Skocz do zawartości
Chaos

Moje Skromne Oc ;] 1800+@2651mhz (1118mhz) // Oc'ed By 73%

Rekomendowane odpowiedzi

nie bylo tak źle .. :P

a jak juz Hanu wczesniej mnie pochwalil .. zawsze staram sie udokumentowac to co osiagne .. ;]

musialbyc jesio 3dmark i Pi ;]

 

jakby mi kto zasponsorowal mocny zasilacz + komp na parapet to bym wydusil jesio cosik wiecej ;]

fajnie by bylo miec Mobila ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moim 1700+ @ 2760mhz to jest to jeden z najlepszych wynikow na forum. Niestety mialem glupii procesor, do 2700mhz dalo sie go na wodzie puscic natomiast ostatnie 60mhz dal mi spadek temp. z 20C na -40C :| To samo z napieciem, wszystko >1.95V i nie dalo sie nic zrobic. Zreszta przez te napiecie zjaral sie...

 

Gratulacje, potrzebujesz teraz lepszego chlodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe .. thx berkut .. ;] ..

po co mi mowiles ze ci padl proc od napiecia .. :P

tera sie bede bal dalej krecic :roll:

;]

 

hehe generalnie to i tak nikt w poblizu mnie nie ma chyba wydajniejszego ukladu WC i zasilacza wiekszej mocy niz markowe 420W ... wiec rekord pozostanie taki jaki jest .. moze by poszedl i oczko czy 2 wyzej (fsb 230-231) .. ale to juz nie warte katowania go ...

no a pozatym zawsze wole miec pewnosc ze mam dobra zasilke ktora utrzyma napiecia ... no i obowiazkowo silny nawiew na mosfety .. bo wtedy nie martwie sie ze reszta podzespolow padnie z braku 12v ;]

 

w kazdym razie jak na spokojnego biednego studenta mysle ze jest wypas ;]]] seses :twisted:

a wy mi to potwierdzacie ... dzieki chlopaki za uznanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark byl dla potwierdzenia zegara i pokazania stabilnosci

 

pisalem ze radek byl tylko Pro@xt ... CZYLI 400/600 @ 500/600

swoje 15,5k zrobilem na 560/760 i przy zmienionych timingach t2

 

pi z racji tego tez nie jest traktowane jako rekordzik czy cos ... chodzilo o to ze przeszlo ... w tym czasielecial winamp ja smigalem po necie .. bo ile mozna czekac w takim wyciu delty bezczynnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no gratuluje wyniku ;)

Czekam na kolejne rekordy i nieprzewidziane upgrade'y sprzetu ;P

 

Pozdrawiam

PS: A zasilacz ja mam lepszy w poblizu cale 430W...tak tylko dla scislosci hyhy :P

hyhy .. wiem ze mialem nic ine kupowac ale WC bylo okazja jakich malo ;] .. wiec grzechem bylo nie kupic ..

a co co zasilki to wyciagaj ja i pakuj sie w mzk na zaciszu .. ;] czekam w akademiku ;]

 

prawda jest taka ze komp zostaje taki jaki jest ... wszysztko dziala a na nowy nie ma sieki

 

..

a tak dla scilosci to ja na codzien latam

11x230 2540Mhz 1.95@bios (1.9real)

2x256 Dual 2.5-3-4-11 2.9v@bios (real3v)

do tego radzio w gierkach lajtowo 540/670

 

komp jest idealnie wrecz cichy .. mozna przy nim lulac jak niemowle ...

w zaleznosci od pogody za oknem +/- 3* ... ogolnie 37* idle 42* stress

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Chaosku, ze ja nie bardzo potrafię odnaleźć na zdjeciu dwa zasilacze, ale wiem, ze strasznie sie napracowałeś przy tym i na dodatek wygląda fajowo :-)

Jestem dumna z Ciebie :-) Niniejszym chciałabym Cie publicznie pochwalić :-) Łobuzie :P

jeden jest jak widzę tam gdzie powinien być ... czyli przykręcony do obudowy u góry ... a drugi stoi na zawnątrz :) stoi na nim Crystal chyba :)

Teraz to ja też już wiem :> Pozatym to było do Chaoska, a nie do Ciebie :P:P :P :P

Mia ... bo jak Cię "miauknę" .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mia ... bo jak Cię "miauknę" .... :)

po pierwsze: jak Mii narzeczony sie dowie to Cie zmiauknie

po drugie: raczej nie masz szans u niej :)

po trzecie: takie sprawy na PW.

po czwarte: nie rób OT

 

1) narzeczonym przejmował się nie będę bo podejrzewam, ze poczucia humoru mu nie brak :)

 

2) hm :) szans? jakich szans? o czym ty do mnie człowieku rozmawiasz? :) ja tak tylko z czystego, serdecznego umiłowania wszelkich zalet płci przeciwnej, których napewnoo Mii nie brak :) siem droczem :)

 

3) jakie sprawy :) zaraz mi tu ktoś spisek dziejowy zarzuci albo jakieś inne niecne knowania i krecią robotę :)

 

4) OT? hm..... :) aa jush wiem :) OFF TOPIC ... obiecujem nie będem :) tylko, na zarzuty muszem odpowiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta.. zrobiles OT i teraz nikt sie nie wpisuje :p

 

a tak ogolnie to zrobilem se owiew na mosfy

przy 1.9v mialem na mosfach 62* idle .. a 80 w prime ..

teraz z 60mm @7v 29* idle 33* stress

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta.. zrobiles OT i teraz nikt sie nie wpisuje :P

 

a tak ogolnie to zrobilem se owiew na mosfy

przy 1.9v mialem na mosfach 62* idle .. a 80 w prime ..

teraz z 60mm @7v 29* idle 33* stress

Bo dmucha na termometr :lol:

Przełożyło się to jakoś na MHz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy temperaturze 36 na procu?

to woda zwykle z 28max..

moge zmiezyc na jakas potrzebe a tak to nie mierze cały czas

 

... btw :)

UPDATE:

 

2651

 

Dołączona grafika

 

;] na fsb 231 juz nie szlo :)) ale tym razem testy na mojej 360-tce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik ciekawy, tylko dla mnie nie do przyjęcia jest to co trzeba poświęcić aby takowy uzyskać. Komputer musi być niemal bezgłośny by dało się przy takowym pracować. Niewiem jak twój, ale mojego z półtora metra w ogóle nie słychać (w środku nocy kompletna cisza). Jak osiągniesz coś takiego, nie rezygnując z taktowania procesora itp to możesz się chwalić. Ja specjalnie zmieniałem zasilacz, wszystkie dyski, obudowę, chłodzenie karty graficznej oraz oczywiście samego procesora, by coś takiego osiągnąć. Głośne chłodzenie, wystające bokami rurki, syf w obudowie... co kto lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj komp na codzien lata na 2550mhz i jest bezglosny

a nadal 1GHz w kieszeni za free

 

a syf? heh

 

Dołączona grafika

 

gdzie?

co innego test z zasilaczem od kolegi lezacy na biurki a co inengo codziennosc

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik ciekawy, tylko dla mnie nie do przyjęcia jest to co trzeba poświęcić aby takowy uzyskać. Komputer musi być niemal bezgłośny by dało się przy takowym pracować. Niewiem jak twój, ale mojego z półtora metra w ogóle nie słychać (w środku nocy kompletna cisza). Jak osiągniesz coś takiego, nie rezygnując z taktowania procesora itp to możesz się chwalić. Ja specjalnie zmieniałem zasilacz, wszystkie dyski, obudowę, chłodzenie karty graficznej oraz oczywiście samego procesora, by coś takiego osiągnąć. Głośne chłodzenie, wystające bokami rurki, syf w obudowie... co kto lubi ;)

Z takimi wywodami to raczej na chłodzenie - a nie Ekstremalne podkręcanie ...

Chaos jak widać ma wzorowy porządek w budzie (czego nie raczyłeś zauważyć, albo tak bardzo przeszkadza Ci chłodnica na obudowie.

Jego max OC to włąśnie takie ekstremum - a jak każde ekstremum nie może wyglądać tak idealnie pedantycznie ...

Poza tym jest to spore osiągnięcie jak na taki system (szczególnie proca). Nie wiem czy Ty masz rónie imponujące wyniki w OC ... bo co do ciszy - to kompy z WC bardzo łatwo się wycisza 8). Ciekaw jestem czy Ty masz na MAX wykręcony procesor w tym ultra cichym trybie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcecie sie posmiac?to ja teraz daje!

166x11 przy vcore 1.5 ale sprawdze nizej.. hihi athlon 1700 kiuhb!?!?!?! na zwyklum coolerku ale tez 13.5x166, czyli 2250 na zwyklym cooolerku, no i smiac sie ( ale dałem za niego 120zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcecie sie posmiac?to ja teraz daje!

166x11 przy vcore 1.5 ale sprawdze nizej.. hihi athlon 1700 kiuhb!?!?!?! na zwyklum coolerku ale tez 13.5x166, czyli 2250 na zwyklym cooolerku, no i smiac sie ( ale dałem za niego 120zł)

a tys skad sie urwał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj komp na codzien lata na 2550mhz i jest bezglosny

a nadal 1GHz w kieszeni za free

1Ghz za free? A no bo cały zestaw wc to na ulicy znalazłeś ;)

 

Ale jak lubisz takie wyzwania jak wc to nikt ci tego nie zabroni, ważne że jesteś zadowolony z tego co osiągnołeś, bo to jest najważniejsze.

 

Co do mojego kręcenia to mój procesor chodzi na standardowych ustawieniach.

 

WC sam posiadałem (bloczki nukleon, uziel, uriel2), chłodnice z łady, później black ice itp, ale ostatecznie sprzedałem całość wraz z rurkami i żelastwem na obudowie, bo straszyło mi znajomych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlodzenie 450zl (razem z chlodzeniem grafy i nb)

proc 250.. daje razem 700zl ..

ile dales za proca? :P

a chlodzenie zostanie do nastepnego kompa ... wiec to jednorazowa jakze dobra inwestycja ...

nie mowiac o tym ze cisza jest nieocenionym walorem

 

a co do straszenia znajomych to moi sa raczej pod wrazeniem i gratulują niz sa przerazeni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...