Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - pomoze ktos z zadaniami :>?

1.Gdzie znajduje sie cytadela ,zebym mogl nauczyc sie uzywac armoru wspomaganego.dostalem info o ojcu z rivet city ale jeszcze za nim nie gonilem bo chyba najpierw musze ruszyc glowne zadanie?.
2.znalazl ktos skrzypce dla agaty? jakies skriny mapki były by pomocne.
3.Gdzie ustawic ten obserwator ,ktory otrzymujemy od Moiry? ,ktora pisze ksiazke.Zadanie tyczy sie blotniakow.probowalem wokol tego pomniku na powierzchni ale nic.w srodku w sumie tez sporo miejsc zwiedzilem likwidujac niestety troche mobow bo inaczej by mnie zjadly ,ale nadal nie rozwiazalem questu.

Edit: zapomnialem o najwazniejszym ehh .Chodzi o punkt 3 Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - pomoze ktos z zadaniami :>?

1.Gdzie znajduje sie cytadela ,zebym mogl nauczyc sie uzywac armoru wspomaganego.dostalem info o ojcu z rivet city ale jeszcze za nim nie gonilem bo chyba najpierw musze ruszyc glowne zadanie?.

2.znalazl ktos skrzypce dla agaty? jakies skriny mapki były by pomocne.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 'adrian1024'

 

Ad 1.

 

O pancerzu juz byla mowa. Nauczysz sie go nosic podazajac wlasnie za ojcem. Pozniej wyprowadzisz grupe naukowcow tunelami do cytadeli i przejdziesz szkolenie na pancerz.

 

Ad 2. Jeszcze nie wykonalem bo boje sie szponow :P

 

A tak BTW to przeczytaj uwaznie moj powyzszy post, sa tam pomoce do questow.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jednak ciekawa rzecz - gdy grę uruchamiamy bezpośrednio poprzez Fallout3.exe, to gra nie wymaga płyty w napęcie.

U mnie to nie dziala. Płyta w napędzie musi być tak, czy siak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Skrzypce"
W Krypcie 92 w Studio Muzycznym ;)

EDIT
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Obserwator dla Moiry"
Idz tam gdzie pokazuje ci wksaznik na mapie. Potem wejdz na dol i wsadz w gniazdo Błotniaków :)
Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Obserwator"
Tyro33
Mowi ci gdzie masz sie udac-z tego co pamietam wskoczylem do wody posrodku takich kladek i wrzucilem do jaj ktre sa przy scianie. Ogolnie to chyba nie ma znaczenia do ktorych-ale do jaj ;)
Btw gra jest swietna-nie traktuje tego jak Fallouta tylko jak zupelnie inna gre w klimacie-i naprawde mi sie podoba. A na Falloutach 1 i 2 sie wychowalem praktycznie.

costi-wybacz-moje niedopatrzenie, poprawione. Edytowane przez 3rr0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - questy
Dajcie mi jakąś mapkę albo powiedzcie chociaż gdzie można wziąć questy np. ten z mrówkami bo go nie miałem a nigdzie nie mogę nowych znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "mrowki i inne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie rozkrecila a Ja chyba sie wciaglem na dobre

kolejny problem po okolo 20godzinach gry i zwiedzania

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Help Please , Doprowadzenie Naukowcow ....i"
Wlasnie wyprowadzilem naukowcow z tuneli , wychodze tuz obok Cytadeli

i wszyscy bez zadnego ostrzezenia wala do mnie , 5-10 s i jestem trupem :/

Cos nie tak z gra ?? czy cos wczesniej zle zrobilem ?? kurna tragicznie to wyglada

bo bez doprowadzenia naukowcow do Cytadeli nie ukoncze Questa

 

UPDATE:

Zmienilem ubranie schowalem bron i goscie z Cytadeli pozwolili w koncu wejsc do srodka

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem.

Za:

-crapowatego pipboya (brak opisów, nieintuicyjne menu, zasłanianie całego ekranu )

-naleciałości obka (fps dropy, bugi, dialogi)

-vatsa wrzuconego na siłę (tą walkę turową można było lepiej rozwiązać)

Daję ocenę końcową 7/10.

 

Pod koniec gry podobało mi się wplatanie w fabułę nawiązań do poprzednich części

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Dla tych co skończyli."

Poszukiwanie geck'a.

quest w krypcie 101(Hyh, znów w podziękowaniu za pomoc, wywalono mnie z krypty xD )

Pojawiały się również postacie z poprzednich części (np. pewien ghul z drzewkiem)

Na pewno za rok powrócę ponownie do tego tytułu - modów będzie dużo i wyjdzie dlc ;]

Moim zdaniem bethcośtam poradziła sobie nieźle z przeniesieniem fallouta w 3d - przyznaję, że moje marudzenie było nietrafione ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^BerZerK^

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "GNR"
Musisz tak jakby nieco od gory i z lewej strony-dostalem sie tam bodaj stacja metra-gdzies tam niedaleko biegal Supermutant wujek jakis tam :)

Dokladnie nie pamietam bo baaaardzo duzo zwiedzam :)

Jak rzuciem okiem na mape wydaje mi sie ze ferragut station czy cos podobnego-w kazdym badz razie lewy rog

Edytowane przez 3rr0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy to wogole nie czytaja poprzednich postow. Dwa razy pisalem o pancerzu wspomaganym i treningu zeby go nosic. I co ? I dalej padaja te same pytania. Lenistwo przekrecic rolka w druga strone ?!!

 

Gdzie w Rivet City jest ten Pinkerton ? To on robi operacje plastyczna ? Ile za nia chce ? Bo scigaja mnie juz regulatorzy za to, ze bylem zly i teraz gonia za mna tez Najemnicy. Za to, ze jestem "swiety". Troche przegieli z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie pisac rozwiazania questow w spoilerach? :mur:

 

WOW, a jak po pięć razy padają te same pytania, to Pan Moderator nie może przynajmniej upominać ludzi żeby czytali temat przed postowaniem?

 

 

@Logimen:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Pinkerton jest"
w odłamanej części statku. wchodzisz tam przez drzwi(jak masz 100% lockpick) albo musisz popływać:D Nic chyba za to nie bierze ale nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 35h na głowie a nawet maina nie zacząłem - skończył sie na tym barze ;]. Im dłużej gram tym coraz bardziej mam mieszane uczucia niestety... Denerwuje mnie powtarzalność i ten sam wygląd lokacji (niestety to samo było w Obku i tego sie bałem tutaj). Vats jest przeciętny ale mody na pewno coś z tym zrobią (może nawet normalne tury ;o). Klimat jest ale niestety inny niż w starych F. Nie licze już zciach!ego naliczania XP (da sie naprawić już teraz) i ciach!a level scalingu monsterów ;o. Raiderzy często są mocniejsi od Super Mutantów itd. Debilny level scaling z obka... Na szczęście to sie da naprawić a narazie dalej sie zagłębiam w gre ;]. Gra z modami to bedzie zupełnie inna rozgrywka - szkoda tylko ze już będę znał fabułe...

 

Fajne ze ubranie itp może wpływać na staty i plus ze pomimo tego ze ostro w specialu jest namieszane wygląda to w miare rozsądnie. Dali by to SDK już. Ciekawi mnie jeszcze co bedzie w DLC :lol: znów pewnie smiech na sali jak przy KotN - czyli za opłatą dostaniemy rzeczy które powinny być od razu w F3. Jakby dali poważne nowe questy plus coś dodatkowego do fabuły to tak - inaczej nie bedzie pewnie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli odechciewa mi sie uruchamiac F3... coraz czesciej przechodzi do pulpitu, wczesniej bylo to moze raz na kilka godzin, teraz po 25h na liczniku jest to juz kilka razy na godzine. Najdziwniejsze jest to ze kiedy ma sie wysypac ostro slychac prace dysku twardego... Porazka na calej linii, zeby tak olac sprawe i wytloczyc produkt ktory poprostu nie pozwala na korzystanie z niego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zangielszczyć lub spolszczyć launchera czyli to menu z opcjami graficznymi ktore mozna zmieniac przed odpaleniem gry? Bo jest ono po rusku i nic z tego nie kumam jedyne co mi sie udalo wlaczyc to HDR z reszty nic nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zangielszczyć lub spolszczyć launchera czyli to menu z opcjami graficznymi ktore mozna zmieniac przed odpaleniem gry? Bo jest ono po rusku i nic z tego nie kumam jedyne co mi sie udalo wlaczyc to HDR z reszty nic nie rozumiem.

Gdzie ty chłopie wersję RUS dostałeś u nas? :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty chłopie wersję RUS dostałeś u nas? :razz:

zal.ru znaczy torrent.ru ;p.

 

Mnie tylko raz do pulpitu wywaliło ( to było jeszcze przed zmianą aa z x4 na x2 i af z x15 na afx8. Potem mnie już nie wywalało i już nie miałem zwolnień vatsa. Czasami mam spadek fps do połowy ale wystarczy save i load i fps wraca do normy ;].

 

Jedno jest pewne ta gra po modach może być naprawdę niezła ;]. Narazie dalej eksploruje ;]. Vats na prawde miejscami jest śmieszny (szczególnie walka na bliski kontakt - chaos a jako FPS to raczej ssie ;]). Może cudem da sie zrobić z tego tury ale przecież brak jest sequence :lol: sam nie wiem. Mody coś wymyślą ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...