Skocz do zawartości
kuicets

Nagroda dla tego pana, czyli LOL-ki 2004 :D

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz do....."Pokrywka na klawiaturę standard"

 

 

"Ta przykrywka do klawiatury jest wrecz niesamowita. Po prostu fenomenalna. Bije przykrywki konkurentow na glowe! Jest zrobiona z wysokiej jakosci plastiku, jej przezroczystosc nadaje klawiaturze niepowtarzalny blask. Nie bojcie sie ceny, na prade warto. Szkoda ze nie jest dostepna w wersji bulk. Za to ze ma slabe oprogramowanie, i czasem sie troche zacina daje jej tylko (az?) 9. Kupilem sobie juz takie 3, tak na zapas, bo wiem ze beda schodzic jak cieple buleczki...."

 

 

P.S. Jest to mój jedyny komentarz w komputroniuku który przeszedl, a jest najglupszy z nich wszystkich...:D:D:D

 

Co za :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja wyskocze . Nie jest to rzaden komentarz - to autentyczne slowa . Moj kolega powiedzial ( uwaga , kamienie w rece ) JAK KOMPUTER JEST WLACZONY NA NOC TO SIE NADMIERNIE POCE . Moze troche przekrecilem , ale sens zachowalo . Taka lama z niego , ze szkoda gadac , mozna sie tylko smiac lub plakac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też fajny post (może już był tu, ale niewiem)

 

--------------------------------------------------------------------------------

siciagnalem directX 9c i gra nie chodzi mam kompa 2,8 GHz, 512 MB RAM, karta Intel 82865G Graphics Controler. Wysykakuje blad "DirectX 9c renderer". To wina karty?

--------------------------------------------------------------------------------

LoL-uje mnie ta karta graficzna(zintegrowana)...do takiej gry jak PainKiller...HE HE...nie róbmy żartów...

 

Znaleziony na http://www.painkiller.pl/modules.php?op=mo...iewtopic&t=1179

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja znalzłem takie cudo w wątku o karcie szafir 9800 pro

"Tak sobie, myślałem że bedzie wszystko grało git ale sie myliłem. Doom 3 bez szans na pogranie w 1024 na High (mój komp to Athlon xp 2400, 512 ram no i ta karta). 3dmark03 5482 3dmark01se 1486."

no coment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znow sie wypowiem . ten sam koles o ktorym pislaem wczesniej na pytanie dlaczego nie sciaga filmow w nocy - odpowiedzial - BO JAK KOMPUTER JEST WLACZONY W NOCY TO SIE ZA GORACO W POKOJU ROBI .

Teraz czekam na wasze opinie o tej nieprzecietnej lamie ... :twisted: jest lama ? łos ? czy cos innego ... czekam na wasze spostrzerzenia :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wysmiewajcie byscie sami nie byli wysmiewani :wink: (ja tez czasami mam wyskoki)

Jednak mam tu cos co bez wątpienia jest mistrzostwem swiata :D

Otóz gdy mój qmpel dostał kompa walnał mi takiego teksta(powiedział dokładnie tak, mimo ze miał juz od 3 lat informatykę)"EJ WEZ NO PRZYJDZ DO MNIE ZAINSTALOWAC MI SKRÓTA" 8O 8O 8O 8O 8O Rece opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez koles ma racje komp pobiera te swoje 300 (prawdziwych albo codegenowych) wat i przeciez lwia czesc sie jako cieplo objawia, wiec nic dziwnego ze jest cieplej. ja mam w pokoju cieplej od kompa o jakies 1-2 stopnie.

 

a wy sie zajmijcie soba bo to troche zalosne smigac po komentarzach w sklepach i sie szukac z czego sie mozna "posmiac"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza szara polska rzeczywistośc jest tak ponura że trzeba sie z czegoś śmiać a że jesteśmy zapalonymi koputerowcami wiec najbradziej nas śmiesza komentarze.

Ps. ja usmialem sie osobiscie ostatno z pewnego postu na tym forum

chodzi o gośca co przykleił radiator do gpu poxipolem .......no coment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego tematu to nie jet on znów tak śmieszny co do tego Radka 9200 se to słyszałem (czytałem) takie apoklaiptyczne komentarze że aż strach, fakt iż karta ta nie nadaje się do najnowszych gier, piep...niu się dzień w dzień w 3DMarku, ale z postów takich zapalonych komputerowców jak wy wychodziło iż jest to gorszy shit niż stare Voodo 2, pozatym sami jesteście poniekąd śmieszni wkładając grubą kase po to by móc się pochwalić kilku procentowym wzrostem mocy, robiąc z siebie omnibusów na każdy temat dotyczący kompa kłócąc się co jest wydajniejsze (kiedy róznica to czasem 1 klatka w grze). Większość z was to po prostu grupy adoracji konkretnego sprzętu a każdy kto ma nieco inne zdanie od razu nazywany jest lol-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea:

Sorki ale nie jarze o co Ci chodzi???

Przecież to forum dla tych co chcą wydając 100PLN mieć sprzęt za 200PLN

I chcemy się czegoś dowiedzieć dzięki takim postom.

Gdzie kupić, komu ufać itd.

Spoko ale ni oznacza to iż każdego można wyzwać od loli tylko dla tego że zmiast kupić se Radka 9800 za kupe kasy kupi se choćby takie 9200, a ten wątek w sumie taki ma charakter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy... tego kto kupi radka 9200 chyba mozna legalnie nazwac lolem :D (chyba nie masz 9200... prawda? powiedz ze to zart i ze nie kupiles 9200 z 256 pamieci, (o ile jest w ogole cos takiego) :lol: :lol: )

Chodzi mi glownie o to, ze po co wydawac kase na badziew jesli w podobnej cenie mozna kupic cos duzo lepszego :) to sie nazywa frajerzenie sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy... tego kto kupi radka 9200 chyba mozna legalnie nazwac lolem :D (chyba nie masz 9200... prawda? powiedz ze to zart i ze nie kupiles 9200 z 256 pamieci :lol: :lol: )

No to wychodzi że jestem lol-em bo akurat posiadam tego znienawidzonego pomiota firmy Ati jakim jest R 9200 se a mówią iż po wyglądzie nie powinno się sądzić człowieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków nikt nie nazywa lolem kogoś kto kupił 9200se, ale tego, który kupił tą kartę z myślą o grach, albo właśnie przepłacił np. za dodatkową pamięć. Pewnie, że do worda ta karta jest wystarczająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan - moze bym tobie , moze komu innemu bym uwierzyl ze w pokoju jest cieplej , ale nie tej pale . a 1-2 stopnie w nocy roznicy ci nie zrobi . chyba ze na lepsze . wiec nie gadaj ze ma racje bo go nie znasz i nie wiesz co to za debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy... tego kto kupi radka 9200 chyba mozna legalnie nazwac lolem :D (chyba nie masz 9200... prawda? powiedz ze to zart i ze nie kupiles 9200 z 256 pamieci :lol: :lol: )

No to wychodzi że jestem lol-em bo akurat posiadam tego znienawidzonego pomiota firmy Ati jakim jest R 9200 se a mówią iż po wyglądzie nie powinno się sądzić człowieka

to jestes lolem jesli oczywiscie myslales o grach na 9200se, i nie jestes sadzony po wygladzie tylko po tym co masz we lbie myslac o graniu na tej karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żebym coś miał ale :

nie rozumiem dlaczego sie z tych ludzi wyśmiewacie i wyzywacie ich.

Wy sie interesujecie tym, oni innymi rzeczami sie interesują.

Dla was rzeczy oczywiste to dla nich ciemna magia tak

samo jak dla nich coś może być oczywiste a Wy o tym nie

słyszeliście. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi.

Nie ma ludzi idealnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw ilu z was tak zwanych speców takową karte kiedyś miało??, zaraz mi się pewnie zgłosi ze 100 tylko jest jeden problem większość z nich to ściemniacze gdyż nie wierze iż gościu który posiada Radka 9800 kupił kiedykolwiek 9200 se, moge się założyć że wyskoczy mi druga setka osób które widziało takowego u kumpla/ matki/ciotki babci też sami ściemniacze, którzy gdzieś tam wyczytali że na tym nieda się nawet na Q3 i z namiętnością wpier... się w rózne topiki i majączą te swoją ideologie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wedlog ciebie na 9200se da sie grac w dooma 3 albo inne nowe gierki?????? jesli komus odpowiada pokaz slajdow to uwazam ta karte za odpowiednia.

Chyba ze chodzi ci o q3 i gierki z taka grafika ale wtedy to 2mx ujdzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EsiuWWW przeczytałem cały wątek i nie wiem o co sie rzucasz :? Czujesz sie urażony dlatego iż posiadasz Radka 9200se :?: Prawda czasem bywa bolesna... Jeśli chodzi o zainteresowania to wszystko jest związane z kompami :D Tiuning, moding fizyka (kaskady) chemia (woda, azot)... A Radziu owszem starcza do Q3 a co chcesz aby na Doomie 3 śmigał 70FPSów :?: No to "dalej żyj w nieświadomości" jak mówi mój profesor od geografi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego tematu to nie jet on znów tak śmieszny co do tego Radka 9200 se to słyszałem (czytałem) takie apoklaiptyczne komentarze że aż strach, fakt iż karta ta nie nadaje się do najnowszych gier, piep...niu się dzień w dzień w 3DMarku, ale z postów takich zapalonych komputerowców jak wy wychodziło iż jest to gorszy shit niż stare Voodo 2, pozatym sami jesteście poniekąd śmieszni wkładając grubą kase po to by móc się pochwalić kilku procentowym wzrostem mocy, robiąc z siebie omnibusów na każdy temat dotyczący kompa kłócąc się co jest wydajniejsze (kiedy róznica to czasem 1 klatka w grze). Większość z was to po prostu grupy adoracji konkretnego sprzętu a każdy kto ma nieco inne zdanie od razu nazywany jest lol-em

oczywiscie ze jest gorszy bo myslac o Voodoo 2 moze sie przynajmniej lezka w oku zakrecic :wink:

sama radocha miec taka grafe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻENADA

ludzie zastanówcie sie co wy za ciach!ły dagacie

uważacie się za niewiadomo jakich informatyków a pewnie ledwo co potraficie zainstalować wondowsa (a i to pewnie nie wszyzscy) scracować sciągnietą własnie z emuła gre ( uważając sie przy tym za niesamowitego cracera ( lub co gorsza hakera)) a o programowaniu to pewnie słyszeliscie tylko w telewizji,zaistalować nową super hiper karte graficzną na którą własnie dostaliscie pieniądze od rodziców i potem wychwalać sie nią w niebiosy ehh

żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 64bit mx440 czyli pewnie porywnywalne do tego radka. gram jak mam czas, teraz mi wpadlo troche kasy i zamiast kupic nowa grafe kupie sobie wc (w tym rowniez i wc na grafe) i sie jakos lolem nie czuje. na mojej karcie moge pograc w kazda gierke plynnie (no oprocz dooma3, tam w 640 i najgorsze detale mam 20-25 fps, ale jak podkrece karte to bedzie wystarczajaco do grania w gre single player, a podkrece jak bedzie wc a nie chlodzenie pasywne) w grach singleplayer wystarcza mi te 25fps bo i na cholere mi wiecej, a w csie (1.6) i tak mam 100fps wiec tez sie da grac. moze jakbym chcial grac w multi dooma3 to bym pewnie zmienil grafe, ale tak jest to mi niepotrzebne. no ale jezeli wam koniecznie potrzebne duzo oczojebnych detali i AA i chcecie wydawac na to 1k to wasza sprawa, ale nie nazywac innych lolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

każdy ma na co go stać, co mu sie podoba,ale do takich gier jak Doom3,Farcy czy The Rome to trzeba mieć sprzęt i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się śmiejcie :D a znam osobę dla której 10fps to jest 100% płynności :P:P:P

Aż mnie wkurza jak gościu przychodzi do mnie i daje mi w grach full detali i 1600/1200 i twierdzi że gra śmiga jak rakieta.

Nie ściemniam :D

W takim przypadku to doom3 chodzi płynnie na każdym geforce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to podsumuje w ten sposób... Owszem każdy ma to na co go stać... Ale mając do wyboru dużo lepszą grafe (tu 9200se z 256Mb) nazywamy lolemponieważ za takową cene można kupić dużo wydajniejszy sprzęt. Crackowanie hmm no coments ale ja nie potrzebuje orginałów crackować :wink: Instalacja wina to naprawde nic trudnego... Lecz ingerencja w rejestr systemowy (wywalenie wszystkiego co jest złe :twisted: , oraz przyśpieszenie na maxa wszystkich procesów) Jeśli chodzi o postawe [hS.4f] Logan to podziwiam, też mam zamiar złożyć WC (o czym już wie verb :wink: oj te moje godzinne trucia na gg) i fakt jest taki że dużo więcej sie wyciągnie z kompa poza tym ta CISZA :twisted: A jeśli chodzi o mnie to bardziej interesuje mnie Hardware niż Soft, programować bawie sie ale za bardzo mnie to nie bawi... Sprzęciarzy łączmy się :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...