Skocz do zawartości
Wrześni@k

ATI Radeon X800/X800 XT

Rekomendowane odpowiedzi

@Samone3:

Jeszcze jakiś czas temu pewnie bym się zdziwił mówiąc „co tam może się zepsuć” ale po historii z „zepsutym” XP120 już chyba nic mnie nie zaskoczy… Tak wiec jak już zakładałeś jak sam mówiłeś 15x to wychodzi że coś jest nie tak i też bym odesłał na gwarancje. Ewentualnie jak możesz to sprawdź jeszcze z AS5, może coś pomoże co nie zmienia faktu ze na „oryginalnej” paście powinno być znacznie lepiej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: To już drugie chłodzenie jakie jest zepsute u mnie w tym roku >W styczniu padł mi Si -97 po dwóch tygodniach ,teraz ten silencer :mur: :mur:

 

Sorki z mały OT

Edytowane przez Samone3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

@Samone3 gdybym był takim gościem jak Ty, albo tak chamski jak Ty byłeś dla mnie, to bym już wyzwal ciebie od mega LOLi i gadal, że burdel tu robisz..

 

tak jak napisałeś o mnie

 

a tak nie powiem tego i życzę ci żeby twoje chlodzenia jak najszybciej działało poprawnie

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty dalej swoje ja napisałem ogólnie aby nie pisac tu nic co nie jest związane z kartą jaka jest w temacie i nie obrażałem Ciebię akurat ,i nie mów mi ,że jestem chamski jak mnie nie znasz

co do krytyki wielu przedmówców, że niby burde itp.

 

to burdel to macie w główach, na 100% nie ma tam mózgu

 

dobrze, że są tu przynajmniej tacy ok goście jak Outlander B)

1336863[/snapback]

,nie będe Ci odpisywał i sugerował co o Tobię myślę ,bo zachowałes się w ostatnim poscie prawie wporządku i życzysz mi w dobrze

PS a zauważ ,że Silencer4 jest zwiazany z tą kartą a moje przeprosiny dotyczyły tylko tego jednego posta z żalem do losu

PS2 Nigdzie nie napisałem burdel tylko o zaśmiecaniu :mur:

PS3 Jak się chcesz dalej kłócic to można utworzyć nowy topic :lol:

Edytowane przez Samone3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, to znaczy czym wyedytować sobie bios a konkretnie zegary ? Bo tymi programami nie za bardzo mi to wychodzi:

 

RaBiT: Radeon BIOS Tuner v1.7 - niby all ok ale za duże skoki chce konkretnie 582MHz a mogę tylko 580 lub 587,5MHz (zarówno mem jak i GPU)

 

Bios Edit v2.7 - nie otwiera mojego biosu

 

ATI Bios Editor v1.1d - jak wyżej

 

Zna ktoś jakiś jeszcze ? W twej chwili mam to zrobione RaBiT-em ale szkoda mi jakoś tych 2MHz a nienawidzę jakiś tam programików na pasku co mi maja podnosić zegary co ładowanie windy czy tego typu podobnych, u mnie ma być all auto niezależnie od warunków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Mar 20 2005, 01:51-->

CYTAT(Mardok =:) @ Mar 20 2005, 01:51)
Pytanie z innej beczki, to znaczy czym wyedytować sobie bios a konkretnie zegary ? Bo tymi programami nie za bardzo mi to wychodzi:

 

RaBiT: Radeon BIOS Tuner v1.7 - niby all ok ale za duże skoki chce konkretnie 582MHz a mogę tylko 580 lub 587,5MHz (zarówno mem jak i GPU)

 

Bios Edit v2.7 - nie otwiera mojego biosu

 

ATI Bios Editor v1.1d - jak wyżej

 

Zna ktoś jakiś jeszcze ? W twej chwili mam to zrobione RaBiT-em ale szkoda mi jakoś tych 2MHz a nienawidzę jakiś tam programików na pasku co mi maja podnosić zegary co ładowanie windy czy tego typu podobnych, u mnie ma być all auto niezależnie od warunków ;)

1337968[/snapback]

 

Nie dasz rady zmienic w biosie na 582MHz. Zmiana zegarow w biosie dokonuje się skokowo co 6.75 MHz i chocbys stanął na rzęsach i zaklaskał uszami, nie ma bata zebys ustawil to inaczej. Wiec, albo program w trayu i ustawienie dokladnie takie jakie chcesz, albo zmiana w biosie na nieco wymuszone ustawienia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh tego się właśnie obawiałem :/ No ale cóż niech sobie zostanie póki o te 580,50MHz (dokładnie) jakoś to przeżyję, no chyba że mnie „przyciśnie” to sobie podniosę za pomocą ATT i już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam X800 gigabyta z pasywnym chlodzeniem.jakim programem mozna podkrecic ta karte bo V-tuner2 jest do niczego.narazie mam 4200 w 3dmarku 05.

1340391[/snapback]

Riva Tuner, AtiTool, Ati Tray Tools, PowerStrip, etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jakies dziwne paski wyskakujace podczas ladowania systemu stalo sie tak gdy wsadzilem radeona, wczesniej tego nie mialem na fx5900xt. przelaecialem cale 18 stron tego tematu i znalazlem wzmianke o podobnych problemach, czyzby karta sie sypala ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Mar 20 2005, 01:51-->

CYTAT(Mardok =:) @ Mar 20 2005, 01:51)
ale szkoda mi jakoś tych 2MHz

 

hmm przeczytaj dokładnie co napisałeś i się nad tym zastanów, 2Mhz ? :blink: :wink:

 

do tego tak jak było wcześniej napisane, albo program nie pozwala na takie skoki, lub też zegar nie można ustawić na taki speed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie otoz co jest wydajniejsze/chichsze AC siliencer 4 czy zalman VF700-CU ?? Planuje zmiane chlodzenia i nie wiem w co zainwestowac. Czy moze wogole zrezygnowac i zostac przy orginalnym po potencjal oc xteka niewielki nawet po zmianie chlodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA MIAŁEM SILENCERA OD PIĄTKU DO SOBOTY I JAKOŚ MI SIĘ NIE SPRAWDZIŁ ,BO BYŁ USZKODZONY :mur: I DLATEGO ZA DOPŁATĄ ZMIENIŁEM NA ZALMANA (JUTRO BEDE MIAŁ WIECZOREM TO ZDAM RELACJĘ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pobawiłem i protestowałem troszkę mojego Szafirka no i posprawdzałem sobie 594MHz na GPU i wszystko jak należy zero artów w np.:

 

3DMark2k1/3/5, NFSu1/2, HL2, Doom3, WoW, Hamer 40k, FoulOut, MH: PA

 

Ale jak włączyłem „strasznie wymagające” Setlers 5 to już mam arty, małe bo małe ale są, eh a miało być tak pięknie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam catalysty 5.2 i niestety nadal w farcry to samo(zamiast trawy mam wode).dna tez mialem i bylo ciut lepiej ale i tak grac sie nie da!moze musze miec jakies starsze stery bo farcry w koncu mlody juz nie jest...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...