Skocz do zawartości
dadaya

Rome: Total War

Rekomendowane odpowiedzi

LUDZIE KOCHANI co zrobić żeby grać inna nacją niż rzymianami jak zaczynam kampanie mam tylko do wyboru frakcję 1 z 3 a nie nację a z tego co czytam na forum rome to się da grać innymi narodami np brytami JAK TO ZROBIĆ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywam sie ostro w ta gierke ale mam problem... Jak wchodze do gry, menu niesamowicie smuzy, kursor sie rozmazuje po calym ekranie - sa to widoczne objawy problemow z odswiezaniem. Probowalem prawie wszystkiego - przeinstalowalem sterowniki na najnowsze 71.89, directx 9.0c, ustawilem wartosc odswiezania w sterownikach... i kupa :mur: Dalej to cholerne menu wyglada jakby bylo po wojnie... nic nie moge ustawic :mur: Ale gra chodzi normalnie, no ale to menu jest dosc denerwujacym dodatkiem. Jakies rady ? Zainstalowalem rowniez patcha w wersji 1.2, i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zainstalować microsoft player czy jak to się tam nazywa z płyty instalacyjnej, wtedy menu nie będzie się kaszanić.

jako że nie ma tematu o mediewalu to wrzuce to tutaj pojawił się polski mod do mediewala umożliwiający grę Polską w okresie jej największej potęgi XVI - XVII w, mod jest całkiem dobrze zrobiony ma masę nowych jednostek w tym upragnioną husarię :D można go ściągnąć tu mod jest trudny i raczej dla starych wymiataczy dodam że prace nad takim samym modem na silniku RTW są już bardzo zaawansowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyganos king BIG THANKS ZA ODPOWIEDZ !! :D :D :D :D NARESZCIE !! moge grac normalnie !! Jeszcze raz dziekuje. W zyciu bym sie nie domyslil ze chodzi o Windows Media Player 9.0 lub wyzsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Mam pewien problem z grą Rome Total War.

 

Kiedy włączam grę wybieram Imperial Campaing gram z godzine, dwie

wychodzi mi automatycznie bez żadnych błędów na pulpit.

Niewiem co jest grane sprawdzałem MKS_virem 2005 z najnowszymi bazami grę i nic nie wykryło. Czy może ktoś miał podobny problem??? I wie jak go naprawić

Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam polską wersję gry i chciałbym zrobić Backup , ale na płycie DVD i teraz problem , bo jak zgram wszystkie pliki przy pomocy UltraIso i zrobię z 3 płyt CD jeden obraz DVD , to podczas instalki pluje się o 2 CD ;/ , czy da się to jakoś ominąć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam glupie pytanie:> - wlasnie zaczolem grac w r:tw, jest to moja pierwza gra z cyklu tw, w kazdym razie zaczolem grac moglem tylko wybrac juljusza cezara (jak podejzewam o tutorial) i niemoge zapisywac gry, ani podczas walki ani podczas trybu strategiczno ekonomicznego... nio bez przesady ale niezawsze moge poswiecic kilka godzin na granie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki... poprostu na poczatku jak zaczynalem to mozna bylo tylko wybrac prolog, a potem gralem tylko po ok 2h i niedoszedlem do mometu odblokowania reszty kampani/sejvow...

inne pytanko- jak uzupelniac czlonkow swej rodziny. na poczatku sami zawierali malzenstwa dzieci dorastaly itp wiec sadzilem ze jest to robione automatycznie az w pewnym momecie spostrzeglem ze niemam mlodych nastepcow a reszta sie starzeje... co zrobic by zapewnicrozrost rodziny... np mam tez taki problem ze zajolem juz wiecej miast niz mam namiestnikow ktorzy mogli by je obstawic...

a i jeszcze jedno pytanko- jak skutecznie zapobiegac buntom?

Edytowane przez el Dudereno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem u kolegi i normalnie u niego dziala pod xp tyle ze on nie ma sp2. U mnie odinstalowalem sp2 i tez nie chce dzialac tak jak wczesniej.

Na Win XP z sp2. Jak miałem radeona 9800 pro to działało wszystko super. Jak zmieniłem (byłem zmuszony bo pamięci się usmażyły) na radeona x700 pro to menu już się nie uruchamia i się zawiesza.

P.S. u mojego brata na celeronie 1,7 i geforc-u 440MX ;) - działa(XP z sp2). Po mojemu to problem związany jest nie z sp2 tylko żałośnie marną obsługą różnych kart graficznych przez tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny powróciłem do tej gry. Moim zdaniem to kapitalny tytuł. Mimo pewnych niedociągnięć jestem urzeczony (po części za sprawą bezwarunkowej sympatii do epoki...której realia gra odwzorowuje tylko w ogólnym zarysie :wink: )...podoba mi się bardziej niż Medievaluate...

 

Kupiłem "gold edition" po angielsku; w pakiecie są RT i B Inw...Nie da się zainstalować łatki 1.6; co z tym fantem? (czy gold e ma tę łatkę?).

 

...i jeszcze odwieczny problem...czy jest jakaś poprawka eliminująca te idiotycznie "amerykańskie" głosy jednostek? (Był w planach mod dający język łaciński...ale chyba go nie ukończono)...da się coś z tym zrobić?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie tworząc nowego tematu zapytam:

Mianowicie mam problem z rome total war. Mimo mocnego konfigu(sygnatura) gra działa po prostu słabo. Według danych z evga precision zużywa max 5% GPU. Reinstalowalem grę, uruchamialem w zgodności z windows xp, instalowalem inne sterowniki i nic. Może ktoś coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...