Skocz do zawartości
Mr. Jinx

Mysz do porzÄ…dnego grania.

Rekomendowane odpowiedzi

oem ie 4.0 rozni sie tylko tym ze niema pudelka i cd ze sterownikami, qaz43 jak myslisz czy taka firma jak microsoft mogla by sobie na cos takiego pozwolic jak selekcja produktow ? zastanow sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wim moze to byl przypadek ze trafilem na troche skrzypiace mychy

 

w sumie to microsoft wydaje produkty ktorych uzywam (mysz, windows, office, itp.) i jak dla mnie sa one bezkonkurencyjne

 

a wiec moze byc i tak ze to tylko moja chora wyobraznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może podepnę się pod temat - też rozgladam się za nową mychą do grania i nie przeczę że wymieniane modele myszek w tym topiku są naprawdę dobre. Ale jakoś nie jestem skłonny wydawać grubo ponad 100 zł na myszkę -ani nawet 100 zł. Może ktoś poda jakąś tanią sensowną alternatywę dla Logitecha. Myślałem np: o testowanej niedawno na pclabie A4tech SWOP 80(widziałem w media markt za 59 zł) albo może jakiś tani Microsoft. Czy te tanie modele są aż tak złe ??? :? Oczywiście mowa tylko o optykach !

Zaznaczam że nie trudnie się graniem zawodowo a tylko od czasu do czasu :wink: i nie jestem az tak wymagający ale efekt akceleracji wstecznej jest niedopuszczalny. Dzięki z góry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza mysz Microsoftu, Logitecha będzie lepsza od A4tech SWOP 80.

no niedokonca :]

 

komputronik poprostu uaktualnil cene,ale zapomnial o dokladnej nazwie i zdjeciu :]

 

na fotce jaktycznie jest pierwsza rewizja ktora byla delikatnie mowiac skopana :].Jednak komputronik rozsyla juz nowsza revizje,ktora jest pozbawiona wszelakich wad i dla mnie jest mysza idealna :]

Jasnowidzem nie jestem. :D Na zdjęciu widziałem starą, więc napisałem.

Dla mnie również rev 2.0 jest idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecil 3 myszki:

- internet explorer 3.0

- logitech mx500

- razer diamonback

 

Sam korzystam od paru lat z IE 3.0 i jak dla mnie mysz prawie perfekcyjna;] Co prawda dobor myszki to kwestia gustu, i samemu nalezy porownac ktora lepiej lezy w dloni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SABATHUS

Razer Viper miał problemy z akceleracją wsteczną, wiem, używałem... działał idealnie tylko na wysokich sens. Poza tym przechodził w tryb standby.

 

Teraz najlepszą myszą dla graczy jest Razer Diamndback 1600 dpi, 16 bit transmisja, 6400fps, idealny czujnik, zero akceleracji wstecznej i żadnego przechodzenia w stan uśpienia. Poza tym 7 przycisków.

 

Używam jej teraz, jest świetna, w CS-a gra się poprostu idealnie. Odwiedźcie też inne fora, poczytajcie o niej, co piszą ludzie którzy ją mają.

 

Ta mysz nie ma sobie równych, nawet MX-510 wymiękają.

 

Pozdro! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w łapie raz tylko razera i niewyglądał niestety zbyt solidnie...

Trochę za lekki, obudowa za delikatna.

Pewnie to przez to że jestem przyzwyczajony do wielkich logitechów a razer lest mały i zupełnie inaczej go się trzyma w łapie.

Ciekawe jak n akomfort gry wpływają jego wielkie ślizgacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy razer fajny jest:) Teoretycznie najszybszy ( szkoda ze ma tylko 2 przyciski, sam bym wymienil, ale 2 przyciski to za malo niestety, a w 510 masz 5 do uzywania w grach, a te po bokach sa super wygodne:D), ale nie czliowiek nie odczuje roznicy np w stosunku do 510 lub IE 3+. IE4 ma ten sam sensor co IE3, tylko w innej obudowie:) Ja z 510 jestem zadowolony. A co do pada to zalezy co lubisz. Ja lubie szmatki i dkt piekny jest:) Ale jestli wolisz plastiki/metalowe to zajrzyj na www.abcgracza.pl swietny sklepik:) Szybka wysylka, milo obsluga i darmowe rady:P

 

//2k4 rulz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie MX300 żadzi mam moją od 3 lat i oprócz zadrapań na obudowie nie straciła nic i podoba mi się to iż ma tylko 2 przyciski bo i tak na myszce mam ustawione move forward i shoot a wiecej przycisków by mi tylko zawadzało i chyba szybko niezmienie bo udało mi się jeszcze dostać i kupiłem sobie jeszcze jedną na zapas :lol:

 

Do M$ 3.0 to trzeba mieć grabe jak Shaq i jest na maxa lekka mi nielezy wogóle, dla mnie mysz musi być mała max 2 klawisze +kółko , i odpowiednia waga, jak zjade te 2 Mx(y) to chyba kupie tego Razer Vipera bo spełnia moje oczekiwania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...