Skocz do zawartości
Trendzik

Orientacja seksualna. Jesteście za czy przeciw?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak... Jezeli nie pokazuja tego publicznie na sile chcac pokazac swoja orientacje seksualna to mi to nie przeszkadza... No i poki taki gej nie zacznie sie do mnie podwalac;). Osobiscie mi to nie przeszkadza aczkolwiek brzydzi...

Co do lesbijek... W dzisiejszych czasach czesto trudno jest rozroznic przyjaciolki od lesbijek (niedot. takie co pokazuja to baardzo publicznie;]), bo jak wiadomo jak to przyjaciolki - przytulaja sie itp:P. Osobiscie mi to nie przeszkadza... Ale jednak jakby mialo to manifestowac publicznie to nie... Niezbyt pieknie moim zdaniem to wyglada...

 

To tyle na moj temat. Kolega Trendzik (Trądzik?:D) a ty dlaczego sie nei wypowiedziales?

 

Pozdro

Pingwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest miły wydok dla mych oczy gdy 2 panow idzie trzymajac sie za rece albo przytuleni , nie mowiec juz o innych sprawach.

Homoseksualizm jest choroba i powienien byc leczony.

 

Z kobietami jest to inaczej , przechadza na zamiłowanie innymi kobietami czesto po nieudanych przezyciach z facetami ,ale nie słyszalem jeszcze o facecie ktory po nie udanych zwiazkach z kobietami został gejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze jestem tolerancyjna osoba ani lesbijki ani geje mi az tak bardzo nie przeszkadzaja. Ale kiedys taki jeden kolo zaczol sie kolo mnie krecic, a jak sie dowiedzialem, ze jest gejem to powiedzialem, ze ma odposcic bo ja mam inne upodobania :P Koles sie zalamal i juz go nie znam :P To sa troche irytujace sytuacje no ale coz :( Jak baby moga to czemu niby chlopy nie ?? Chodziaz widok pan i panow calujacych sa publicznie mnie brzydzi to nic nie robi, jesli ludzie sa wyrozumiali to wiedza, ze to nie smaczne i nie beda tego robic w miejscu publicznym. Siora ma kumpele (Niemke) fajna dupcia, ale jest lesba ;) I jak z nia gadalem to mowila, ze w miejscu publicznym sie nie caluje bo wie, ze ludzi to brzydzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakos lesbijki sa przyjemniejsze dla oka :P a mowiac powaznie nie przeszkadza mi to oczywiscie jestem za zakazem adopcji przez takich ludzi ;], ale wszystko inne niech sobie robia ich zycie w takie cuda jak kosciol nie wierze, wiec mam ulatwione te sprawy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakos lesbijki sa przyjemniejsze dla oka :P a mowiac powaznie nie przeszkadza mi to oczywiscie jestem za zakazem adopcji przez takich ludzi ;], ale wszystko inne niech sobie robia ich zycie w takie cuda jak kosciol nie wierze, wiec mam ulatwione te sprawy ;D

to samo mialem napisac niech sobie robia co chca ale od dzieci z daleka :[ :[ :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesbijki - czemu nie :]

Geje - bleee...

 

Dopóki pieprzą się w domu, a nie na ulicy to mi nie przeszkadza. Ale tak niestety nie do końca jest i takie zachowania będę potępiał.

Co do małżeństw - nie zgadzam się, bo to w prostej linii prowadziłoby do żądania prawa do adopcji dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geje są bleee , a lezbijki są good ;) !

Tyle, że to to samo, i oba są blee. Wiadomo, że facetom łatwiej zaakceptować lesbijki ale to to samo co pedały.

Ja jestem stanowczo na NIE dla takich zboczeń, a zwłaszcza dla okazywania tego publicznie, domagania się praw, równouprawnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w ogóle nie przeszkadza, niech sobie robią, co chcą. Nawet mnie to nie brzydzi, już nie takie rzeczy widziałem;) W sumie to ich sprawa czy wolą swoją płeć czy przeciwną nic mi do tego. Co do całowania się w miejscach publicznych to też mam to gdzieś, widok dwóch całujących się facetów czy też kobiet na mnie po prostu nie działa. Ale wiem że nie każdy jest tak obojętny na takie rzeczy jak ja, więc uważam że ani geje ani lesbijki nie powinny zmuszać innych ludzi do oglądania ich w takich sytuacjach. Zresztą pary heteroseksualne również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki temat już był i nie zakończył się dobrze. Temu też daje max 3 strony.

to samo chcialem napisac ... poczekamy do 1 przejawu glupoty/agresji/chamstwa/czegokolwiek ...

 

tego lata bylem w usa i poznalem 2 lesbijki i jednego homoseksualiste ... przyjazni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo chcialem napisac ... poczekamy do 1 przejawu glupoty/agresji/chamstwa/czegokolwiek ...

 

tego lata bylem w usa i poznalem 2 lesbijki i jednego homoseksualiste ... przyjazni ludzie.

To ja będę chamski i agresywny, a Ty zamknij, ok? ;]

 

BTW. Zadziwiające, że większość nie ma nic przeciw lesbijką, natomiast geje jakoś ich mierżą, nie ma to jak przesiąknąć seksizmem... zadziwiające też, że patrząc na statystyki to większość z Was zna kilku-kilkunastu gejów (oczywiście nie wie, że to geje), i jakoś im to nie przeszkadza, natomiast jakby się dowiedzieli, to ho ho, lincz jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam paru geji i nie czuje sie w ich towarzystwie najlepiej , natomiast kobiety przepadaja za ich towarzystwem ( moze dlatego ze wiedzia ze ich stosunki zawsze beda przyjacieskiei i platoniczne i nie ma miejasca najstarsza gra :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dijkstra - masz racje. Wsrod nas jest wiele osob o odmiennej orientacji seksualnej. I nikomu to nie przeszkadza, bo...nie wiedza o tym ;] Ale jesli ktos sie z tym zdradzi, publicznie przyzna lub doniesie na niego ktos "zyczliwy" to sie dopiero zaczyna...

 

Poza tym nie wiem dlaczego wiekszosc osob laczy homoseksualizm z pedofilia. Od razu "mamy" lamentuja ze ich dzieci nie sa bezpieczne, bo w ich klatce mieszka "pedal". Zenujace...

 

A co do adopcji dzieci przez takie pary: jestem na NIE, bo dziecko nie mialoby szansy na normalny rozwoj (psychiczny). Lesbijki moga to jeszcze obejsc, ale geje ? ;] Chyba ze bedzie powtorka z "Juniora" z Arnoldem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też to nie przeszkadza .. to ich wybór. należy być tolerancyjnym. przecież oni nie robią tego bo mają takie zachcianki tylko tak muszą.. ich obrzydza ( w kwestii seksualnej ) właśnie przeciwna płeć, tak jak nas obrzydza ta sama ( choć wiadomo że kobiety ( te o normalnej orientacji ) nie przeraża (przeważnie) myśl o stosunku z inną kobietą, a nawet często się do tego przyznają ( mówią że uczyły się np. całować z koleżankami itd. ) .. a u panóf ( tych o normalnej orientacji ) taka myśł powoduje padaczke i palpitacje serca .... peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...