Skocz do zawartości
kuicets

Nagroda dla tego pana, czyli LOL-ki 2004 :D

Rekomendowane odpowiedzi

sirius, ten sam komentarz, pod chyba KAZDA fx5900XT, napisany przez tego samego kolesia 8)

 

"zxc [2004-06-10 23:52:48] - 2004-06-10 23:52:48

Lepiej kupić kartę ATI Radeon 9800 Pro.

Karty oparte na układzie NVIDIA FX osiągają

dobre wyniki w testach ponieważ nie wykonują

wszystkich obliczeń dla uzyskania obrazu 3D.

Zobaczcie porównanie jakości obrazu dla kart

GeForce FX 5950 Ultra , GeForce 6800 Ultra oraz Radeon 9800XT na stronie http://www.pl.tomshardware.com/graphic/200...ce_6800-46.html "

 

moze koles sam zmieni swiat? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem, to wyrazy szacunku dla Agito.pl - dlaczego?

 

Kupilem tam karte taka jak w konfigu i zrobilem z nia to co w konfigu :D. Opisalem to i zamiesilem komentarz - o dziwo przeszedl.

 

W komputroniku zaczalem wystawiac komentarze przy prawdziwych 9800XT, ze sie strasznie nie oplaca i ze 2x drozsza karta ma 5-10% wieksza wydajność (chodzi tu oczywiscie o 9800XT wzgledem 9800pro). Wystawilem 4 takie i zgadnijcie ile przeszlo?

 

Zgadliście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden o karcie Radeon 9600 Sapphire 128 MB DDR DVI + TV bulk (128-bit)

 

|Karta jest wypaśna. Nie wiem, czemu ma takie złe opinie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Obraz przez nią generowany jest bez zarzutów. nie ma żadnych "artefaktów" (cokolwiek to jest, ja nie zauważam na ekranie nic specjalnego :) ) "

 

A wy, szanowni forumowicze macie "artefakty" na defaultowych zegarach? Ja na szczescie nie (cokolwiek to jest, ja nie zauważam na ekranie nic specjalnego :)

 

Jakby tego bylo malo, to gdzies tam dalej wychwalaja te sama karte tylko z 256 MB DDR. No i widzicie jaki ze mnie leszcz? Dalem 1000 za karte, ktora ma tylko 128 MB, a oni za 450 maja 256 MB :D:D:D

 

Nie ma to jak radeon 9600 256MB DDR. Miód w d.upie

 

Już troche lat chyba minelo od czasu, kiedy szybkość karty była rozpatrywana na zasadzie ilości pamieci, ale moge sie mylić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takiego slicznego Radzia z czerwonym laminatem :lol: A jaka cicha ta karta. :D Co ja pisze ,jej wogle nie slychac :veryevil: i ma AZ 128 MB DDR :gitara2:

 

P.S byl to prezent urodzinowy od mojej niuni ,az glupio mi bylo nie przyjac zwlaszcza ze moja panna z takim entuzjazmem powiedziala ze wkoncu mam cos lepszego niz ten moj GeForce 256 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil GF256 wymiata:)

 

Ogolnie wypowiedzi na temat sprzetu w sklepach internetowych to mozna o kant [gluteus maximus] puscic:)

Albo pisze je obsuga sklepu albo leszcze ktorzy nie znają sie na sprzecie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejnego LOL-ka, gdyby napisał tak naumyślnie. Jest to pewnie tylko literówka...

 

Karta rewelacyjna jak za tą cene. Poprzednio miałem Radeona 9800 Pro ktory mi niestety padł. Chip w odróżnieniu od innych to R360 ten sam co w 9600 XT Chodz ma pamięci 5 ns Hynixa można niężle ją podkręcić. Po założeniu Zalmana spokojnie chodzi na 460/560 .

 

Oczywiście chodzi o brak V przy R360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale buce z komputronika, kilka razy mi sie zdazylo ze nie przeszedl moj kometarz ale jakos nie pomyslalem ze oni to specjalnie usuwaja :roll: ale ciule... nie sprzedawaliby kitu to by nie mieli takich problemow. Jakby sie tak zastanowic to jakbym mial taki sklep to chyba bym robil to samo :D:D:D jesli sprzedawalbym kicz oczywiscie typu fx 5200 64bit, ale wolalbym nie sprzedawac kiczu bo ludzie powinni sobie pomagac a nie walczyc ze soba ciagle !! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te komentarze piszą totalne lamy, jak można coś takiego przepuścić... Ja też już kilka razy kupowałem w komputroniku i żaden mój komentarz nie przeszedł - choć był obiektywny... Co za czasy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam teraz Mega LOL-ka, znalazłem go bardzo dawno, ale ciesze się, że ktoś taki topic założył !!

 

Komentarz dawno wywalili ale go sobie zapisałem.

Odnośnie karty profesjonalnej PNY QuadroFX 4000 za 10.000zł

 

"Kupiłem niedawno tę kartę i musze owiedzieć, że jest to SYF !!

na najnowszysch girkach przycina okropnie !! W Colina 3 i NFS U nawet pograć nie idzie !! Ostatnio zmieniłem kartę na Ati 9800 XT i musze powidzieć że jest to niebo a ziemia !! Ludzie nie przepłacajcie i nie bierzcie tej karty !!"

 

Kolega strasznie mnie rozsmieszył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno te komentarze na komputroniku są po prostu LOL. Czytałem je wszystkie dosyć dawno.

Kuicets nie pisz postów jeden pod drugim bo posypią się punkciki :!:

Proszę modera o przeniesienie tematu do Oślej :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj to moze co ja dzisiaj mialem, to nie byl komentarz z jakiegos sklepu ale autentyk !! mialem dzisiaj 2 kompy do zrobienia, jeden sie nie wlaczal i drugi to samo, co sie okazalo w pierwszym mogles miec hodowle malych zwierzatek, tyle puchu ze koniec :) i nie wiem czemu przez tylko kurz komp sie nie wlaczal, odkurzylo sie i styka, w drugim zas okazalo sie ze to wina DVD bo jakies geniusz cos robil w kompie i cos mu sie odpielo, patrzy do obudowy a tu jakies kabelek wisi to pewnie sie odczepil (gniazdo P4 12V, wiecie ktore:P) i chcial je wsadzic do wyjscia cyfrowego w/w DVD, maly smrodzik byl :D. Ale i tak najwiekszy lol w tym sklepie byl jak koles kupil sobie calego kompa ale chcial sam zlozyc, zabral do chaty, zlozyl i nie dziala (nie wlacza sie) przyniusl i zagladam tam a to koles mobo przykrecil na maxa do obudowy, bez tych koleczkow <lol2> zwarc troszq bylo, a najleprze jest to ze nic nie padlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dwoma topicami pod rząd to jakoś tak wyszlo - nigdy tak nie robilem więc przepraszam za wybryk. Co do komentarza o PNY za 10000 zl to widzialem go, ale o nim zapomnialem. Jeszcze jedno - jak topic pojdzie na osla, to sie o nim zapomni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj to moze co ja dzisiaj mialem, to nie byl komentarz z jakiegos sklepu ale autentyk !! mialem dzisiaj 2 kompy do zrobienia, jeden sie nie wlaczal i drugi to samo, co sie okazalo w pierwszym mogles miec hodowle malych zwierzatek, tyle puchu ze koniec :) i nie wiem czemu przez tylko kurz komp sie nie wlaczal, odkurzylo sie i styka, w drugim zas okazalo sie ze to wina DVD bo jakies geniusz cos robil w kompie i cos mu sie odpielo, patrzy do obudowy a tu jakies kabelek wisi to pewnie sie odczepil (gniazdo P4 12V, wiecie ktore:P) i chcial je wsadzic do wyjscia cyfrowego w/w DVD, maly smrodzik byl :D. Ale i tak najwiekszy lol w tym sklepie byl jak koles kupil sobie calego kompa ale chcial sam zlozyc, zabral do chaty, zlozyl i nie dziala (nie wlacza sie) przyniusl i zagladam tam a to koles mobo przykrecil na maxa do obudowy, bez tych koleczkow <lol2> zwarc troszq bylo, a najleprze jest to ze nic nie padlo...

L o L - H A H A H A H A H A... tak to jest jak ktoś nie da sobie przegadać, że sie nie zna na rzeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz o karcie GeForceFX 5200 128MB tv 64-bit :

 

grałem na tej karcie i wiem że to cos pięknego, karta działała w NFSU na najwyższych paramertach i zero przycieńcia wszystko na maxa,karte polecam,tak samo colin 3 tez na maxa wszystkie ustawienia i działa płynnie zero zawiechy.

 

:D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam cos takiego:

 

156 PALIT GF MX440 64MB DDR 8X 32bit

157 PALIT GF MX440 64MB DDR 8X 64bit

158 PALIT GF MX4000 64MB DDR 8X 32bit T

 

pochodzi z cennika :D

 

domyslam sie ze te 32bity to szyna pamieci :) bo wtedy to mozna zlewy robic calkiem niezle

 

zastanawia mnie ta karta z 32bitami, czy ona ma jedna kostke pamieci? Czy moze ma jeszcze pamieci typu SIMM ?? :lol:

aha i najwazniejsze jaka to ma wydajnosc, i czy moze DOOM3 na tym bedzie chodzil :lol:

a i teraz ile to moze miec punktow w najnowszym 3dmark 05 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moilch komentow tez komputronik nie umieścił - 2tyg temu umieściłem 5 zeby ich sprawdzic => komenty autentyczne o sprzęcie który mam,, może nie były wystarczająco pochlebne... ;-)

 

komenty które wartoprzeczytać :lol:

 

=> ( 2500+ ) smaży się toto nieziemsko...a cooler mam niebylejaki!Ocena 7 bo AMD chyba sam go już podkręcił a nie poinformował:)

 

=> gf5500 od gb, 10 Karta full wypas...Wszystko działa super na max detalach, wygładzaniu obrazu i filtrze anizotropowym. Żadnego ścinania. POLECAM!! Dodano przed 2004-08-24

 

10 Jak chcesz się chwalić wynikami w programach typu 3dmark to nie kupuj tej karty. Jak chcesz grać w najnowsze gry na rodzielce 1024x768 albo nawet 1280x1024 z max detalami to polecam. UnrealTour.2004, FarCry- wszystko idzie ogniem. Zresztą po to chyba jest karta graficzna żeby używać jej do grania a nie do testowania w programach typu 3dmark. 2004-09-09 20:58:46

 

śmierdzi coś tu na kilometr ;-) trzeba być ślepym, nie mieć tej karty, czytać "mama tata komputer i ja"... a moze po prostu resentyment.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że o/c to nie jest pasja wszystkich ludzi i raczej większość z kupujących nie ma specjalnie wielkich wymagań pod względem graficznym. z tymi 9600 to chyba trochę przesada, sam nie posiadam, lecz kolega ma i na granie nie narzeka (doom3@barton 2500+512ddr). śmiesznych dla mnie postów może było 1-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z puch4cz i jeżeli ktoś się przesiadł (żywy przykład mój kuzyn) z celerona 500 64sdr riva16 to nie dziwie się, że poczuł ogromy przyrost wydajności jak teraz siedzi na duronie 1600 256ddr i fx5200 i teraz mu się wydaje, że jest posiadaczem "jednego z najszybszych kompów na ziemi" bo mu wszystkie najnowsze gierki śmigają. Tym bardziej, że on wogule nie ma pojęcia o sprzęcie bo poprostu to go nie jara, nieinteresuje i ogólnie ma to w pupie co tam w obudowie piszczy i potem tacy ludzie wypisują bzdety co to za genialny sprzęt oni mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz do....."Pokrywka na klawiaturę standard"

 

 

"Ta przykrywka do klawiatury jest wrecz niesamowita. Po prostu fenomenalna. Bije przykrywki konkurentow na glowe! Jest zrobiona z wysokiej jakosci plastiku, jej przezroczystosc nadaje klawiaturze niepowtarzalny blask. Nie bojcie sie ceny, na prade warto. Szkoda ze nie jest dostepna w wersji bulk. Za to ze ma slabe oprogramowanie, i czasem sie troche zacina daje jej tylko (az?) 9. Kupilem sobie juz takie 3, tak na zapas, bo wiem ze beda schodzic jak cieple buleczki...."

 

 

P.S. Jest to mój jedyny komentarz w komputroniuku który przeszedl, a jest najglupszy z nich wszystkich...:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...