Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma grać dłużej jak w tej grze nic mi sie nie podoba:

- "nawiązania" do oba

- ZERO absolutnie ZERO imo klimatu F tylko co chwila skojarzenia z okbkiem

- TOTAL KRAP VASTs

- BRAK TUR

- FPS (KRAP w h*j imo - z debilnymi reloadami i ich użyciem jakby używał "łuku na patyki" :lol:)

- W ogóle mnie nie wciąga

- wygląda przeciętnie

- odgłosy obka

- "super śmieszne" sytuacje :lol:

- i co najlepsze "brodno-czystość" teogo świata

- historia mnie w ogole nie pociąga przy takich imo babolach.

 

Może skończe kiedyś to g ó w n ó (imo) ale bede miał musiał mieć dużo czasu. f3 przy F2 to ja mały domek przy Twin Towers (IMHO).

Dobrze fajnie, napisałeś to już X razy i nie widzę potrzeby powtarzania tego po raz kolejny - zwłaszcza, że jeszcze nie grałeś :unsure:

w ogole nie wiem po co ktos kto nie gral zabiera glos w tym temacie :)

OMFG2...

GRUBO sie mylisz a wiesz dlaczego ? Bo nawet grać nie zacząłem :lol2:. No może tam coś liznąłem u kumpla dla nie miałem sił na to dłużej czasu poświecić. Stawiam 3zł ze ta gra mnie nie wessie (jakby mnie wyssała to po kilku h bym sie nie mógł oderwać a szybko sie zmyłem od kumpla).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

wez podaj konto bankowe to ci przeleje te 3zl, bo nie mozesz przestac o nim .... i wyjdz z tematu

dobre :lol2: popieram w 100%

 

dajmy mu juz spokoj , widac ze to na nic, bo gosc wyznaje zasade ze:"jak cie zlapia za reke to powiedz ze to nie twoja reka" :lol2:

 

tak czy siak topic o F3 to goracy temat od klku dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dla mnie idiotyzmem jest ocenianie RPGa , swiata , klimatu , oraz ewentualnie smaczkow i niuansow jakie autorzy nam zaprezentowali po obczajenia u kumpla w pare minut ocb. i jak to wyglada. Soreks , to nie FPP , to RPG. Wedlug recenzji sila F3 jest nie tyle glowna fabula , ale zadania poboczne - nie wiem , nie gralem - ale nie oceni sie tego w pare minut u kumpla...

 

Balura czy Tormenta albo nawet Fallouty tez tak mozna skreslic - klimatu nie widzialem , grafika denna , mechanika jakas arachaiczna itd.. Ocenisz fabule i klimat przez pryzmat tego? Watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi tez gra wali bledami z nienacka (co 15-30 do mysle max 45 min gry).w sumie chyba bym pogral bo nawet calkiem calkiem mi sie pykalo ,ale wywala ciagle do windy ,albo zawiesza calkiem ze musze restartowac pc ,albo wywala do windy zmieniajac rozdzialke na min i inne crapy;/ patcha uk nie moge wgrac ,a ktos pisal ,ze niby nic nie daje.ktos ma recepte na te freezy i crasze?

odpalaj w trybie okienkowym. A jak chcesz miec full screena to poszukaj aplikacji maximized window, dopasuje rozmiar okna do calego ekranu wiec nawet nie zauwazysz roznicy. Tylko musissz miec ustawiona taka sama rozdzialke w grze co pulpitu w windows.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wszystkim najbardziej mnie zastnawia to narzekanie na reloady, ktorego kompletnie nie rozumiem... bron ma miec nieskonczona amunicje, czy jak?

oja kończę to bo to raczej misja niemożliwa. REALODy, chodzi mi o UŻYCIE BRONI i jakość realod ich płynność i "fajność" jak chociażby w D3 roe ( polecam realod double shotguna - soczysty i wpełeni animowany czy np wiekszosć broni z Bio). To powinno stać na wysokim poziomie skoro to fps..Naprawdę czytanie ze zrozumieniem kuleje FFS. Mniejsza z tym. mata newsy:

 

http://tech.uk.msn.com/gaming/article.aspx...mentID=10641179

 

I F3 wiki

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3

 

:lol:

 

Firekage

Gdzie ja napisałem pare minut ? pare h to jest pare minut ? VATS, FPS itp mi sie nie podoba - to nie jest dla mnie fallout. OMFG mam odmienna opinie i już jest pojazd. ZAL.nl imo.

 

Stuka mnie to - jutro albo w najbliższym czasie przyniosę sobie klocka do siebie i przejdę na jakiś psychotropach (zeby) miec jakikolwiek fun z gry dla już pełnej "recki". Wątpie aby coś sie zmieniło w moim odczuciu ja dla mnie (powtarzam dla mnie) podstawowe aspekty Fallotów zostały zmienione takie jak chociażby tury...

Ale nie jak ktoś ma oddzielne zdanie na tym forum to już od razu pojazd. A pojazd z mojeje strony na temat F3 bedzie gignantyczny ale przecież to moje zdanie (tak trudno to pojąć - chyba tak) :lol:.

 

Ja zawsze na F3 nie będę patrzył przez pryzmat F2 czy F1.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Firekage

Gdzie ja napisałem pare minut ? pare h to jest pare minut ? VATS, FPS itp mi sie nie podoba - to nie jest dla mnie fallout. OMFG mam odmienna opinie i już jest pojazd. ZAL.nl imo.

Gdzie? Tutaj :

OMFG2...

GRUBO sie mylisz a wiesz dlaczego ? Bo nawet grać nie zacząłem :lol2:. No może tam coś liznąłem u kumpla dla nie miałem sił na to dłużej czasu poświecić. Stawiam 3zł ze ta gra mnie nie wessie (jakby mnie wyssała to po kilku h bym sie nie mógł oderwać a szybko sie zmyłem od kumpla).

Piszesz o czytaniu ze zrozumieniem , moze tobie brakuje "pisania ze zrozumieniem"...

 

Jesli dla Ciebie "liznalem u kumpla" jest tozsame z "pare h to pare minut" tak pokretna masz wykladnie pisanego slowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 godzin gry za mna. Własnie zapodałem sobie perka adventurer (20 lvl pękł) i się przeraziłem...drugie tyle lokacji ktore juz miałem na mapie odkryte, pojawiło mi się przed oczami o_O Ja tu widze grania przynajmniej na 100godzin - masakra ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :D

 

Stawiam 3zł ze ta gra mnie nie wessie

Wszyscy jestesmy bankrutami - a jak skonczymy grac to do yuucoma po pożyczki, bo tylko on twardo się trzyma i urokowi F3 nie daje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydatna tabela:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "przydatna tabela"

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "przydatne FAQ"

Patche do różnych wersji:

3140362[/snapback]

47 godzin gry za mna. Własnie zapodałem sobie perka adventurer (20 lvl pękł) i się przeraziłem...drugie tyle lokacji ktore juz miałem na mapie odkryte, pojawiło mi się przed oczami o_O Ja tu widze grania przynajmniej na 100godzin - masakra ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :D

Wszyscy jestesmy bankrutami - a jak skonczymy grac to do yuucoma po pożyczki, bo tylko on twardo się trzyma i urokowi F3 nie daje :D

Co w tym złego ze gra mi sie nie podoba. To już było nie w jednym temacie jak odstajesz od reszty to jesteś z mieszany z błotem. Tutaj nie można wysunąć mega negatywnych opinii no od razu lobby sie burzy... Nawet podałem argumenty (które notabene częściowo były znane przed pojawieniem sie gry) - które dla mnie od razu przekreślały gre... A jak zobaczyłem filiki z vatsa czy streami to tym bardziej mnie zniechęciło. Jak moge w coś dalej grać jak mechanika gry mnie kąpletnie odpycha... Widać wiele ludzie tego nie rozumie. Ja nie mam pretensji ze sie tym podniecacie a wy macie pretensje ze ja po tym jadę...

 

True może podaje je za często (ale zawsze daje newsy itp) ale dla mnie ta gra to legenda i<b> jak narazie</b> F3 daleko od F2 (po przez te pare h naprawde nie czułem klimatu F tylko Obka :<. ... Spróbuje pożyczyć klocka na następny tydzień wtedy pogram więcejej niż kilka h. Może na spokojnie w wódką w dłoni bedzie lepiej ale kurde każdy ma przecież na forum do własnego zdania. Ja waszego nie neguje. Na mój minuj moge tylko podać ze co prawie każdy post leje na F3 (ale podaje też ważne do tego newsy). Może po 20h gry przyzwyczaję sie do sterowania itp (w dodatku grałem i bede grał na klocku ale tego bardzo nie lubie w FPSach). Nawet w krap Obie z tym nie było problemów (a zaczynałem w to grać na 5900xt).

Przyznaje = mój bląd to za duży lamet może to i fakt ale dla mnie tak F2 to coś więcej niż gra. Już w żadną inna gre tak nie grałem. To jedyna taka gra dla mnie. Coś kapitalnego z zabijającym klimatem od początku (nawet od Arrovo a co dopiero od wkroczenia do Klamath itd). To jest jak kapitalna, klimatyczna książka. Gra z ogromnymi wyborami i brudem tego świata (ja i tak zawsze grałem jako champion).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jak moge w coś dalej grać jak mechanika gry mnie kąpletnie odpycha... Widać wiele ludzie tego nie rozumie. Ja nie mam pretensji ze sie tym podniecacie a wy macie pretensje ze ja po tym jadę...

A moze Ty nie rozumiesz tych ludzi? Mozna mowic , ze mechanika jest slaba , ale rownac z tym klimat , fabule , side questy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oja kończę to bo to raczej misja niemożliwa. REALODy, chodzi mi o UŻYCIE BRONI i jakość realod ich płynność i "fajność" jak chociażby w D3 roe ( polecam realod double shotguna - soczysty i wpełeni animowany czy np wiekszosć broni z Bio). To powinno stać na wysokim poziomie skoro to fps..Naprawdę czytanie ze zrozumieniem kuleje FFS.

Fallout 3 nie jest FPSem. To gra action RPG z widokiem z pierwszej osoby (FPP).

 

Gdzie ja napisałem pare minut ? pare h to jest pare minut ? VATS, FPS itp mi sie nie podoba - to nie jest dla mnie fallout. OMFG mam odmienna opinie i już jest pojazd. ZAL.nl imo.

Pojazd, bo masz odmienną opinię? Nie. Zniechęcienie innych osób z powodu twojego ciągłego marudzenia jaka ta gra jest zła, "nie-falloutowa" blablabla.

 

Stuka mnie to - jutro albo w najbliższym czasie przyniosę sobie klocka do siebie i przejdę na jakiś psychotropach (zeby) miec jakikolwiek fun z gry dla już pełnej "recki".

Wiesz co? Mam lepszy pomysł. Nie załatwiaj sobie X-boxa, nie graj w Fallouta 3 skoro jest to dla ciebie takie trudne i nieprzyjemne. W końcu gry nie są po to, abyśmy się męczyli grając w nie.

 

Wątpie aby coś sie zmieniło w moim odczuciu ja dla mnie (powtarzam dla mnie) podstawowe aspekty Fallotów zostały zmienione takie jak chociażby tury...

Ale nie jak ktoś ma oddzielne zdanie na tym forum to już od razu pojazd. A pojazd z mojeje strony na temat F3 bedzie gignantyczny ale przecież to moje zdanie (tak trudno to pojąć - chyba tak) :lol:.

Od początku skreśliłeś tą grę. Nawet sam piszesz (pogrubiony tekst), że nie ważne co by się stało, to i tak gierkę "zjedziesz". Dlatego po prostu sobie odpuść ten cały pojazd, bo i tak wszyscy w tym temacie już wiedzą, iż Fallout 3 dla ciebie to fekalia.

 

Od co najmniej kilku stron jęczysz jaka ta gra jest zła, że Bethesda zniszczyła legendę jaką był Fallout. I wiesz co? Rzygać się chce od tych twoich postów, które nie wnoszą dosłownie nic do tego tematu za wyjątkiem jęczenia. Przeżywasz jak Azja Tuhaj-bejowicz kiedy go wbijali na pal. Naprawdę przestań się już kompromitować i oszczędź nam swoich wywodów nad Falloutem 3.

 

------

 

Gierka wciąga, nie ma co. Co prawda nie jest to Fallout 1 czy Fallout 2, ale ta część swój klimat ma. Widok zniszczonego miasta - bezcenne. Jeszcze żeby tylko Bethesda wypuściła Construction Seta, to by można poprawić niektóre elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze Ty nie rozumiesz tych ludzi? Mozna mowic , ze mechanika jest slaba , ale rownac z tym klimat , fabule , side questy?

Fallout 3 nie jest FPSem. To gra action RPG z widokiem z pierwszej osoby (FPP).

 

Pojazd, bo masz odmienną opinię? Nie. Zniechęcienie innych osób z powodu twojego ciągłego marudzenia jaka ta gra jest zła, "nie-falloutowa" blablabla.

 

Wiesz co? Mam lepszy pomysł. Nie załatwiaj sobie X-boxa, nie graj w Fallouta 3 skoro jest to dla ciebie takie trudne i nieprzyjemne. W końcu gry nie są po to, abyśmy się męczyli grając w nie.

 

Od początku skreśliłeś tą grę. Nawet sam piszesz (pogrubiony tekst), że nie ważne co by się stało, to i tak gierkę "zjedziesz". Dlatego po prostu sobie odpuść ten cały pojazd, bo i tak wszyscy w tym temacie już wiedzą, iż Fallout 3 dla ciebie to fekalia.

 

Od co najmniej kilku stron jęczysz jaka ta gra jest zła, że Bethesda zniszczyła legendę jaką był Fallout. I wiesz co? Rzygać się chce od tych twoich postów, które nie wnoszą dosłownie nic do tego tematu za wyjątkiem jęczenia. Przeżywasz jak Azja Tuhaj-bejowicz kiedy go wbijali na pal. Naprawdę przestań się już kompromitować i oszczędź nam swoich wywodów nad Falloutem 3.

 

------

 

Gierka wciąga, nie ma co. Co prawda nie jest to Fallout 1 czy Fallout 2, ale ta część swój klimat ma. Widok zniszczonego miasta - bezcenne. Jeszcze żeby tylko Bethesda wypuściła Construction Seta, to by można poprawić niektóre elementy.

Doczytajcie mój ostatni post i ten skasujcie ;). Fakt ze za dużo lmentowałem ale jak skończe Fallouta 3 w pełnie i nie bedzie mi sie w ogole podobał to też bedzie taki pojazd z waszej strony to ja dziękuje.Tem post to tylko zwrócenie uwagi na mój wcześniejszy post. Usune go jutro ale samo go usuńcie aby nie było za dużo o tym samamum. Żadko kto na tym forum okazuje skruche ale ja to zrobie bo flejm bo rrzeczywiście narzekałem prawie w każdtym poście (ale zawsze newsy dawałem). Zlookajcie mój ostatni post przed tym a potem ten usuńcie. W tym rptoblem że w noszą jakieś newsy patcze i inne krapy... Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku - jak ja zagralem 2h to pare stron temu zjechalem mechanike gry, slowem nie pisnalem o fabule czy ogolnym klimacie... zagralem dalej, gra od wlasnie tej (fabularnej) strony mnie bardzo podpasowala i gra mi sie (mimo 20lvl nie zamierzam konczyc mainquesta) bardzo fajnie... gra wciaga, mimo lipnej animacji postaci i ogolnie dosc leciwego silnika, do vatsa sie przyzwyczailem (z wysokim skillem w broni i perkiem krwawa jadka kazdy sie do niego przekona)...

ty zas ani nie grales w to (sesje u kumpla potraktujmy jako demo), co najsmieszniejsze zrównujesz grywalnosc wynikajaca z fabuly/klimatu/humoru z mechanika gry, co imo jest kompletnym nieporozumieniem...

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wciąga jak odkurzacz, ponad 20h na liczniku a ja ledwie zrobiłem 2 zadania z main quest`a, jedyne co mnie czasami wkurza to konstrukcja Waszyngtonu, poprostu czasami nieźle bładze próbujac trafić w jakies miejsce na mapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi tez gra wali bledami z nienacka (co 15-30 do mysle max 45 min gry).w sumie chyba bym pogral bo nawet calkiem calkiem mi sie pykalo ,ale wywala ciagle do windy ,albo zawiesza calkiem ze musze restartowac pc ,albo wywala do windy zmieniajac rozdzialke na min i inne crapy;/ patcha uk nie moge wgrac ,a ktos pisal ,ze niby nic nie daje.

Ja pogralem ledwie 2-3h, crashe trafiaja sie czasem znienacka, ale nie jest to tak frustrujace, jak blad krytyczny ciagle w tym samym momencie. Mialem tak:

- wychodzac z Vault na Wasteland (tuz po zaladowaniu wychodzilo do pulpitu),

- podchodzac do Moriarity'ego w Saloon (efekt ten sam).

 

Podobnie bylo rowniez, gdy kierowalem sie na to miasto zniszczone przez mrowki. Nie pamietam w tej chwili nazwy, ale pewnie wiecie, o ktore chodzi. Po drodze jest opuszczony budynek, w ktorym siedzi trzech dosc dobrze (jak na tamten etap gry) uzbrojonych najemnikow. Przenocowalem sie tam i po wyjsciu znow crash. Pomoglo chyba dopiero zapisanie gry i zaladowanie z nowego save'a.

 

Jak ma grać dłużej jak w tej grze nic mi sie nie podoba:

- "nawiązania" do oba

- ZERO absolutnie ZERO imo klimatu F tylko co chwila skojarzenia z okbkiem

- TOTAL KRAP VASTs

- BRAK TUR

- FPS (KRAP w h*j imo - z debilnymi reloadami i ich użyciem jakby używał "łuku na patyki" )

- W ogóle mnie nie wciąga

- wygląda przeciętnie

- odgłosy obka

- "super śmieszne" sytuacje

- i co najlepsze "brodno-czystość" teogo świata

- historia mnie w ogole nie pociąga przy takich imo babolach.

Ile masz lat? Wybacz. Nigdy nie lubilem uzywac tego okreslenia, ale w Twoim wypadku po prostu samo sie nasuwa: "dziecko neostrady". Nie sledze tematu od poczatku, ba, nie sledze go uwaznie nawet od kilkunastu ostatnich stron, ale wystarczylo, by miec juz dosc Twojego trollowania. Uwierz mi, naprawde nikogo nie obchodzi to, jak Tobie sie ta gra nie podoba. Po co wiec psuc innym humor i marnowac energie? Edytowane przez Phantom_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś komp się wiesza i ma Radka na pokładzie oraz gra bez AA niech spróbuje włączyć AA przynajmniej x2 u mnie na 2900xt miałem co jakiś czas wyjazd do Windy z komunikatem o restarcie sterownika "VPU recover" włączyłem AAx2 i ustawiłem Anisotropic Filtering na 8 samples jak ręką odjął całą grę przeszedłem do końca bez ani jednego CTD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku - jak ja zagralem 2h to pare stron temu zjechalem mechanike gry, slowem nie pisnalem o fabule czy ogolnym klimacie... zagralem dalej, gra od wlasnie tej (fabularnej) strony mnie bardzo podpasowala i gra mi sie (mimo 20lvl nie zamierzam konczyc mainquesta) bardzo fajnie... gra wciaga, mimo lipnej animacji postaci i ogolnie dosc leciwego silnika, do vatsa sie przyzwyczailem (z wysokim skillem w broni i perkiem krwawa jadka kazdy sie do niego przekona)...

ty zas ani nie grales w to (sesje u kumpla potraktujmy jako demo), co najsmieszniejsze zrównujesz grywalnosc wynikajaca z fabuly/klimatu/humoru z mechanika gry, co imo jest kompletnym nieporozumieniem...

No luz może i masz racje (ja grałem kilka h to tak btw ale i tak to nie ma różnicy). Tylko jak w to mam więcej zagrać ? muszę czekać aż mi ziom klocka pożyczy a mimo tego ze bardzo Beth nie lubie to i tak nie będę od nich kradł a kupić tego nie mam zamiaru (nawet gdybym chciał mam tylko kase na gta4 i na coś jeszcze) ;]. Mój błąd w sumie bo już mówiłem ze będę lamentował tylko przy pełnej recenzji. Mało kto sie przyznaje do błędu. Ok tamte lamenty były ostatnie z mojej strony przed głębszym zapoznaniem sie z grą. Jak gra mi sie spodoba na przymus nie będę jej negatywnych ocen wystawiał.

 

Pamiętajcie ze to mimo ze jechałem na obka po równi pochyłej to chyba byłem najdłużej grającym w ten chłam ziomem z tego forum (w tym ponad 150 czy ok 200h na 5900xt).

Ile masz lat? Wybacz. Nigdy nie lubilem uzywac tego okreslenia, ale w Twoim wypadku po prostu samo sie nasuwa: "dziecko neostrady". Nie sledze tematu od poczatku, ba, nie sledze go uwaznie nawet od kilkunastu ostatnich stron, ale wystarczylo, by miec juz dosc Twojego trollowania. Uwierz mi, naprawde nikogo nie obchodzi to, jak Tobie sie ta gra nie podoba. Po co wiec psuc innym humor i marnowac energie?

Weź mnie nie obrażaj tylko dlatego ze mam inną opinie na temat gry niż 80% innych użytkowników. Ja np. Vatsa nie moge kliku aspektów gry przełknąć już na samym początku gry to jak mam z chęcią grać dalej. Mechanika sie nie zmieni przecież. Od czego jest forum ? Od wyrażania opini. Ja nie mam pretensji do tych co gra im sie podoba a wiele osób ma do mnie ze gra mi nie pasuje... Poza tym zawsze podawałem większość newsów na temat F3 zdając sobie sprawy ze to już nie bedzie ten Fallout. Jak na razie mój błąd polega na tym ze powiedziałem ze nie bede jechał po grze puki w nią dłużej (niż kilanaśnie h pogram). Pograłem kilka i pojechałem po niej i to był błąd i do tego sie przyznaje.

 

Na drugi raz weź mnie nie obrażaj bo ja tutaj tez nikogo nie obraziłem tylko głównie swoją opinie wyrażam.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My nie mamy do Ciebie pretensji, ze gra Ci nie pasuje - tylko ze trabisz o tym w kolko i bez przerwy.

Jak już wyżej napisałem, nie zrobię już tego po dużo dłuższym zapoznaniu sie z grą. Przyznałem sie do błędu bo sam pisałem ze nie bede już lamentował (jeżeli chodzi o ocene F3 po tak krótkim czasie gry). Sam napisałem ze bede newsy już tylko pisał zanim sie zapoznam w pełni z grą ale pękłem ;]. Tak jak już mówię będę dawał same newsy i potem recke po grze. Trąbić już nie będę, jak gra mi sie spodoba to sie przyznam do tego, nie jestem WIMP który zdanie nie potrafi zmienić. Ogólnie sry za trąbienie ale zawsze jakieś newsy dodałem (jak nie patcz to coś innego).

 

Ten post pożyje najdłużej do wieczora potem go wywalę bo już wyżej o tym pisałem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmowałbym się zbytnio...Są tacy, którzy nie mają nic do twoich krytycznych uwag. Jak coś się nie podoba to, z natury rzeczy, trzeba krytykować :wink: ...Można też krytykować krytykowanie, w czym celują niektórzy. I też dobrze.

 

Ja tknę ten "produkt" dopiero po tym jak wyjdą ewentualnie jakieś konkretne mody. Nie aspiruje tu do obiektywizmu. Poprostu amerykańskie kino akcji mnie nie przekonuje, jakoś tak a priori...

 

Ogólnie jednak wychodzi, że gra zupełną padaką nie jest, a to już jest coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy w f3 wystepuja jakies technicznie wysoko zaawansowane bazy? Jak np, placowki bractwa stali w poprzednich czesciach, czy baza na pustyni nevada z f2. I jesli tak to jak to sie prezentuje. Pogralem dwie godziny i jedyne co (narazie) chce powiedziec to to ze przyjemnosc z korzystania z pipboya jest po prostu zerowa. Tragicznie to wyglada, malo przejrzyscie i jednoczesnie tak ze niektore rzeczy da sie odczytac stojac 10m od monitora. Nie wiem jak oni sie mogli chwalic ze pracowali nad nim kilka miesiecy. Dla mnie to jest porazka na calej linii...

 

ps. i mam jeszcze maly problem z audio. kiedy spojrze centralnie na postac ktora wlasnie wypowiada jakas kwestie (ale nie prowadze z nia dialogu) to nagle jej glos staje sie ledwo slyszalny, a gdy tylko spojrze na nia "bokiem" to wszystko jest ok. Zupelnie jakbym mial wlaczony dzwiek 5.1 odgrywany na stereo (gdzie oczywiscie nie ma centralnego glosnika). Wie ktos co moze byc grane?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to robione było pod konsolę prawdopodobnie na której sprawdza się znakomicie według mnie. Mogli uraczyć PC czymś innym. Aż tak źle nie jest. Jedyne czego mi brakuje to opisów przedmiotów szczegółowo, ale można przeboleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego mojego postu, rozpocząłem przygodę od początku - nie lecąc już na pałę.

 

Wciągnęło mnie tak, że kartę wymieniłem... :lol2:

 

W skrócie:

- Masa ciekawych w miarę logicznych zadań; jest co czytać, z kim rozmawiać i wybrać jak chcemy to zrobić.

- Dużo 'tajnych' przejść, gdzie liczą się rzuty na spostrzegawczość czy takie gdzie musimy coś naprawić, włamać się wytrychem czy przez komputer.

- Super szybkie loadingi.

- Praktycznie wszędzie coś się dzieje, a jak nie to będzie się działo.

- W miastach z czasem dzieją się jakieś nowe wydarzenia, np. ktoś zostaje porwany - w każdym bądź razie jest trochę rozkminy.

- Umiejętności/statystyki zrobione bardzo dobrze, nie są bez sensu i mają duży wpływ na rozgrywkę.

- VATS imo dobry, nie mam do czego się przyczepić, mogliby jeszcze trochę popracować nad kamerą w tym trybie, ale nie jest źle...

Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

- Trafimy w nogę - postać utyka, trafimy w broń - broń wylatuję z rąk.

- Walka - strzela się lepiej niż w nie jednym FPP (chociaż na początku mamy strasznego(!) zeza) + skradanie się, trafienia krytyczne, gdzie niegdzie postawi się parę min/jakiś samochód wysadzimy (w budynkach mamy jakieś gaśnice, butle z gazem czy wózki które zamiast dziecka zawierają bombę zegarową); ogólnie mamy niezłą taktyczną rozpierduchę; aaa no i wsadzanie bomby w gacie jest nie do przebicia :]

- Granaty są świetne, to jak lecą, odbijają się i oczywiście jak zabijają oraz to że można je zestrzelić.

- Snajperka i HS’y z niej oraz Hunting Rife.

- Piła mechaniczna :twisted:

- Shotgun :blurp:

- Każde zabójstwo możemy dokładnie zaplanować, *żadna postać nie stoi bezczynnie cały czas - musi spać itd. *Przynajmniej większość.

- PIPBOY może być, szkoda że dostęp jest tylko przez TAB’a - mogli zrobić że po naciśnięciu M wchodzimy w mapę itd.

Pogracie z dwa dni to prawdopodobnie się przyzwyczaicie. Chociaż z drugiej strony (pomijając przyzwyczajenia) wygląd tego cacka przecież jest logiczny...?

- Ciekawa grafika.

- Muzyka, czy raczej ambient; klimatyczny, momentami mroczny.

- Radio, ale trochę nudzi po czasie.

- Idziemy sobie korytarzami metra, nagle słyszymy odgłosy walki, po chwili w nasza stronę z oddali ciemnego tunelu nadlatuje głowa jakiegoś robota; idę sobie pustkowiami a tu z nieba spada jakiś zepsuty robot ;) Jak głupio by to nie brzmiało - to efekt był naprawdę ciekawy.

 

- Szkoda że części ciała odpadają dopiero w czasie śmierci :P

- Bloody Mess jest mniej ciekawy niż w poprzednich F. gdzie była swego czasu naprawdę ciekawa animacja, tutaj wszystkich rozrywa we wszystkie strony - jak w Carmageddonie z bonusem na wybuchowych przechodniów :P

- Jednostki poruszają się czasami jak... jak w O. - najwidoczniej tego się nie da poprawić na tym silniku.

- Zakończenie tekstur; często jest tak że tekstura się wizualnie kończy ale jest jeszcze parę centymetrów niewidzialnego obszaru, chyba to samo było w O.

- Brak opisów przedmiotów.

- Jak na razie miałem jeden błąd - przy wychodzeniu z gry, ogółem te błędy o których słychać na forum pozostały po O. tam też tego nie umieli wyeliminować.

 

Porównując do poprzednich części - imo udana kontynuacja - gra trochę ewoluowała - tur z tej perspektywy sobie nie wyobrażam.

Zobaczymy co przyniesie następna część, której zapewne możemy się spodziewać?

Porównując do Obliviona - imo O. był jakąś betą w porównaniu do F. - praktycznie wszystko poprawili - tu zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie!

 

Podsumowując - Gierka wybija się ponad wszystko w co ostatnio grałem. Czekam na dodatek i następną część... ;)

Chociaż tutaj jeszcze ogrom gry przede mną...

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. i mam jeszcze maly problem z audio. kiedy spojrze centralnie na postac ktora wlasnie wypowiada jakas kwestie (ale nie prowadze z nia dialogu) to nagle jej glos staje sie ledwo slyszalny, a gdy tylko spojrze na nia "bokiem" to wszystko jest ok. Zupelnie jakbym mial wlaczony dzwiek 5.1 odgrywany na stereo (gdzie oczywiscie nie ma centralnego glosnika). Wie ktos co moze byc grane?

Włącz Surround (DSP Surrounder+ w KX).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

yuucOm jak zagrasz to podziel sie wrazeniami ;) bo nie ukrywam ze na twojej opini o tym tytule mi najbardziej zalezy...

opinie kolegi jako taka znasz- ale mimo to grasz ;) , to sie nazywa chart ducha :) teraz sam jestem ciekawy Twojej opini na temat gry(oczywiscie rzetelnej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra! Od samego początku mnie zszokowała i nie przestaje na każdym kroku :)

 

Ale mam problem...tj, staram się wypełnić zadanie ze skrzynką, kluczem itd Grady'ego na stacji metra. Nie mogę klucza znaleźć, nie wiem gdzie on widział ten wąż strażacki w skrytce na narzędzia czy coś w ten deseń(spolszczenie jakieś dziwne w tym miejscu jest, zdanie bez sensu i może to mnie zmyla) ale ja tego nie mogę dorwać. Przeszedłem każdy korytarz, doktorka znalazłem, legowisko załatwiłem, pokój oznaczony "migającym światłem" też mam...ale klucza za pierona :/

 

nie było pytania... ;] jak nie za 3 razem to za 4 się udało...każdą ścianę obejrzałem aż znalazłem jedne pominięte drzwi. Za ciemno tu jest! :D

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...