

Dobrze fajnie, napisałeś to już X razy i nie widzę potrzeby powtarzania tego po raz kolejny - zwłaszcza, że jeszcze nie grałeś :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...