Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Gdzie ty chłopie wersję RUS dostałeś u nas? :razz:

Na Allegro jest typ . ktory sprzedaje miedzy innymi ruskie Fallouty. Polewka :D :lol2: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest typ . ktory sprzedaje miedzy innymi ruskie Fallouty. Polewka :D :lol2: :blink:

Pewnie ruscy się teraz zastanawiają, gdzie im te palety pełne Fallout'a poginęły :P

 

Czy ktoś wie jak zangielszczyć lub spolszczyć launchera czyli to menu z opcjami graficznymi ktore mozna zmieniac przed odpaleniem gry? Bo jest ono po rusku i nic z tego nie kumam jedyne co mi sie udalo wlaczyc to HDR z reszty nic nie rozumiem.

1. ściągnij ten pliczek: LINK

2.C:/ProgramFiles/Bethesda Softworks/Fallout 3/Data i podmień esp.rus tym esp.eng

 

Ponoć działa :P

Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram niedługo (8lvl), ale napotkałem na spory problem z jednym questem:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "quest "To tylko interesy""
Mam problem z wzięciem do niewoli ostatniej osoby - Susan Lancaster z Tenpenny Tower. Gdy zaczynałem tego questa miałem na mapce zaznaczone wszystkie 4 osoby, gdy "zniewoliłem" pierwsze dwie strzałka na Tenpenny Tower znikneła :? Postanowiłem założyć obrożę trzeciej osobie, ale po tym strzałka pokazuje mi na Paradise Falls, na miejsce, gdzie za zamkniętą bramą siedzą niewolnicy. W Tenpenny Tower byłem, według jakiejś solucji Susan powinna być na samej górze, ja przeszukałem całą wieżę i jej tam nie ma. A bramy nie mogę otworzyć. (pewnie mógłbym wybijając handlarzy, ale nie o to mi chodzi :)) W dzienniku questów nadal widnieje zadanie "Weź do niewoli Susan z Tenpenny Tower".. Bug ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - znalazl jeszcze ktos tego malca :> ?

Ma ktos info jak zdobyc wiecej amunicji do tego potworka bo wymiata na maxa ,ale mam amo tylko z lokacji gdzie go znalazlem ;/
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcacy skonczylem glowny watek ,troche kulawe zakonczenie gry :/

Teraz pozostaje wczytac poprzednie save i zaczac wykonywac poboczne misje .

tok sobie mysle.....

Czemu nie robia wiecej takich gier ?? niechby tak polonczyli te ogromne przestrzenie

z elementami Stalkera , jakies drobne pojazdy ,moze jeszcze cos z BF2 ;)

i mamy gre Idealna .

Moim skromnym zdanie m takie gry to przyszlosc rozrywki ,nie prosta nawalanka

w stylu Cod5 tylko FPP RPG z mozliwoscia przechodzenia gry na wiele sposobow.

 

 

b.t.w

Mam pytanie czysto techniczne , jak sie ma wielkosc obszaru Fallout3 do Obviliona ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wydaje mi się, czy głos Ralpha Kellera podłożył Keanu Reeves? W creditsach nie ma podanego głosu nikogo z Kellerów:/

 

Nagranie jest na taśmie nr 5, dla uproszczenia: wrzuciłem tutaj.

nie wydaje mi sie - KR ma dosc znaczacy glos i ten z probki z pewnoscia nie pochodzil od niego, pozatym nie sadzisz ze tworcy gry pochwalili by sie w necie jeszcze przed premiera ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze watek glowny wraz z pobocznym daje 28 questow ( bez takich typu "fix broken pipes in megaton").... wlasnie sprawdzilem i poboczne zrobilem juz wszystkie :( Bieda panowie, questy co prawda ciekawe i roznorodne ale 28?! hmmm... Co do broni do alien blastera sam znalazle ekstra ammo w dwoch miejscach wiec zwiedzac zwiedzac! Lincoln to najlepszy rifle w grze , polecam tez poszukac vengeance i eugene niezle kosiarki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda? Stary. Ja skonczyłem gre ze zrobionymi 16stoma questami i wybawiłem się przez 66godzin! Teraz odpoczywam - grając od nowa w fallouta 1 ;) (i szczerze pisząc, lepiej mi się gra w tym postapokaliptycznym świecie - od oczu - inaczej odbierany klimat gry)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Tez mam juz T51b Power Armor. Brzydki strasznie, Tesla 1000x ladniejsza :P A ten Lincoln Repeater jest ponoc w Muzeum Historii na 2 pietrze w okienku wystawowym. Jutro po niego pojde bo ide juz spac. Do roboty trza wstac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak wam za szybko levele idą to grajcie na Very Easy. Ja tak gram, zabijanie traktuję jako dodatek więc wolę jak jest łatwo, do tego głównie używam V.A.T.S., XP-ki lecą strasznie wolno, aż chyba za wolno.

 

I kolejny raz sie dziś wkurzyłem na konieczność rozdzielenia skillpointów i perka po level-upie. Musiałem wczytać gre i ponownie zabić troche przeciwników, po wcześniejszej analizie które skille mam sobie podnieść uwzględniając jak poszczególne stroje zmieniają mi atrybuty. Mam nadzieję że na to kiedyś będzie jakiś mod, żeby skillpointy mogły się akumulować.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda? Stary. Ja skonczyłem gre ze zrobionymi 16stoma questami i wybawiłem się przez 66godzin! Teraz odpoczywam - grając od nowa w fallouta 1 ;) (i szczerze pisząc, lepiej mi się gra w tym postapokaliptycznym świecie - od oczu - inaczej odbierany klimat gry)

 

66h?! Jak ty to zrobiles ja mam 38, wszystkie lokacje odkryte ( bez explorera ) i 3 questy w watku glownym zeby skonczyc gre. Zostalo juz tylko biegac i pokazywac niemilakom kto jest fajniejszy... Chce dodatek hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobiłem, po prostu grałem xD Raczej nie pałętałem się bez sensu. Wszędzie gdzie tylko się dało zaglądałem. To ja się pytam w jaki spoósb Ty tak szybko (w zaledwie, choć i tak sporo - 38h ) wszystko na tej mapie obskoczyłes (no chyba tylko po to żeby odkryć miejsce na mapie, bez specjalnego dogłębnego zapoznania się z miejscem ;) ). Ja czasami potrafiłem spędzić 3 godziny obskakując zaledwie 3 miejsca na mapie - czyszcząc wszystko, zaglądajać wszędzie itp. Zostało mi jeszcze z jakieś 20-25 miejsc na mapie nie odkrytych - na północy głównie, ale to sobie zostawię na następne rozpoczęcie gry. Za jakiś czas. Aktualnie mam rozkminę (a nie lubie grać z solucjami) w F1 gdzie jak juz przyniosłem (w trudzie i znoju) waterchipa to go nikt ode mnie nie chce :lol: (bedę szukał gdzie go zmoncić) - ale to już rozmowa w innym topicu ;) Potem się biorę chronologicznie za dwójkę, potem tactics i od nowa w trójkę (udało się dorwać sagę fallout w empiku :D )

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A naprawiłes go na 100% ? ;)

Broń jest z muzealnej gabloty, ma 100%:) Za to jak się podniszczy to ja jestem ciekawy, czym to naprawić?

 

 

Co do wspomnianego wyżej doświadczenia: Za niektórych najemników Szpona dają 52PD a wystarczy jeden headshot straszną strzelbą... Na Behemota schodzi kilka rakiet albo grubas i dają 49PD. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50h i zaczynam maina ;]. Podobnie jak do obka :lol:. Ogólnie nie jest źle, inny klim ale jest klim. Vats nie daje satysfakcji ale na szczęście walką tutaj sie nie żyje. W F3 jest dużo do robienia poza używaniem broni (co mnie bardzo zdziwiło na plus bo debilnych filmikach od todda...). Muzyka jest dobra imo nawet bardzo dobra ale mało jej. Znaczy mało jest różnych utworów jak to było w starych F. Mogli ich znacznie więcej nagrać a nie ciągle ten sam temat muzyczny ;]. Dobrze ze twarze są dobrze zrobione i niejednorodne jak to było w obku (tam to był dopiero krap...). Denerwuje brak opisów przedmiotów i infa np co i ile AP zabiera i takie tam. Da sie to modami zrobić imo ;]. Karma to juz nie to samo ale tutaj też gra jakąś tam role. Jak będę grał z modami przejdę gre jak normal i bad bo narazie jestem WYBAWCĄ ;].

 

Kilka skrinów 4fun. Czekam na DLC ;]. Oby bezpłatnie a jak płatnie to tanio i konkretnie a nie taki krap jak KotN (które i tak było lepsze niż SI dla Obka imo :lol:). A i nie patrzcie na lvl. Gram na very hard ale ze very slow leveling (jednak to dobry mod - bo różnice miedzy poszczególnymi levelami są takie same prawie - w starych F te różnice rosły parabolicznie (znaczy, wyraźnie coraz bardziej ;d).

 

Kilka widoczków:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

"ksionc"

 

Dołączona grafika

 

koment zbędny:

 

Dołączona grafika

 

patrzcie jaki ze mnie mofo:

 

Dołączona grafika

 

"gżyp"

 

Dołączona grafika

 

boom

 

Dołączona grafika

 

I tak powstał czokapik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty chłopie wersję RUS dostałeś u nas? :razz:

Mam pełną polską wersje językową włącznie z dialogami i napisami tylko ten nieszczesny launcher mam po rusku nie wiedziec czemu.

 

 

Pewnie ruscy się teraz zastanawiają, gdzie im te palety pełne Fallout'a poginęły :P

 

 

 

1. ściągnij ten pliczek: LINK

2.C:/ProgramFiles/Bethesda Softworks/Fallout 3/Data i podmień esp.rus tym esp.eng

 

Ponoć działa :P

Dzieki ze wogole cos mi podpowiedziales ale to nie dziala. Nie ma wogole takiego pliku jak esp.rus ani .eng jest tylko Fallout3_PL.esp wiec zmienilem nazwe i podmienilem go znim co nic nie dalo. Niestet. Znasz lub znacie jeszcze jakies pomysly na spolszczenie tego? A może ktos kto zna ruski to nam ładnie opowie co tam jest nabazgrane w tych opcjch. To wazne bo bez tego bede grał na low i nawet nie bede wiedzial jak to zmienic! No fajnie nie jest:D

 

EDIT:

Już sobie poradzilem:) Znalazłem i skopiowałem innego cracka pod launchera i mam już wszystko po angielsku wreszcie moge poustawiac doklanie wszystkie opcje:) U mnie wszystkie opcje pozaznaczane i wszystko na high chodzi elegancko na ultra niestety już sie tnie a teraz spójrzcie na mój konfig a szczególnie na grafe :lol:

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To i ja pozwolę sobie zabrać głos na temat nowego Fallout. W F1, F2 zagrywałem się namiętnie. Początkowo z niesmakiem czytałem informacje o nowym F3, bo co to ma być, jakiś kolejny shooter fpp. Niemniej grę kupiłem tydzień temu i nie żałuję. Po tych kilku dniach (z uwagi na małe dziecko i ogólnie brak czasu) daleko nie zaszedłem ale też nie lecę na złamanie karku, byle tylko szybko grę skończyć. Uważam, że nie po to się kupuje gry, żeby jak najszybciej je kończyć ale żeby się nimi delektować i cieszyć jak najdłużej.

Wielu krytykuje system VATS. Może i męczące, może jak ktoś pędzie przez grę, takie spowolnienia są bez sensu. Dla mnie VATS to kolejny smaczek gry (acz przy VATS bywają największe spadki fps). Raz, że można sobie poogladać fajne animacje (już pomijam kwestię krwawych scen). Dwa - tu moze się mylę, wiec skorygujcie - przy VATS wróg pada szybciej, a i amunicji się mniej zużywa, bo kazdy strzał jest celowany i nie wali się "na oko". Co jeszcze mi sie bardzo podoba to to, iż jak to w tego typu grach bywa, trzeba dokonywać wyborów. A to jakie uzbrojenie czy ubiór wybrać, a to jakie rzeczy zbierać, a to jak porozmawiać.

Zobaczymy jak się gra dalej potoczy. Na razie zrobiłem kilka zadań (np. Duże Miasto; niedługo wybieram się na Pole Minowe). Mapa na razie z kilkoma lokacjami. Nie wiem ile ich tam jest do odkrycia ale w tym tempie grania, mam jeszcze zabawę na 2-3 miesiące. Za 99 zł...warto.

Co do grafiki. Nie mam zastrzeżeń. Na moje szczęście gra jest dość dobrze napisana, bo działa na moim laptopie całkiem porządnie (Compal FL90, 2 GB RAM, Core2Duo 2,2Ghz, 8600GT) na 1280*800. Owszem, to i owo wyłączyłem (np. HDR) ale nie brakuje mi tego.

Słowem, jeśli ktoś sie zastanawia czy kupic, czy nie, to polecam. Klimat (mimo, że inny) poprzednich Fallout jest utrzymany.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez konraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@apo5, Dzieki! Jednak jak dla mnie to dziwne. To tak jak naprawiać pistolet magnum, pistoletem .32. Albo .32 10mm...

 

@Włodi, Poprzedniego kompa miałem minimalnie mocniejszego, a na obecnym nie ma szans na płynność w high:/ Szczerze mówiąc, to myślę że gra Ci płata figla i Twoje high nie jest wcale takie haj. Tak samo jak z AA i AF, dam x2 i x4 - wygląda ładnie, dam na max - wygląda jakbym wyłączył.

 

@Szela,

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Jeśli masz na myśli strzelbę Linkolna, to jest ona"
na górnym piętrze w środkowym(największym, z wejściami z 2 stron) pokoju, w poziomej gablocie pod szybą.

JEŚLI SIĘ NIE MYLĘ, TO JUŻ KTOŚ TO DOKŁADNIE OPISYWAŁ! <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos dokladnie napisac gdzie w muzeum znajduje sie ten Lincoln (najlepiej z mapka :P)? Przetrzepalem cale i nie moge go znalezc ;/

Witam

 

A może chodzi o zdjęcie pomnika Lincoln'a ?? Ja już kilka dni szukam i za diabła nie mogę odszukać tej "fotki" - w Muzemu Historii to chyba jeszcze na dachu nie byłem za tym zdjęciem i nigdzie go nie ma :angry: - wie ktoś może gdzie to jest, za info dam kilka kapsli :lol2:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...