Skocz do zawartości
Next

Jaka karta żeby nie robiła problemów ze sprzętem?

Rekomendowane odpowiedzi

Heja wszystkim

Mam pytanko takie małe, mam już kartę na oku tzn GigaByte ATI Radeon 9600Pro ( niestety nie ultra)

i w związku z tym mam problem , bo nie wiem czy ona czasem nie będzie mi się kaszanić na moim sprzęcie ( który a propo mam poniżej opisany) . Kupuję w sieci i nie mam ochoty na jakieś zabawy z wymianami etc.

Czy ma ktoś zdanie na ten temat?

I jeszcze jedno pytanko , wiem że ta karta swojej ceny jest warta ale....nie do końca mianowicie są safiry za blisko 100 zeta mniej, na czym polega różnica i czy warto płacić stówę więcej?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłes jedną z najbardziej udanych kart radeon 9600 Pro i nie masz co żałować że nie XT czy Ultra. Karty spisują się rewelacyjnie w prawie wszelkich możliwych sprzętach (są oczywiście wyjątki). Podkręcaja się spokojnie do poziomu XT lub Ultra.

Sapphire o 100zł tanszy to zapewne 9600Pro Advantage. Ma on zanizone taktowanie pamięci tj. rdzeń 400MHz a pamięć 466MHz DDR. Normalny 9600Pro ma 400/600MHż.

Jestem jej bardzo zadowolonym posiadaczem i po podkręceniu nie ma na razie gry która nie chodziła by na niej w średnio-wyższych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj JAJO, JAJO ale LOLek z Ciebie...

 

Pomyśl zanim pomyślisz ok?

 

CO do czytania ze zrozumieniem to przemysl to raz jeszcze (ale pamietaj zebys przemyslal zanim przemyslisz!)

 

On ma ta karte NA OKU. Czy to znaczy ze juz ja kupil? Nie sugeruj sie odpowiedziami, tylko pierwszym postem misiaczku. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...