Skocz do zawartości
Trendzik

Orientacja seksualna. Jesteście za czy przeciw?

Rekomendowane odpowiedzi

(...) odróżnialibyście się od reszty społeczeństwa ( nie z własnej woli lub nawet z własnej ) to czy strzelilibyście sobie w łeb  ?? (...)

wiez mi bylem tego bardzo bliski, gdybys mnie zobaczyl bys zrozumial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platon pdobno był homo.

do homo ie mam nic,napewno nie będę się przyglądał 2 całujacym sie facetom, ale nie zatłuke ich sikierą... w sumie to niech se żyją, zawierają związki cywilne ale wara od adopcji. nie chodzi tu o to że źle wychowali by dziecko, bo napewno nie jedna para homo była by lesza niż iektóre pary hetero, ale dzieciak miałby przesrane w szkole itdplaton pdobno był homo.

do homo ie mam nic,napewno nie będę się przyglądał 2 całujacym sie facetom, ale nie zatłuke ich sikierą... w sumie to niech se żyją, zawierają związki cywilne ale wara od adopcji. nie chodzi tu o to że źle wychowali by dziecko, bo napewno nie jedna para homo była by lesza niż iektóre pary hetero, ale dzieciak miałby przesrane w szkole itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Skrytobójco chyba rozumiemy się.. Co do wychowywania dzieci to jest dośc obszerny temat i trza by się przy nim zastanowić. Co jest lepsze dla dziecka nie miec rodziców, czy mieć ale o tej samej płci ... Każda z tych opcji ma plusy i minusy ... Źle .. Ta pierwsza nie ma żadnych plusów :!: więc .. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz o to by trzeba zapytac "samych zainteresowanych" czy woleliby zyc bez rodzicow, czy miec rodzine gdzie jest 2 tatusiow czy 2 mamusie (pewnie ta opcja bylaby dla nich bardziej ciekawa).

 

Ale co by sie stalo nigdy sie nie przekonamy dopuki ktos nie sprobuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dożuce swoje dwa grosze:

1) ja osobiśie niemam nic do homo czy to gey, bi czy less (dopuki ktoś taki niewchodzi mi w droge - czytaj niedowala sie), jak niewidze to jest ok.

2) ale uwazam ze jest to choroba i to poważna, i porównywanie tu do albinosów, blondynów czy leworęcznych jest lekko niedorzeczne, a nawet smieszne (mamusia natura tak nas skonstruowała zebyśmy się łaczyli w pary i rozmnażali, i odstępstwa od tego raczej normalne niesą.

3) co do tego ze polska jest od zawsze nietolerancyjna, owszem jest ale wcale niebardziej niż "wysokorozwinięte" kraje zachodnie które tak wielbicie, powiem więcej od wieków polska była jedna z najbardziej tolerancyjnych krain na tym zasranym padole, niewieżycie : przykład zydów od wieków na teranach Rzeczypospolitej osiedliło się mnustwo ludzi narodowości żydowskiej (moze się myle ale to chyba było największe skupisko w europie jeżeli nie na swiecie, i tak było do II wojny swiatowej w której to nasi kochani toleracyjni zachodni sąsiedzi u których odbywa się największa parada gejów i lesbijek po tej stronie drogi mlecznej, zajeli sie tematem), więc jeżeli się tu osiedlali i żyli to chyba niebyło im az tak źle w tej nietolerancyjnej Polsce

4) co do adopcji, to absolutnie NIE NIE NIE, moim zdaniem taki układ musi wpływać na psychike dzieciaka, a mówienie ze jakś tam para tatusiów wychowała zdrowego normalnego goscia który ma teraz dziewczyne i jest mu fajnie i wogóle, ja znam rodziny gdzie ojciec jest totalnym zeram pijakiem, matce spuszcza wpier... co wieczór itd itp, a moje kolezanki sa normalne a nawet bardziej niż normalne bo sa naprawdę dziewczynami z klasą, ale jednocześnie znam takie które miały słabszą psychike i teraz sprzedają się na ulicach, cpają itp. . I właśnie chodzi mi otakie dzieci które sa zagubione niepewne w która stronee pójda? Z kogo wezma przykłąd? Co mądrale????

5) i na koniec do tych wszystkich którzy są tak bardzo otwaci na homoseksualistów

Co byscie zrobili gdyby nagle sie okazało ze wasz ojciec, matka, siostra, brat, córka, syn okażą sie geyami lub lesbijkami.

Już to widze jak do swojej nastoletniej córeczki Ani mówicie to kiedy przedstawisz nam ta swoją nowa dziewczynę Kasie .

Albo rozmawiacie z dorastającym synem o seksie z innym facetem.

Jacy jestescie szczęsliwi i gratulujecie ojcu, nowego 25 letniego bolca z którym się teraz spotyka.

 

Odpowiedzcie sobie co byscie zrobili, bo ja stawał bym na rzesach radził bym sięspacjalistów, prubował bym cos zrobic z tym, napewno bym ich nieskreslił, ale nigdy bym tego niezaakceptował, ale moze jestem, poprostu nietoleracyjnym polaczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ducat witaj w srod nietolerancyjnych :]

Żeby wszyscy byli tak nietolerancyjni jak ja, to bysmy byli kilka kroków za Holandią (oni poszli kilka kroków za daleko).

 

Powiem tak z wizerunkiem homoseksualistów jes podobnie jak z wizerunkiem polaków na swiecie, oni są widziani przez pryzmat tego co pokazuje tv, ale także oni sami prezentują (patrz love parade)

a polacy??? ja nienaużywam alkocholu, w zyciu nic nieukradłem - pewnie jak większość z tego forum także, ale i tak jest tak ze jak polak to pijak złodziej itd. , jak spotykam sie z Anglikiem Niemcem czy innym "zachodnim" w barze to jakie jest ich ździwienie ze ja niepije na umur, kurde polak a "niechla" (święty niejestem żeby była jasność zdażaja się ...)

 

Więc ja oceniam jak większość przez pryzmat tego co widze, a widze ze baaaaaaaaardzo duża część homoseksulaistów to poprostu zboczki i jeżeli chca zeby ich traktowac poważnie to najpierw niech oni zaczna sie sami traktować poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzcie sobie co byscie zrobili, bo ja stawał bym na rzesach radził bym sięspacjalistów

Gdyby byl to moj syn to bym go chyba zabil. Po prostu. Gdybym sam poczul pociag do facetow strzelilbym sobie w leb.

 

Zawsze moge miec syna drugiego.

 

Do mnie przystawial sie jeden typ - skonczylo sie to prawdopodobnie ciezka rekonstrukcja twarzy i polowy koscca gdy z nim skonczylem. Po prostu nie rozumial slowa ciach!j wiec pomoglem mu je zrozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przystawial sie jeden typ - skonczylo sie to prawdopodobnie ciezka rekonstrukcja twarzy i polowy koscca gdy z nim skonczylem. Po prostu nie rozumial slowa <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wiec pomoglem mu je zrozumiec.

Zamroziłeś go ? 8O :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przystawial sie jeden typ - skonczylo sie to prawdopodobnie ciezka rekonstrukcja twarzy i polowy koscca gdy z nim skonczylem. Po prostu nie rozumial slowa <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wiec pomoglem mu je zrozumiec.

Zamroziłeś go ? 8O :lol:

Nie podlaczyl mu agregat w ..... :P .

 

 

A odnosnie tego tematu , to niestety ja za bardzo tolerancyjny nie jestem dla takich osob .

Ale dopuki nie wejdzie mi w droge taka osoba ( to luzik ) .

Pozatym jezeli juz ktos jest homoniewiadomo, i nie ukrywa tego to tez ma plusa ( lepsze to nic jakies chore akcje ) .

 

Sumujac , mysle ze ten temat nie nadaje sie na omawianie go na forum ( jest zbyt zlozony ) .

 

A i jeszcze odnosnie Holandi , to kumpel kiedys zrobil zdjecie w czerwonej dzielnicy ( i jak wiadomo jakis ochroniarz go namierzyl i idzie do niego ) . No to ten w dluga, zgubil kolesia a tu pojawia sie zaj... blondyna :) .

Patrzy na niego wyzywajacym wzrokiem , no to i on maslane oczko robi ( panna pokazuje mu zeby sciagaj spodnie , a on to samo do niej ) . No i sciagnela , a tam ........ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumujac , mysle ze ten temat nie nadaje sie na omawianie go na forum ( jest zbyt zlozony ) .

Złożone sa najlepsze :twisted: !!!!

 

Gdyby byl to moj syn to bym go chyba zabil. Po prostu. Gdybym sam poczul pociag do facetow strzelilbym sobie w leb.

Troche to radykalne podejście.

 

Zawsze moge miec syna drugiego.

Niekoniecznie moj kumpel od kilku lat stara się i ma juz 5 ślicznych córeczek. Hehe

Ale z drugiej strony taki syn to tez córka.

 

Co do przystawiania sie takich osób to jak najbardziej prawidłowa reakcja!!!!

 

Rozwijając troche moje poprzednie wypowiedzi, bardzo łatwo zgrywać tolerancyjnego (np. na forum, gada się nic wiążącego, a jak to fajnie wygląda - "takie mam swiatowe poglądy".

A ja patrze na problemy przez pryzmat "gdyby mnie takie coś spotkało" a wtedy wszystko sie zmienia.

Oburzam się na protesty ludzi którzy niechcą mieć w sąsiedctwie ośrodka dla chorych na AIDS, ale jak bym się zachował ja gdybym przez płot miał mieć taki ośrodek, pal licho gdyby chodziło tylko o mnie pewnie bym słowa niepowiedział, ale gdybym miał rodzine to już miałbym duże ale.

 

Wracając do homo, jeżeli to tacy normalni ludzie to dlaczego ich parady i protesty niewyglądają tak ze idzie grupa "normalnych ludzi" - cokolwiek to znaczy, jakieś transparenty zeby ludzie widzieli że to homoseksualiści, popatrzyli by ludzie i mozę doszli by do wniosku kurcze oni są to tacy sami jak ja, owszem w sprawach łuzkowych są "odmienni".

Ale nie oni robią TANDETNY RÓZOWY CYRK OBJAZDOWY. I ludzie którzy trafia na takie wydażenie albo pierzchają w pierwsza lepsza bona ulice, albo patrzą jak na kosmitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oburzam się na protesty ludzi którzy niechcą mieć w sąsiedctwie ośrodka dla chorych na AIDS, ale jak bym się zachował ja gdybym przez płot miał mieć taki ośrodek, pal licho gdyby chodziło tylko o mnie pewnie bym słowa niepowiedział, ale gdybym miał rodzine to już miałbym duże ale.

Przecież AIDS nie przenosi się drogą kropelkową ani nie jest chorobą zakaźną, więc takiego sąsiedztwa nie należy się obawiać .

 

Wracając do homo, jeżeli to tacy normalni ludzie to dlaczego ich parady i protesty niewyglądają tak ze idzie grupa "normalnych ludzi" - cokolwiek to znaczy, jakieś transparenty zeby ludzie widzieli że to homoseksualiści, popatrzyli by ludzie i mozę doszli by do wniosku kurcze oni są to tacy sami jak ja, owszem w sprawach łuzkowych są "odmienni".

Ale nie oni robią TANDETNY RÓZOWY CYRK OBJAZDOWY. I ludzie którzy trafia na takie wydażenie albo pierzchają w pierwsza lepsza bona ulice, albo patrzą jak na kosmitów.

Bo homoniewiadomo nie są niestety "normalni", więc jak parady mają mieć "normalne" :roll: . Nie bronię ludziom kochać kogokolwiek, pod warunkiem, że nie krzywdzą "drugiej strony". Aczkolwiek nie podoba mi się to i uważam, że prawdziwa miłość może być tylko między Kobietą i Mężczyzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek nie podoba mi się to i uważam, że prawdziwa miłość może być tylko między Kobietą i Mężczyzną.

A milosc rodzicow do dziecka :) ( wiem czepiam sie ;) )

Ja też się czepiam hehe, za taką miłość jaką omawiamy w tym topiku to ci rodzice dostali by z 10 lat hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...