Skocz do zawartości
dadaya

Rome: Total War

Rekomendowane odpowiedzi

No w Polsce sprzedawano tylko wersje  PL wiec skoro  "kupiłes"  wersje  ANG  to sie mozesz dlugo niecierpliwic bo watpie by  wystarczyla prosta podmiana pliku :D

 

ehh  co za  ludzie bezmyslni

a jednak chodzilo o zwykla podmiane plikow

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.Mam taki problem po okolo 30 min gry w rome:total war wywala mnie na pulpit..co moze byc tego przyczyna???? wczesniej nie mialem takich problemow na kracie radeon 9600pro a teraz zakupilem Asusa V9999 6800Gt i podkrecialem go : rdzen 350@400 , pamieci 700@805....moze to byc przyczyna????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rome total war i jest taki problem że przy instalacji gry (chyba 2cd) wyskakuje mnóstwo błędów i gra się nie instaluje :( może ktoś spotkał się z takim problemem i może mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem że po zainstalowaniu gry i włożeniu płyty do czytnika pisze że tej płyty nie ma.Posiadam oryginalna i polską wersje gry.moj komp to athlon 2500@3200 512 ram radeon 9550 128 mb 128 bit

Edytowane przez gostek1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klucz numer 666-999 giera fajna ale to co jest do (_o_) to to że rzym zawse zaczyna po bardzo długiej rozgrywce zdobywać więcej terytorium rywalizacja z tym mocarstwem powinna być prioryterowym celem a ja nie chce chce wikingów i germanów :lol: zajepać i koncentrując się na podbijaniu płn płd jest ogarnęte przez rzym i to sucks bu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taki klucz krótki sprawdzales u siebie chodzi???Giera jest zarabista szczeególnie jak odblokujesz se ze mozesz grac wszystkimi nacjami!!!!!

 

a i jescze jedno a ty grałeś przez neta??Musialeś sie zarejstrowac na stronce TW? :huh:

 

feluś Napisano Mar 19 2005, 01:08

klucz numer 666-999 giera fajna ale to co jest do (_o_) to to że rzym zawse zaczyna po bardzo długiej rozgrywce zdobywać więcej terytorium rywalizacja z tym mocarstwem powinna być prioryterowym celem a ja nie chce chce wikingów i germanów zajepać i koncentrując się na podbijaniu płn płd jest ogarnęte przez rzym i to sucks bu

 

skad wziales ten klucz?

 

feluś Napisano Mar 19 2005, 01:08

  klucz numer 666-999 giera fajna ale to co jest do (_o_) to to że rzym zawse zaczyna po bardzo długiej rozgrywce zdobywać więcej terytorium rywalizacja z tym mocarstwem powinna być prioryterowym celem a ja nie chce chce wikingów i germanów  zajepać i koncentrując się na podbijaniu płn płd jest ogarnęte przez rzym i to sucks bu 

 

skad wziales ten klucz?

1359278[/snapback]

klucz numer 666-999 giera fajna ale to co jest do (_o_) to to że rzym zawse zaczyna po bardzo długiej rozgrywce zdobywać więcej terytorium rywalizacja z tym mocarstwem powinna być prioryterowym celem a ja nie chce chce wikingów i germanów :lol: zajepać i koncentrując się na podbijaniu płn płd jest ogarnęte przez rzym i to sucks bu :mur:

1336101[/snapback]

 

ej przeciez to ie jest ten cd-key!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem.

 

Grałem w Rome jeszcze przed zmianą grafiki (miałem R 9000) i wszystcko chodziło dobrze, może nie na totalnie full detalach bo wtedy w wielkim mieście z dużą ilością armii potrafiło przychaczyć. Teraz po zmianie karty (tak jak w sygnaturze) wysztsko leci na maxa tylko problem pojawia się gdy w ruch pójdą ogniste strzały. Wtedy robi się pokaz slajdów i grać się praktycznie nie da:/ Kombinowałem już ze zmianą detali na wszystkie sposoby i dalej to samo:/ Ma ktos pomysl czym to jest spowodowane i jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. na starej grafice jak były ogniste strzały to spadała liczba klatek ale dało się grać a teraz jest pokaz slajdów. Wgrałem patcha 1.1 jednak problem nie zniknął. Wgram jeszcze najnowsze stery chociaż teraz mam przedostatnie. W liście poprawek w najnowszych steraz nie było nic o Rome ale może jednak pomoże. Jeśli jednak nie to już naprawde nie mam pojęcia co jest grane :/

 

Wgrałem najnowsze stery i dalej to samo:/

Jeszcze ktoś ma jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos umie mi powiedziec dlaczego na konfiguracji z podpisu RTW chodzi koszmarnie (przy 1024*768 na wcale nie najwyzszych detalach klatkuje przy przewijaniu mapy strategicznej), duzo gorzej niz na Bartonie@3200, 512mb ramu i Radku 9700non-pro?

 

Jestem bliski zmiany grafiki, bo to chyba jej wina musi byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E ludziska gra wypaśna :D Spartan hoplites RULEZZZ hehe. A co do szybkości przy parunastu tysiącach to faktycznie ale tak zle nie jest. Można liczebność oddziałów ustawić w opcjach. Ja gram na large to jest 120 jednostek w oddziale, oczywiście oddziały rzymskie. Bo galijska warband ma 241 wtedy. Grę przeszedłem na podstawowym Rome i teraz pogrywam w moda total realizm (usuwa niehistoryczne jednostki i jest trudniejszy). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem wlasnie ten patch 1.2, ale jest jeden problem - nie znalazlem nigdzie polskiej wersji tego patcha, a gre mam wlasnie w polskiej wersji i nie wiem, czy moge w zwiazku z tym ten patch zainstalowac?

 

Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...