Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Widac, ze ktos nie gral w poprzednie Fallouty :P Atrybuty mozesz podniesz tylko biorac odpowiedniego perka (podniesienie dowolnego atrybutu o 1 pkt.), ew. w wyniku wydarzen w grze (np. odpowiednia nagroda za questa).

Jeszcze operacje, ale nie wiem czy w tej części o tym pomyśleli.

 

Czy ktoś odkrył jak rozładować broń? kiedy np nie chcę czegoś sprzedać razem z ammo? A może w ogóle o tym nie pomyśleli :lol2:

Automatycznie rozładowuję przy sprzedaży. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie rozładowuję przy sprzedaży.

A dokladniej - bron jest zawsze sprzedawana, wyrzucana itd. bez amunicji. Tez sie nad tym na poczatku zastanawialem, ale wystarczy policzyc naboje przed i po transakcji, zeby bylo wszystko jasne ;)

 

BTW. dzieki za pomoc z korytarzem w Marigold - znalazlem ;) Zawartosci sejfusie ani troche nie spodziewalem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

A dokladniej - bron jest zawsze sprzedawana, wyrzucana itd. bez amunicji. Tez sie nad tym na poczatku zastanawialem, ale wystarczy policzyc naboje przed i po transakcji, zeby bylo wszystko jasne ;)

 

BTW. dzieki za pomoc z korytarzem w Marigold - znalazlem ;) Zawartosci sejfusie ani troche nie spodziewalem :lol2:

Costi- ty grasz na klocku czy na pc? -jesli na klocku to czy w wersji Polskiej?, tak czy siak dla wlasnej wygody ,wolalbym pograc raz po Polsku niz ang czy Fr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mowa o sklepie Craterside Supply ;)

 

 

Widac, ze ktos nie gral w poprzednie Fallouty :P Atrybuty mozesz podniesz tylko biorac odpowiedniego perka (podniesienie dowolnego atrybutu o 1 pkt.), ew. w wyniku wydarzen w grze (np. odpowiednia nagroda za questa).

 

Gralo się grało i to po kilka razy :rolleyes: ale się myślało ze tu jest może inaczej :rolleyes: Rozumiem ze do pozostałej części pytania nikt nie ma problemu z tym piep.... metrem oszzz ile tam musi byc dobra a ja tam nie mogę wejść .

A właśnie macie swój dom w megatonie ?? Z robotem służącym ( zmienia fryzurę i daje oczyszczona wodę ) . Ja trzaskam wszystkie questy poboczne wogole mnie nie interesuje watek główny . Stary nawiał z krypty niech se sobie chłopina poużywa co go będę gonił tyle lat sobie na głowie siedzieliśmy :razz: :razz: :razz: Obecnie szukam rodziny która nawiedza Arefu powoli zaczyna mi brakować ammo a w megatonie się skończyło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom w megatonie jest bardzo przydatny - chociażby do rozładowywania śmieci z plecaka.

W grze jest także 'chirurg plastyczny', więc nie tylko fryz można zmienić :)

Do minusa zaliczę jeszcze poziom trudności - jest za łatwo, tylko na samym początku mamy jakieś problemy z celnością/amunicją. Później kosimy jak terminator.

Ostatni okrzyk bestii :lol2:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi- ty grasz na klocku czy na pc? -jesli na klocku to czy w wersji Polskiej?, tak czy siak dla wlasnej wygody ,wolalbym pograc raz po Polsku niz ang czy Fr :)

Na PC, po angielsku. W grach Bethesdy zawsze byly problemy z modami w wersji PL (a jestem pewien, ze takowe w koncu sie pojawia) ;)

 

@Emotsetung - co Ty wyprawiasz, ze tak Ci ammo braknie? U mnie, poza tunelami z mrowkami, raczej nie ma z amunicja klopotu. VATS czyni cuda ;) Tak samo Karabin Mysliwski + przyczajka i nie ma mocnych ;) A na bliskie dystanse jakis shotgun i/lub pistolet maszynowy czy karabin szturmowy.

Ja stosuje metode, ze nie uzywam dwoch broni, ktore korzystaja z takiej samej amunicji (czyli jak nosze KM, to juz nie pistolet .32), kupuje tez amunicje przy kazdej dostepnej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikam tunelu z mrowkami , bo nienawidze tych owadow w tej grze. Mam nadzieje ze nie sa one czescia jakiegos znaczacego questu.

Jak narazie zauwazylem ze rad-scorpiony to wrzod na [gluteus maximus], mam 8lvl, a musze pociagnac je 6 razy z combat shotguna zeby padly ( nawet z krytykami duzo mi ammo zrzeraja ), poza tym strasznie malo xp za nie sie dostaje jak na zmarnowane ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie zauwazylem ze rad-scorpiony to wrzod na [gluteus maximus], mam 8lvl, a musze pociagnac je 6 razy z combat shotguna zeby padly ( nawet z krytykami duzo mi ammo zrzeraja ), poza tym strasznie malo xp za nie sie dostaje jak na zmarnowane ammo.

Polecam zmierzec sie z Behemotem :D wtedy zobaczysz co to znaczy "strasznie malo xp" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadanie z mrowkami sie oplaca wykonac bo dostajemy do wyboru jeden z dwoch przydatnych perkow ;p tak samo z zadaniem napromieniowania w megatonie dostajemy fajny skill ;p

 

A co do Fallouta 3, moze nie jest to nastepca Falloutow o ktorych wielu marzylo, ale nie mozna mu odmowic tego ze wciaga. Jak dla mnie trzyma klimat i humor poprzednich produkcji mimo tego iz wedlog mnie jest troszeczke za prosty i ma troche bledow. Straznie podoba mi sie system kreacja postaci poza tym ze brakuje do wyboru dwoch atrybutow (takich jak np. krwawa jadka, szybki cyngiel, zdolniacha) jak to bylo w poprzednich odslonach, ale mozliwe ze by to nie przeszlo z nowym systemem. Tak czy inaczej nowy Fallout napewno znajdzie wielu fanow, tego nie mozna mu odmowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos probowal przeniesc save z xp pod viste? beda jakies problemy?

ja probowalem problemu nie bylo zadnego oprocz wiadomosci ze moze byc cos nie halo z nazwami itp (savy dostalem od paru osob z polskimi wersjami a sam posiadam angielska ze wzgledu iz siedze w uk) na szczescie wszystko jest tak jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie nie mogę wchodzić do metra do tunelu serwisowego jak juz wspomniałem ( wychodzi mi do windy :( ) a ghul ze stacji robiący ultra jeta :razz: powiedział ze w metrze jest tajne przejście na teren rodziny ( grupa zbirów którzy uprowadzili syna westow z arefu ) czy jest możliwość dostania się do nich normalnie nie przez metro szukam ich już od kilku dni bylem w kryjówkę Hamiltona i w kinie samochodowym ale widzę ze bez odwiedzenia ich osobiście się nie obejdzie zatem czy ktoś już u nich był robił tego questa ??? A propos pestek do KM u mnie supermutanci czytaj super lamerzy maja karabiny szturmowe tylko łowcy niewolników maja pestki do KM i KM .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, ze już dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Mam już zaliczone 54h i wcale nie czuje nią znużenia.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Mam nadzieje jeszcze na drugie tyle podczas odwiedzin Wastelandu, a z modami to może i na trzecie :D .

 

Westernowe klimaty:

http://uk.youtube.com/watch?v=uB0KCC1Acm8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie nie mogę wchodzić do metra do tunelu serwisowego jak juz wspomniałem ( wychodzi mi do windy :( ) a ghul ze stacji robiący ultra jeta :razz: powiedział ze w metrze jest tajne przejście na teren rodziny ( grupa zbirów którzy uprowadzili syna westow z arefu ) czy jest możliwość dostania się do nich normalnie nie przez metro szukam ich już od kilku dni bylem w kryjówkę Hamiltona i w kinie samochodowym ale widzę ze bez odwiedzenia ich osobiście się nie obejdzie zatem czy ktoś już u nich był robił tego questa ??? A propos pestek do KM u mnie supermutanci czytaj super lamerzy maja karabiny szturmowe tylko łowcy niewolników maja pestki do KM i KM .

da się ha akurat wczoraj tego questa zrobiłem :razz:

spoiler białą czcionką

Emotsetung musisz skierować się na wschód lokacja nazywa się Meresti Train station leży w pobliżu trasy Arefu - Canterbury Commons. poznasz po wagonach kolejowych

 

Unikam tunelu z mrowkami , bo nienawidze tych owadow w tej grze. Mam nadzieje ze nie sa one czescia jakiegos znaczacego questu.

Jak narazie zauwazylem ze rad-scorpiony to wrzod na [gluteus maximus], mam 8lvl, a musze pociagnac je 6 razy z combat shotguna zeby padly ( nawet z krytykami duzo mi ammo zrzeraja ), poza tym strasznie malo xp za nie sie dostaje jak na zmarnowane ammo.

ja tego questa z mrówkami zrobiłem na 6lvl na hardzie mój sposób

spoiler białą czcionką

najważniejsze to nawalać w czółki wtedy mrówy głupieją i atakują siebie nawzajem czyli przebiegasz prze pierwsze dwie trzecią nawalasz z vatsa w czółki i czekasz aż się wykończą, przydają się też miny przeciwpiechotne jak robiłeś zadanie dla babki prowadzącej sklep w megaton to powinieneś mieć ich pod dostatkiem

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć, co się stało z Tenpennym? Chodzi o to, że przekonałem mieszkańców i poszedłem powiadomić ghule, że mogą się wprowadzić. Wróciłem z nimi do wieży a po Tenpennym ani śladu:/ Później przyjmując quest od Crowleya, pojawiła mi się opcja, że Tenpenny już nie żyje... WTF?

 

Chodzi mi o klucz Tenpennego,

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "który podobno jest niezbędny do"
zdobycia T 51b
Nie pytał bym gdyby nie fakt, że z Crowleyem rozmawiałem ~15h grania do tyłu:/

 

Próbowałem nawet zabić Crowleya - on klucza nie ma, a pipboy nie pokazuje posiadanych kluczy:(

Edytowane przez kojoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie nie mogę wchodzić do metra do tunelu serwisowego jak juz wspomniałem ( wychodzi mi do windy :( ) a ghul ze stacji robiący ultra jeta :razz: powiedział ze w metrze jest tajne przejście na teren rodziny ( grupa zbirów którzy uprowadzili syna westow z arefu ) czy jest możliwość dostania się do nich normalnie nie przez metro szukam ich już od kilku dni bylem w kryjówkę Hamiltona i w kinie samochodowym ale widzę ze bez odwiedzenia ich osobiście się nie obejdzie zatem czy ktoś już u nich był robił tego questa ??? A propos pestek do KM u mnie supermutanci czytaj super lamerzy maja karabiny szturmowe tylko łowcy niewolników maja pestki do KM i KM .

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "prostsze rozwiazanie :D"
wejdz do ghoula na zaplecze gdzie beda porozlewane beczki z jakims toksycznym swinstwem jest tam wlaz do kanalu ktorym bezposrednio zejdziesz do metra do rodziny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanko ode mnie - jak sie dostac do siedziby Reilly's Rangers? Statesman Hotel juz mam zaliczony, musze teraz dojsc do ich bazy po nagrode, i tu wlasnie zaczynaja sie klopoty - ktoredy?

 

Zaczalem od muzeum techniki (bo jest najblizej), ale na drodze stoi mi Kapitol... Skonczy sie na tym, ze sprobuje sie przebic na wylot i bede liczyl na wyjscie po wschodniej stronie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "prostsze rozwiazanie :D"
wejdz do ghoula na zaplecze gdzie beda porozlewane beczki z jakims toksycznym swinstwem jest tam wlaz do kanalu ktorym bezposrednio zejdziesz do metra do rodziny ;)

Bylem na zapleczu ale napisałem przecież już kilka razy ze nie mogę schodzić do metra bo wywala mi grę do Windowsa . Dlatego zadaje dodatkowe pytania ponieważ muszę robić questy bez metra a dokładnie tunelu serwisowego :( co przy posiadaniu oryginału nieźle mnie wpienia .

Mam nadzieje ze dadza jakiegos fixa na to .

 

 

gallp

 

da się ha akurat wczoraj tego questa zrobiłem icon_razz3.gif

spoiler białą czcionką

Emotsetung musisz skierować się na wschód lokacja nazywa się Meresti Train station leży w pobliżu trasy Arefu - Canterbury Commons. poznasz po wagonach kolejowych

 

 

Bylem tam już na początku jakoś około 3 lvl ale skoro mówisz pójdę jeszcze raz . To tam się dowidziałem ze nie mogę schodzić do tunelu serwisowego metra wiec jeśli rodzina jest w podziemiach metra to nie mam szans zrobić tego questa faken szit :sad:

 

 

Co wy z tymi mrówkami mistrzowskie są i dużo PD dają . Wystarczy 2 celne strzały z KM i łeb spada i następny proszę . Świetna zabawa . Polubiłem je po misji z odnalezieniem ojca tego szczeniaka co się zamknął w kapsule odkażającej przy barze w mieście . Niestety jego ojciec zginął zeżarły go mrówki :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] pipboy nie pokazuje posiadanych kluczy:(

oczywiscie ze pokazuje, tylko musisz wejsc w wiazke kluczy i tam jest lista.

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

emotsetung

 

do rodziny mozna sie dostac dwoma wejsciami metra.

 

tylko nie pamietam ktore jest ktore, jedno to przez zaplecze ghoula, jedno przez normalne wejscie do metra.

Masz zrzuty mapy i Big Town jako punkt odniesienia.

Dołączona grafika

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanko ode mnie - jak sie dostac do siedziby Reilly's Rangers? Statesman Hotel juz mam zaliczony, musze teraz dojsc do ich bazy po nagrode, i tu wlasnie zaczynaja sie klopoty - ktoredy?

 

Zaczalem od muzeum techniki (bo jest najblizej), ale na drodze stoi mi Kapitol... Skonczy sie na tym, ze sprobuje sie przebic na wylot i bede liczyl na wyjscie po wschodniej stronie :mur:

najlatwiej isc wg strzalki w pip boyu :] ja probowalem isc wg notatek ktora dala Reilly, ale bladzilem w kolko. Pip boy pokazal inna droge i doszedlem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Mapa do siedziby Reilly's Rangers"
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
U mnie podobnie - znalezienie drogi do ich bazy było skomplikowane bo strzałka zaprowadziła mnie gdzieś w pole :lol: Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...