Skocz do zawartości
Wrześni@k

ATI Radeon X800/X800 XT

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie testy oglądałeś, rzuć linka

 

no widzisz ja mym nie powiedział ze on taki słaby jest ;) no ale A64 czy Pijawka szybsiejsza... to tylko to może być chodz ja co do tego nie jestem przekonany żeby mi na A64 2.5GHz poniżej 60 nie zjeżdzało może się ktoś wypowie kto ma takiego procesora fajnego ? mozę yoto ? :P

 

Intel Pentium P4 530 3.0 GHz 800MHz/1MB overclocked to 3.36 GHz

Dołączona grafika

 

 

Intel Pentium 4 Extreme Edition w/2MB of L3 Cache - 3.4GHz

Dołączona grafika

 

to jest średnia fps więc poniżej 30 napewno spada...

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sprzet co w podpisie....jutro robie ostatnią probe w odblokowaniu tych 4potoków....karta 560 i 560

3dmark 2k3 12,1k ,doom3 chodzi na 1024x768 ultra-high (aa wyłączone af 16x) nie spada poniżej 40fps ,przynajmniej nie zauważyłem takiego momentu zeby cieło...pozdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3x Sapphire X800Pro VIVO:

1. 560/605@16 potokow

2. 500/595@16 potokow

3. 570/595@16 potokow

1095622[/snapback]

Lancer to 606 to pamięci czy rdzeń ?Bo troszke sie pogubiłem.I na jakich pamięciach taki wyniki osiągnołes?2.0 czy 1.6?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lancer to 606 to pamięci czy rdzeń ?Bo troszke sie pogubiłem.I na jakich pamięciach taki wyniki osiągnołes?2.0 czy 1.6?Pozdrawiam

1237869[/snapback]

:mur: No chyba widać że na memkach tyle wykręcił....

 

I zmniejsz ten debilny podpis

Edytowane przez turzol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hq12 linka juz nie mam niestety , mzoe ktos pamieta , bo link byl podawany tutaj na forum , tylko ze jeszcze na tym starym. Test calkiem ciekawy : wydajnosc prockow od bartonow poprzez p4 , athlony 64 az do athlona fx i p4ee w d3. Test wykazal slaba wydajnosc bartonow w d3 :/ Roznica miedzy bartonem 3.2 a p4 z tym samym zegarem byla spora w min fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie przyłacze.

Po przykrych doświadczeniach z GF6800,mam juz świety spokuj ,w budzie siedi szafir X800XT PE i jak narazie bez modow 580/580.Miło się ogląda 3DM2K1 w 1600/1200 AAx4@Anizox16 z wynikiem 17K i co ciekawe min. frame rate jest takie samo jak na default-owym teście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lancer a no nic sie nie staneło.Po godzinie "grania" wywalało blue screena lub zwieszka.Po mękach z kolorem na TV(musiałem wymienić przejscowkę) i bardzo kiepawym obrazie na TV ,spartolonych sterach powiedziałem DOSC!! 6800. Zamowilem X800XTPE i jestem zachwycony .Powiem więcej myslałem ze tylko u mnie są takie zonki ale w topicu o 6800 juz na 50-sieciu paru stronach ludzie tez wecznie się na coś skarżą.Nadal podtrzymuję swoją tezę o skopanym układzie NV40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam i czekam.... wyslalem Silencera do reklamacji, bo wentylator (prawdopodobnie lozysko) terkotal. Czekam juz tydzien, bo sprzedawaca stwierdzil, ze gwary rozpatruje tylko w soboty. No i dzis dzwoni do mnie i mowi ze musze czekac jeszcze tydzien, bo nie ma jak sprawdzic czy rzeczywiscie jest uszkodzone ( nie ma odpowiedniej karty). Stwierdzil ze w przeciagu tego tygodnia poszuka karty na ktorej bedzie mogl to sprawdzic. To ja mu mowie, ze wystarczy podlaczyc kabelki pod byle jaki zasilacz 12v i od razu sprawa bedzie jasna. On na to, ze owszem mozna tak zrobic, ale on tak nie zrobi, gdyz musi sprawdzic to na karcie, twierdzac, ze to moze byc wina zlego moztazu Silencera na grafice. SKANDAL!!!

W koncu sie wku....lem i dzis zalozylem oryginalne chlodzenie, bo drugi tydzien bez kompa siedzial nie bede.

SKANDAL.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie wku....lem i dzis zalozylem oryginalne chlodzenie, bo drugi tydzien bez kompa siedzial nie bede.

SKANDAL.

ciekawe jak arctic cooling sobie poradzi z padajacymi silencerami :( na ten zlom daja 6 lat gwarancji...juz to widze...

moze jakies podroby zalaly rynek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym tak naprawdę różni się X800XTPE PCI-E od X850XTPE PCI-E - jestem pewny że chipsetem :) ale jak to się ma do wydajności, cena jest bardzo zbliżona, około 100 zł różnicy, czekam na DFI z NF4 i muszę kupić w przyszłym tygodniu grafę, czy warto dopłacić około 100 zł do X850XTPE? Racuch chwali sobie X800XTPE AGP, jest dostępna już wersja na PCI-E ale czy jest sens dopacać jeszcze stówkę do 850???

Edytowane przez Tomo_78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty różnią się nieznacznie, ale 100zł warto dopłacić. Zasadniczą różnicą są troszkę zwiększone zegary taktujące (520/560 i 540/590)(NV też zwiększyła zegary 6800U z 400 do 425 ale jakaś sie tym tak nie chwali ;)), no i wreszcie dali jakiś porządny cooler. Reszta to w sumie kosmetyka, pamięci są bliżej jądra, rdzeń otrzymał nową nazwę kodową r480 o ile dobrze pamiętam. Wprowadzili jeszcze jakąś funkcje oszczędzania energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam sprzet jak w podpisie karta nic nie kręcona .. po 3dmarkach tak ustawionych na powtarzanie 10 raz włącza mi sie Vpu Recover a po chwili wyłącza mi sie monitor :blink: zaniesc ją na gwarancje czy ktos ma jakąś inną propozycje ? Dodam ze mam standardowe chłodzenie i do tej pory wszystko było ok. Z góry dzieki.

Edytowane przez .zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam w plotkach brzdakali, ze r480 ma pracowac w dualu, ale to byly ploty. Pewnie dopiero nowa generacja bedzie chodzila w parkach.

1248187[/snapback]

Nawet jeżeli będzie rozwiązanie software'owe? (odpowiednio napisane sterowniki) Żadnych mostków łączących dwie karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja po ostatniej wpadce z zakupem 9800xt (koles mnie wyrolowal w allegro) zdecydowalem sie za zakup X800Xt, wczoraj zlozylem wniosek o pozyczke w banku (hehe moja pierwsza pozyczka ;) ) dzisiaj bede mial odpowiedz, mam juz sprzedawce - tym razem odbieram osobiscieSapphira X800Xt VIVO BOX zegary 500/500 za 1650zl nowka z gwarancja 24 miesiace z KT. Wiec dolacze do waszego grona zadowolonych posiadaczy tej wypasionej karty, procka mam odpowiedniego wiec mysle ze bede mogl sie pochwalic wynikami, z tego co przegladanalem recki tej karty powinienem ja krecnac do poziomu minimum X800Xt PE, zegary 530/574tak srednio sie podobno kreci jak tylko zdobede ja w lapki podam wyniczki, w 3D markach 2001,2003,2005, aquamarku3,nie podam wam url do markow bo neta mam tylko w pracy w domu nie. Moge screeny porobic

pozdro

 

kurcze kogl bym kupic za 1800zl X850 Xt za 1750zl ale jest na PCI Expres, a nie bede zmiaial plyty i procka specjalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem zdecydowany na X850XT PE ale tej wersji nie ma nigdzie jest tylko zwykła X850XT za 1890 zł - czy to będzie dobry zakup czy lepiej poszukać trochę tańszej X800XL PE w wersji PCI-E? Jordi23 w jakim sklepie są takie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...