Skocz do zawartości
Chaos

Moje Skromne Oc ;] 1800+@2651mhz (1118mhz) // Oc'ed By 73%

Rekomendowane odpowiedzi

chlodzenie 450zl (razem z chlodzeniem grafy i nb)

proc 250.. daje razem 700zl ...

Za 450 mogłeś mieć XP-M 2500+ na którym osiągniesz nawet większą wydajność, a dodatkowy cache daje kopa. Chłodzenie na nb... 20zł, na grafę 50-100 (silencery + radiatorki). Cooler - wystarczy pentagram. Zapinkę masz na A64 czyli na przyszłość.

 

a co do straszenia znajomych to moi sa raczej pod wrazeniem i gratulują niz sa przerazeni ...

Zobaczymy jak twoje wc będzie wyglądać za kilka m'cy, np. wężyki nie będą już takie ładne jak w chwili kupna. Nie pomogą żadne magiczne płyny. Nie wspomnę o konserwacji układu aby działał dalej tak jak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście po przesiadce z kręconego 1700+ na 2500+ z większym cache'em różnicy większej nie widziałem (żadnego kopa nie dostałem :P ) Chłodzenie natomiast jest przyszłościową inwestycją i moim zdaniem wartą swojej ceny.

 

Jak się ma dobrą wodę itp to raczej nic złego z układem nie powinno się dziać. Moje najnowsze złożenie wc ma już z 2 czy 3 miesiące i jakoś wszystko git :)

Chaos - wynik niekiepski 8) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy cashe tak naprawdę nic nie daje tak samo jak dual na amd, są to znikome przyrosty dodatkowej mocy, chłodzenie jest jak najbardziej wporzo, wynika jest całkiem całkiem - mocny, p4 3.0 się chowaja przy tym, nie rozumiem kolegi EP co tak prubuje cię przekonać do swoich racji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy cashe tak naprawdę nic nie daje tak samo jak dual na amd, są to znikome przyrosty dodatkowej mocy, chłodzenie jest jak najbardziej wporzo, wynika jest całkiem całkiem - mocny, p4 3.0 się chowaja przy tym, nie rozumiem kolegi EP co tak prubuje cię przekonać do swoich racji?

Dodatkowy cache daje przyrost wydajności, ale niekoniecznie tego uświadczysz uruchamiając winampa. Nie wiem kto ci "nagadał" lecz ja nie przekonuje nikogo do czegoś innego, wyraziłem tylko swoje zdanie.

 

Chłodzenie jest "wporzo" tuż po złożeniu i jakiś okres po. Na dłuższą metę dojdą różne mniej lub bardziej ciekawe "bonusy" które trzeba samemu odkryć i wyciągnąć wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie jest "wporzo" tuż po złożeniu i jakiś okres po. Na dłuższą metę dojdą różne mniej lub bardziej ciekawe "bonusy" które trzeba samemu odkryć i wyciągnąć wnioski.

a co to za bonusy ?? ja uzywam tego chodzenia co w podpisie juz 2 lata i narazie ani jednego najmniejszego problemu nie mialem, doslownie nic..., jedyna zmiana to byla przerobka ukladu tak aby pompka nie byla zatopiona... wszystkie podzespoly te same po przerobce, jedna rurke tylko przycialem, woda nawet zalana jest ta sama co byla (1l demineralizowanej + 50g wodki)

 

wydaje mi sie ze jak raz sie dobrze zlozylo i dokladnie to bedzie sluzyc dlugo i nie sprawiac problemow..

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym przypomniec ze to nie jest dyskusja o WC ani o cenach sprzetu badz co badz

 

a o antku 1800+ wykreconym stabilnie na 2651mhz

kto ma Ac i mu pasi jego biznes .. ja osobiscie do ac bym jzu nie wrócil .. bo nawet na sp97 nie uzyskam takiej ciszy przy obecnej wydajnosci

 

dajcie looz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, widze masz vcore 2.05V, jak myslisz czy to duze ryzyko jechac na 2,1V albo wyzej?? Probowales dawac wyzsze? jak tak czy daje jakis wymierny skutek?

Ja swoim dojechalem do 2600MHz na dokladnie 1,98V... wiecej juz sie nie bawilem i tak patrzac na twoje ekstremalne wyczyny to sie zastanawiam czy bawic sie w wyzsze napiecia, pozatym cos kiedys obilo sie mi o oczy iz bezpieczne napiecie dla prockow na tymze rdzeniu to 2V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawalem 2.1 ale proc sie skonczyl :)

mysle ze na na test to sie nic nei stanie ..

na codzien to nie dalbym wiecej niz 1.95(real)

 

pomijajac juz fakt ze na AC raczej nie przekroczylbys 2.5GHz :]

no i AC nie wyglada tak sexownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie jak odblokować mnożnik w athlonie xp na rdzeniu barton!! a i czy to jest dobry wynik mam athlona xp 3000+-2167Mhz podkręciłem go na 2450 przy napięciu 1,8V i standardowym chłodzeniu! proce chodzi tak pare miesięcy! a czy można jakieś wyższe napięcie ustawić na płyciegłównej K7N2 Delta?? bo max tam to 1,8V :-(! a czy procek poszydł by więcej gdy bym miał lepsze zasilanie bo obecnie mam jakiegoś wypierdka 350W!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: widzisz jakiś związek z tematem Chaosa?? bo ja nie...a poza tym zobacz na daty postów, małe wykopaliska sie szykują??

1329364[/snapback]

az tak archiwalny to ten topic nie jest ;]

proc nadal zyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, widze masz vcore 2.05V, jak myslisz czy to duze ryzyko jechac na 2,1V albo wyzej?? Probowales dawac wyzsze? jak tak czy daje jakis wymierny skutek?

Ja swoim dojechalem do 2600MHz na dokladnie 1,98V... wiecej juz sie nie bawilem i tak patrzac na twoje ekstremalne wyczyny to sie zastanawiam czy bawic sie w wyzsze napiecia, pozatym cos kiedys obilo sie mi o oczy iz bezpieczne napiecie dla prockow na tymze rdzeniu to 2V.

1145205[/snapback]

hmmmm.... u mnie wyższe napięcie daje lepszy wynik, ale 2.2V to już chyba Hardcore. Proc już stary ale nie mam kasy na nowego żeby tego zakatować :)

Screen z Vcorem( realnie jest coś koło tego)

http://img202.exs.cx/img202/7133/17296qs.jpg

 

 

P.S U mnie ten test wyglądał podobnie, czyli wiatraki na Full na chłodnicy i na wysokości mofsetów ustawione i taki chałas że w pokoju 17 min nie usiedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...