Skocz do zawartości
Bartuch

Command32.exe - Trojan.rbot

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz nie znalazłem nic na forum pytam..

Po przeskanowaniu skanerem on line z mks'a pokazuje, ze wykryto wirusa TROJAN.RBOT w pliku C:Windowssyystem32command32.exe. Nie mozna skasowac trojana, co najwyzej zmienic nazwe.

Od tygodnia mam internet w domu i krotko po zainstalowaniu łącza i przejzenia paruy stronek ten wirus sie pojawil. I rowniez nie mozna bylo go usunac. Wczoraj robilem reinstal. na swiezym sysytemie zapuscilem mks'a i nic nie wykryl. od wczoraj przejzałem dosłownie kilka stron ( z softem i jedno forum), nie sciagalem zadnej muzyki, i dzis skanujac juz wirusek byl. Dokładnie ten sam.

Poza tym co jakis czas wyskakuje komunikat z firewall'a (Sygate personal firewall):

An aplication named (file name command32.exe) has been blocked from accessing the network.

aha, inne antywiry nie wykrywaja tego trojana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kerio nie polecam z tego powodu ze jak np. odpalisz jakis program np. word i on bedzie chciał się dostać do netu i go zablokujesz to juz go nie otworzysz.Bedziesz musiał restartować widndowsa.Szkoda bo to jest ciekawy firewall.Dalej polecam zone alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...