Skocz do zawartości
kazik2000

IQ TEST 2004 :)))

Rekomendowane odpowiedzi

Normalna moja srednia: ok. 130

Zeszloroczny: 116 (do [gluteus maximus] byl

tegoroczny: 84 !!! :D zrobilem go jeszcze raz i mam 121

 

Test jest calkowita kompromitacja, jeszcze wieksza niz zeszloroczny, pytania sa idiotyczne, sprawdzaja czasem madrosc, a nie inteligencje (ja nie znam twarzy wszystkich znanych Polakow - ani nie znam wygladu wszystkich pomnikow w Polsce). Byla masa zlych pytan, nie wpsominajac juz o tym, ze test nie powinno sie rozwiazywac w 10 czy tam 15 minut - czasu bylo zdecydowanie za malo. No i jak juz ktos wspomnial, przez przypadekm oznabylo kliknac na nastepnym pytaniu jakas odpowiedz (jesli za pozno kliknelo sie w poprzednim).

 

Slowem, calkowita porazka, i cos mi sie wydaje, ze iq Polakow zmalalo :D

 

Nawiasem mowiac najlepszy dowod na to, ze te testy sa jakies nie ten tego jest taka rozbieznosc wynikow w porownaniu z zeszlorocznym !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlałem ten test po pierwszych 10 pytaniach, kiedy to nie odpowiedziałem na 3 z nich :D:D Wolałem nie psuć wyniku z tamteg roku, czyli... 145 8O Ale o kant pupy rozbić takie testy, jakbym polazł do mensy to nie wiem czy 110 bym pociągnął...

No to naprawdę zdolny jesteś biorąc pod uwagę, że w tamtym roku maksymalnie można było mieć IQ140, winszuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlałem ten test po pierwszych 10 pytaniach, kiedy to nie odpowiedziałem na 3 z nich :D:D Wolałem nie psuć wyniku z tamteg roku, czyli... 145 8O Ale o kant pupy rozbić takie testy, jakbym polazł do mensy to nie wiem czy 110 bym pociągnął...

No to naprawdę zdolny jesteś biorąc pod uwagę, że w tamtym roku maksymalnie można było mieć IQ140, winszuje!

musialo sie dac mniec wiecej, bo az taki nteligentny to ja nie jestem,. by miec full ;p

chociaz w psychiatryku jak bylem, to mi podziekowali po ilus tam pytaniach, bo stwierdzili. ze test jest dla mnie a prosty ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna moja srednia: ok. 130

Zeszloroczny: 116 (do [gluteus maximus] byl

tegoroczny: 84 !!! :D zrobilem go jeszcze raz i mam 121

 

Test jest calkowita kompromitacja, jeszcze wieksza niz zeszloroczny, pytania sa idiotyczne, sprawdzaja czasem madrosc, a nie inteligencje (ja nie znam twarzy wszystkich znanych Polakow - ani nie znam wygladu wszystkich pomnikow w Polsce). Byla masa zlych pytan, nie wpsominajac juz o tym, ze test nie powinno sie rozwiazywac w 10 czy tam 15 minut - czasu bylo zdecydowanie za malo. No i jak juz ktos wspomnial, przez przypadekm oznabylo kliknac na nastepnym pytaniu jakas odpowiedz (jesli za pozno kliknelo sie w poprzednim).

 

Slowem, calkowita porazka, i cos mi sie wydaje, ze iq Polakow zmalalo :D

 

Nawiasem mowiac najlepszy dowod na to, ze te testy sa jakies nie ten tego jest taka rozbieznosc wynikow w porownaniu z zeszlorocznym !!

Ja tez mialem 84, ale mimo to potrafilem sie domyslec ze te znieksztalcone twarze to tylko by sie skupic na czym innym byly i nie mialy wplywu na wynik.

 

Ale co racja to racja - na "normalnych" tetstach mam 130 - 150, a na naszych narodowych juz 2 raz ponizej normy (pierwszy test byl matematyczny, a ten na pamiec + szcescie - bo niekotrych zadan to sie nie dalo w 10s rozkminic i trzeba bylo sztrzelac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robilem z tvn ... wszystko ok ( chyba ) ale normalnie bania. jak pokazali tabelke z której sie wynik brało to nie maiałem podliczonej ilości poprawnych odpowiedzi ... a pokazywali ją całe 5 sekund .. no poje..by .. mam 46 porawnych wiec ile to bedzie grrrrrrr wiek 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlałem ten test po pierwszych 10 pytaniach, kiedy to nie odpowiedziałem na 3 z nich :D:D Wolałem nie psuć wyniku z tamteg roku, czyli... 145 8O Ale o kant pupy rozbić takie testy, jakbym polazł do mensy to nie wiem czy 110 bym pociągnął...

No to naprawdę zdolny jesteś biorąc pod uwagę, że w tamtym roku maksymalnie można było mieć IQ140, winszuje!
A mi sie jednak zdaje ze mozna bylo miec miec wiecej niz 140. Przeciez chyab jakas babka w studiu miala 145.

w tym roku mialem 110. I podzielam opinie, ze to nie byl tak do konca test yntelygencji, chociazby biorac pod uwage znieksztalcone zdj. Poza tym wydaje mi sie, ze robiac przy tv mialbym wiecej pkt niz robiac to w necie. No ale oczywiscie nie chce sie tlumaczyc. Srednia krajowa i tyle. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jaka jest prawidlowa odpowiedz do pytania 5 (z takimi kulkami) i dlaczego ?

 

burro: co do twojego podkreslenia: ja nie znam wszystkich znanych (w domysle, znanych wiekszosci, ogolowi czy jak to nazwiesz) twarzy, no ale rozumiem, ze moglo to byc niezrozumiale :D :P lolKtos wie jaka jest prawidlowa odpowiedz do pytania 5 (z takimi kulkami) i dlaczego ?

 

burro: co do twojego podkreslenia: ja nie znam wszystkich znanych (w domysle, znanych wiekszosci, ogolowi czy jak to nazwiesz) twarzy, no ale rozumiem, ze moglo to byc niezrozumiale :D :P lolKtos wie jaka jest prawidlowa odpowiedz do pytania 5 (z takimi kulkami) i dlaczego ?

 

burro: co do twojego podkreslenia: ja nie znam wszystkich znanych (w domysle, znanych wiekszosci, ogolowi czy jak to nazwiesz) twarzy, no ale rozumiem, ze moglo to byc niezrozumiale :D :P lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

W zeszlym roku 136-140 juz nie pamietam :wink:

Nie pije :twisted:

 

Edit:

92,1 to napewno dlatego ze test byl trudniejszy niz zeszloroczny.

Ale test lipny, jak nie znam jakies slawniejszej osoby z imienia i nazwiska to jestem idiota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jaka jest prawidlowa odpowiedz do pytania 5 (z takimi kulkami) i dlaczego ?

 

burro: co do twojego podkreslenia: ja nie znam wszystkich znanych (w domysle, znanych wiekszosci, ogolowi czy jak to nazwiesz) twarzy, no ale rozumiem, ze moglo to byc niezrozumiale :D :P lolKtos wie jaka jest prawidlowa odpowiedz do pytania 5 (z takimi kulkami) i dlaczego ?

 

burro: co do twojego podkreslenia: ja nie znam wszystkich znanych (w domysle, znanych wiekszosci, ogolowi czy jak to nazwiesz) twarzy, no ale rozumiem, ze moglo to byc niezrozumiale :D :P lolKtos wie jaka jest prawidlowa odpowiedz do pytania 5 (z takimi kulkami) i dlaczego ?

 

burro: co do twojego podkreslenia: ja nie znam wszystkich znanych (w domysle, znanych wiekszosci, ogolowi czy jak to nazwiesz) twarzy, no ale rozumiem, ze moglo to byc niezrozumiale :D :P lol

ty chyba nie rozumiesz o co mi chodzi - ja tez nie zanm tych tworzy w ogole (rzadko tv ogladam)

Chodzi o to to pytania o twarze nie byly brane (imho) do punktacji i byly tylko zeby rozproszyc uwage od wlasciwego pytania (jakim byly obrazki pokazywane wczesniej przed twarzami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 na pewno można było więcej ustrzelić niż 140. Po 2 - może to było 142? :D:D:D Wiem tyle, że ponad 140, a czy 2 czy 5 to już mnie nie obchodzi, obchodzi mnie to, że kilka pytań zaznaczałem po czasie pamiętając literkę, a tak robić się nie powinno. Bajdełej te testy to l< l_l ,> /-, jak zobaczyłem historyjkę z ojcem prowadzącym, który idzie na grzyby i nagle ni przypiął ni przyłatal pojawia się metalowa szczęka, to sie przez minute brechtałem ze śmiechu. No i te awarie.. mmm...

 

lol wg iq2003 mam kolo 120, wg tegorocznej gazety wyborczej mam 112, a teraz tvn mowi mi ze mam 104 :o buhaha n/c

Starzejesz się ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...