Skocz do zawartości
pon_ton

Gun Metal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odpalilem normalnie na Radq 8500,skakalo jak kotek,Pozniej 9500 pro i wreszcie na 9700 pro chodzi normalnie,niestety,gra jest za bardzo zoptymalizowana pod nvidie bo na GF4Ti4200 chodzi super plynnie a przeciez Radeon 9500 pro przebija Gf4 o jakies 50% wydajnosci GF4 :P wiec nic z tego nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na 100% dziala na Radeonach, bo sam w nia swego czasu gralem na 9700.

 

Naprawde wierzysz w to, ze powstala choc jedna gra dzialajaca TYLKO na nvidii lub na Ati? Toz to by bylo samobojstwo dla developerow.

 

Poszukaj patcha na necie, ale z tego co pamietam to ja gralem bezposrednio po instalacji (gra dodana z cda), wiec to musi byc jednak kwestia sterow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalalem u siebie z image'a na Radeonie 9000. Gra chodzila az milo, niestety nie pamietam jakie mialem wtedy sterowniki. Pamietam jedynie, ze byly to jedne ze starszych Omegi.

Ciekawe e jak tego dokonales?? Podasz mi recepte ?? BO u mnie na 9500 skakala kiedys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w 1024x768 z detalami na max. Kompa mam raczej slabego: c1000, 384M i r9000. Sterowniki jedyne jakie udalo mi sie w tej chwili znalezc na dysku to: rad_w2kxp_omega_2544, najprawdopodobniej gralem na tych, to juz dosc dawno temu bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego polska premiera? Myslisz ze w wersji dla CDA specjalnie sknocili obsluge Radeonow czy jak? Gra ma juz rok, dla mnie jest to juz w pewnym sensie staroc. Nie mam jak udowodnic, ze gra dzialala mi plynnie na tym sprzecie, zreszta nie mam nawet takiego zamiaru. Jak ktos nie wierzy, nie zmuszam, ja w kazdym razie gralem, skonczylem i wiecej nie mam zamiaru wracac do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska...te optymalizacje dla NV polegaja na wyłączeniu pixel shadera 2.0.... przecież były testy - gra na radku i na gf wyglad inaczej. Radki obrabiają wsyzstkie funkcje i stąd taka rózncia w wydajności.... poza tmy egnine jest delikatnie mówiac skopany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...